De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Kitzbuhel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Volledige uitslagen

Kitzbuhel 2019

OostenrijkOostenrijk - 27 Juli 2019 - 4 Augustus 2019 - Gravel


Finale

3 Aug - 15h40Dominic ThiemverslaatAlbert Ramos Viñolas7-6 6-1


Halve Finale

2 Aug - 13h40Albert Ramos ViñolasverslaatCasper Ruud7-5 6-4
2 Aug - 17h35Dominic ThiemverslaatLorenzo Sonego6-3 7-6


Kwartfinales

1 Aug - 12h40Albert Ramos ViñolasverslaatJérémy Chardy6-3 6-4
1 Aug - 13h25Casper RuudverslaatPablo Cuevas6-3 7-6
1 Aug - 15h25Lorenzo SonegoverslaatFernando Verdasco6-4 6-4
1 Aug - 17h30Dominic ThiemverslaatPablo Andújar7-6 6-4


Achtste finales

31 Jul - 11h05Jérémy ChardyverslaatDusan Lajovic3-6 6-4 6-3
31 Jul - 11h10Casper RuudverslaatMatthias Bachinger6-4 7-6
31 Jul - 13h10Albert Ramos ViñolasverslaatJaume Antoni Munar Clar6-2 6-3
31 Jul - 13h40Pablo CuevasverslaatDennis Novak6-7 6-0 6-2
31 Jul - 16h05Lorenzo SonegoverslaatRoberto Carballés Baena2-6 7-6 7-6
31 Jul - 17h15Fernando VerdascoverslaatJozef Kovalík6-4 7-6
31 Jul - 19h15Pablo AndújarverslaatPhilipp Kohlschreiber6-4 6-4
31 Jul - 19h45Dominic ThiemverslaatSebastian Ofner6-3 6-2


1/16de finales

Dominic Thiem Bye
30 Jul - 15h05Sebastian OfnerverslaatLucas Miedler7-6 7-6
30 Jul - 13h40Philipp KohlschreiberverslaatRichard Gasquet6-3 6-2
30 Jul - 11h15Pablo AndújarverslaatLeonardo Mayer3-6 6-3 6-2
Fernando Verdasco Bye
30 Jul - 11h10Jozef KovalíkverslaatGuillermo Garcia-Lopez6-7 6-2 6-3
29 Jul - 12h40Roberto Carballés BaenaverslaatHugo Dellien3-6 6-3 6-2
29 Jul - 11h10Lorenzo SonegoverslaatFederico Delbonis7-6 6-7 7-6
30 Jul - 13h45Casper RuudverslaatPablo Carreño Busta6-1 3-6 6-1
29 Jul - 15h05Matthias BachingerverslaatMartin Klizan7-6 6-7 7-6
29 Jul - 18h25Dennis NovakverslaatJurij Rodionov6-3 6-4
Pablo Cuevas Bye
30 Jul - 15h15Albert Ramos ViñolasverslaatMarton Fucsovics6-7 6-4 6-4
30 Jul - 11h10Jaume Antoni Munar ClarverslaatThomas Fabbiano7-6 1-6 6-1
29 Jul - 19h55Jérémy ChardyverslaatMarco Cecchinato7-6 7-5
Dusan Lajovic Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

28 Jul - 10h05Matthias BachingerverslaatYannick Hanfmann6-3 6-4
28 Jul - 10h05Lucas MiedlerverslaatCarlos Berlocq6-7 7-5 6-3
28 Jul - 10h05Hugo DellienverslaatSandro Kopp4-6 6-1 6-2
28 Jul - 12h10Guillermo Garcia-LopezverslaatElliot Benchetrit6-4 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

27 Jul - 11h10Yannick HanfmannverslaatCheng-peng Hsieh6-1 6-2
27 Jul - 11h10Sandro KoppverslaatViktor Galovic7-6 4-6 7-6
27 Jul - 12h10Matthias BachingerverslaatMarc-Andrea Hüsler6-2 6-3
27 Jul - 12h10Carlos BerlocqverslaatMiljan Zekic6-3 6-2
27 Jul - 13h25Guillermo Garcia-LopezverslaatIgor Zelenay6-3 6-4
27 Jul - 13h40Hugo DellienverslaatPedja Krstin6-3 7-5
27 Jul - 14h35Lucas MiedlerverslaatDenis Istomin6-1 6-3
27 Jul - 15h55Elliot BenchetritverslaatMoritz Thiem7-6 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden