De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Zhuhai - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Zhuhai - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Zhuhai 2019

ChinaChina - 23 September 2019 - 29 September 2019 - Hardcourt


Finale

29 Sep - 13h10Alex De MinaurverslaatAdrian Mannarino7-6 6-4


Halve Finale

28 Sep - 11h10Adrian MannarinoverslaatAlbert Ramos Viñolas6-0 4-6 6-1
28 Sep - 13h30Alex De MinaurverslaatRoberto Bautista Agut6-2 6-2


Kwartfinales

27 Sep - 07h40Albert Ramos ViñolasverslaatGaël Monfils7-5 6-4
27 Sep - 09h40Adrian MannarinoverslaatDamir Dzumhur6-1 6-4
27 Sep - 11h15Roberto Bautista AgutverslaatAndreas Seppi6-2 6-2
27 Sep - 13h35Alex De MinaurverslaatBorna Coric6-2 4-6 6-4


Achtste finales

25 Sep - 10h50Albert Ramos ViñolasverslaatMiomir Kecmanovic7-6 6-3
25 Sep - 13h45Gaël MonfilsverslaatCameron Norrie5-7 6-3 6-4
26 Sep - 07h40Andreas SeppiverslaatZhizhen Zhang7-6 4-6 7-6
26 Sep - 08h50Damir DzumhurverslaatSoon Woo Kwon7-6 6-2
26 Sep - 10h35Roberto Bautista AgutverslaatPablo Andújar7-5 7-5
26 Sep - 10h40Adrian MannarinoverslaatStefanos Tsitsipas3-6 7-5 0-0 ab.
26 Sep - 13h00Borna CoricverslaatDi Wu6-3 6-3
26 Sep - 14h50Alex De MinaurverslaatAndrew Murray4-6 6-2 6-4


1/16de finales

Stefanos Tsitsipas Bye
23 Sep - 13h40Adrian MannarinoverslaatZe Zhang7-6 7-5
24 Sep - 09h40Damir DzumhurverslaatMarco Cecchinato5-7 6-4 6-2
25 Sep - 07h35Soon Woo KwonverslaatLucas Pouille7-6 6-2
Gaël Monfils Bye
23 Sep - 07h40Cameron NorrieverslaatPeter Gojowczyk6-1 6-4
24 Sep - 07h40Miomir KecmanovicverslaatCasper Ruud6-2 0-0 ab.
23 Sep - 09h05Albert Ramos ViñolasverslaatYoshihito Nishioka6-2 6-1
24 Sep - 10h20Alex De MinaurverslaatJohn Millman6-1 6-3
24 Sep - 13h40Andrew MurrayverslaatTennys Sandgren6-3 6-7 6-1
23 Sep - 10h35Di WuverslaatTatsuma Ito3-6 6-3 7-5
Borna Coric Bye
25 Sep - 09h30Andreas SeppiverslaatNick Kyrgios7-6 6-1
24 Sep - 08h40Zhizhen ZhangverslaatDominik Koepfer7-5 6-2
24 Sep - 07h40Pablo AndújarverslaatSteve Johnson2-6 6-2 6-1
Roberto Bautista Agut Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

22 Sep - 07h35Tatsuma ItoverslaatJirí Veselý6-4 0-0 ab.
22 Sep - 07h40Soon Woo KwonverslaatHenri Laaksonen6-2 5-7 6-4
22 Sep - 09h10Dominik KoepferverslaatYuichi Sugita7-6 6-3
22 Sep - 10h20Damir DzumhurverslaatBrayden Schnur6-2 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

21 Sep - 07h35Soon Woo KwonverslaatMiliaan Niesten6-3 6-2
21 Sep - 07h40Dominik KoepferverslaatYecong He6-4 7-6
21 Sep - 08h40Tatsuma ItoverslaatThomas Fabbiano6-4 6-3
21 Sep - 09h00Brayden SchnurverslaatGoncalo Oliveira7-5 6-3
21 Sep - 09h40Henri LaaksonenverslaatRunhao Hua6-3 6-3
21 Sep - 10h40Jirí VeselýverslaatYasutaka Uchiyama6-7 7-6 7-6
21 Sep - 10h40Yuichi SugitaverslaatZhao Zhao6-0 6-0
21 Sep - 11h10Damir DzumhurverslaatAlex Bolt6-4 2-6 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden