De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Chengdu - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Chengdu - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Chengdu 2019

ChinaChina - 21 September 2019 - 29 September 2019 - Hardcourt


Finale

29 Sep - 09h45Pablo Carreño BustaverslaatAlexander Bublik6-7 6-4 7-6


Halve Finale

28 Sep - 07h35Alexander BublikverslaatLloyd Harris7-6 6-4
28 Sep - 09h25Pablo Carreño BustaverslaatDenis Shapovalov6-3 6-4


Kwartfinales

27 Sep - 07h10Alexander BublikverslaatGrigor Dimitrov5-7 7-6 7-6
27 Sep - 10h05Lloyd HarrisverslaatJoão Sousa6-7 6-3 6-4
27 Sep - 12h25Denis ShapovalovverslaatEgor Gerasimov6-4 3-6 6-3
27 Sep - 14h25Pablo Carreño BustaverslaatCristian Garín7-5 6-2


Achtste finales

26 Sep - 07h10Cristian GarínverslaatFernando Verdasco6-3 3-6 6-3
26 Sep - 07h10Pablo Carreño BustaverslaatBenoît Paire6-3 3-6 6-3
26 Sep - 07h10Grigor DimitrovverslaatDaniel Evans7-5 7-5
26 Sep - 08h45Denis ShapovalovverslaatBradley Klahn3-6 6-3 7-6
26 Sep - 09h10João SousaverslaatFélix Auger-Aliassime6-4 6-7 6-4
26 Sep - 09h15Alexander BublikverslaatJordan Thompson6-4 7-5
26 Sep - 10h35Lloyd HarrisverslaatDusan Lajovic6-3 6-3
26 Sep - 11h45Egor GerasimovverslaatJohn Isner6-7 7-6 7-6


1/16de finales

John Isner Bye
24 Sep - 13h10Egor GerasimovverslaatZhe Li4-6 6-2 6-3
23 Sep - 08h40Bradley KlahnverslaatJason Jung4-6 6-3 7-6
25 Sep - 11h35Denis ShapovalovverslaatRicardas Berankis6-4 6-3
Benoît Paire Bye
24 Sep - 11h30Pablo Carreño BustaverslaatRadu Albot6-3 6-4
24 Sep - 11h30Fernando VerdascoverslaatAlexei Popyrin6-2 7-5
23 Sep - 07h10Cristian GarínverslaatKyle Edmund6-3 5-2
25 Sep - 09h30Alexander BublikverslaatTaylor Fritz4-6 7-5 7-5
25 Sep - 08h45Jordan ThompsonverslaatVasek Pospisil6-3 3-6 7-5
23 Sep - 11h15Daniel EvansverslaatYan Bai6-3 4-6 7-6
Grigor Dimitrov Bye
24 Sep - 11h30Dusan LajovicverslaatJuan Ignacio Londero6-2 4-6 6-4
24 Sep - 12h10Lloyd HarrisverslaatMarton Fucsovics4-6 6-4 6-2
25 Sep - 07h10João SousaverslaatHyeon Chung1-6 6-3 6-4
Félix Auger-Aliassime Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

22 Sep - 05h10Bradley KlahnverslaatLloyd Harris6-3 7-6
22 Sep - 05h10Alexei PopyrinverslaatDenis Istomin6-3 3-6 7-5
22 Sep - 07h05Kamil MajchrzakverslaatJames Duckworth4-6 7-6 6-4
22 Sep - 07h20Jason JungverslaatLuke Saville6-4 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

21 Sep - 05h05Lloyd HarrisverslaatJie Cui6-7 6-3 6-0
21 Sep - 05h10Bradley KlahnverslaatHiroki Moriya4-6 6-3 6-4
21 Sep - 07h20Denis IstominverslaatBernard Tomic6-1 3-1 ab.
21 Sep - 07h25Alexei PopyrinverslaatXin Gao7-6 6-2
21 Sep - 08h05Luke SavilleverslaatAndrew Harris6-4 7-5
21 Sep - 08h55Jason JungverslaatAkira Santillan7-5 3-6 7-6
21 Sep - 09h45Kamil MajchrzakverslaatMax Purcell6-3 7-5
21 Sep - 11h10James DuckworthverslaatHarry Bourchier6-3 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden