De site voor alle sporten

Menu
Tennis - München - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - München - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

München

München 2019

DuitslandDuitsland - 27 April 2019 - 5 Mei 2019 - Gravel


Finale

5 Mei - 15h55Christian GarinverslaatMatteo Berrettini6-1 3-6 7-6

Halve Finale

4 Mei - 13h40Christian GarinverslaatMarco Cecchinato6-2 6-4 0-0
5 Mei - 11h10Matteo BerrettiniverslaatRoberto Bautista Agut6-4 6-2

Kwartfinales

3 Mei - 15h45Christian GarinverslaatAlexander Zverev6-4 5-7 7-5
3 Mei - 11h10Marco CecchinatoverslaatMarton Fucsovics1-6 7-5 7-5
3 Mei - 17h30Roberto Bautista AgutverslaatGuido Pella4-6 6-4 6-0
3 Mei - 17h25Matteo BerrettiniverslaatPhilipp Kohlschreiber4-6 7-5 6-4

Achtste finales

1 Mei - 13h45Alexander ZverevverslaatJuan Ignacio Londero7-5 6-1
1 Mei - 11h10Christian GarinverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-1 7-5
1 Mei - 15h10Marco CecchinatoverslaatMartin Klizan6-1 6-3
1 Mei - 16h35Marton FucsovicsverslaatThiago Monteiro6-7 6-4 6-3
2 Mei - 11h10Guido PellaverslaatTaro Daniel6-1 6-7 6-3
2 Mei - 13h45Roberto Bautista AgutverslaatRudolf Molleker6-4 6-2
2 Mei - 17h30Matteo BerrettiniverslaatDenis Kudla7-5 6-3
2 Mei - 15h20Philipp KohlschreiberverslaatKaren Khachanov7-6 6-4

1/16de finales

Alexander Zverev Bye
30 Apr - 11h25Juan Ignacio LonderoverslaatMaximilian Marterer6-2 4-6 6-2
30 Apr - 13h20Christian GarinverslaatYannick Maden6-4 6-2
30 Apr - 11h25Diego Sebastian SchwartzmanverslaatBenoît Paire6-4 1-6 6-1
Marco Cecchinato Bye
30 Apr - 13h00Martin KlizanverslaatErnests Gulbis6-3 7-5
30 Apr - 13h30Thiago MonteiroverslaatJan-Lennard Struff6-1 6-1
29 Apr - 14h10Marton FucsovicsverslaatLorenzo Sonego7-5 4-6 7-6
30 Apr - 14h55Guido PellaverslaatMischa Zverev6-2 6-1
29 Apr - 11h05Taro DanielverslaatUgo Humbert6-4 6-4
30 Apr - 16h05Rudolf MollekerverslaatMarius Copil7-6 4-6 6-4
Roberto Bautista Agut Bye
30 Apr - 16h20Denis KudlaverslaatKyle Edmund6-4 6-3
30 Apr - 15h20Matteo BerrettiniverslaatDenis Istomin7-6 6-3
30 Apr - 14h40Philipp KohlschreiberverslaatAndreas Seppi6-2 7-5
Karen Khachanov Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

28 Apr - 11h10Lorenzo SonegoverslaatHenri Laaksonen6-0 5-7 7-6
28 Apr - 13h35Denis IstominverslaatPrajnesh Gunneswaran4-6 6-2 6-2
28 Apr - 13h50Thiago MonteiroverslaatAndrey Rublev6-3 6-7 6-4
28 Apr - 12h05Yannick MadenverslaatLukas Rosol6-2 6-2

Kwalificaties - Eerste ronde

27 Apr - 11h55Lorenzo SonegoverslaatYannick Hanfmann7-6 6-7 6-3
27 Apr - 11h15Henri LaaksonenverslaatMiomir Kecmanovic4-6 6-1 6-4
27 Apr - 16h05Prajnesh GunneswaranverslaatAlexander Erler3-6 7-6 7-5
27 Apr - 15h50Denis IstominverslaatCedrik-Marcel Stebe6-3 7-6
27 Apr - 13h35Thiago MonteiroverslaatAlbert Ramos Viñolas6-3 2-6 6-2
27 Apr - 14h35Andrey RublevverslaatMatthias Bachinger7-6 6-2
27 Apr - 11h10Lukas RosolverslaatPeter Gojowczyk6-4 2-6 6-4
27 Apr - 13h20Yannick MadenverslaatThomas Fabbiano4-6 6-2 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden