De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Antalya - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Antalya - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Volledige uitslagen

Antalya 2019

TurkijeTurkije - 22 Juni 2019 - 30 Juni 2019 - Gras


Finale

29 Jun - 14h10Lorenzo SonegoverslaatMiomir Kecmanovic6-7 7-6 6-1


Halve Finale

28 Jun - 12h40Miomir KecmanovicverslaatJordan Thompson6-7 7-6 7-6
29 Jun - 10h30Lorenzo SonegoverslaatPablo Carreño Busta6-3 7-6


Kwartfinales

27 Jun - 10h40Miomir KecmanovicverslaatViktor Troicki6-3 6-4
27 Jun - 12h40Jordan ThompsonverslaatDamir Dzumhur7-5 1-0 ab.
27 Jun - 14h20Lorenzo SonegoverslaatAdrian Mannarino3-6 7-6 6-3
27 Jun - 17h05Pablo Carreño BustaverslaatBernard Tomic6-7 6-4 6-4


Achtste finales

25 Jun - 12h40Jordan ThompsonverslaatBradley Klahn7-6 6-3
25 Jun - 12h45Damir DzumhurverslaatAltug Çelikbilek6-3 4-6 6-3
25 Jun - 14h40Lorenzo SonegoverslaatPrajnesh Gunneswaran6-7 6-0 7-5
25 Jun - 16h10Adrian MannarinoverslaatRoberto Carballés Baena3-6 6-1 7-5
26 Jun - 12h35Viktor TroickiverslaatBenoît Paire7-6 7-6
26 Jun - 12h40Miomir KecmanovicverslaatUgo Humbert6-4 7-5
26 Jun - 14h35Bernard TomicverslaatPeter Gojowczyk7-6 6-3
26 Jun - 16h05Pablo Carreño BustaverslaatKevin Krawietz7-6 6-4


1/16de finales

Benoît Paire Bye
24 Jun - 15h35Viktor TroickiverslaatJozef Kovalík7-6 6-4
23 Jun - 13h40Miomir KecmanovicverslaatJaume Antoni Munar Clar6-4 6-3
24 Jun - 14h10Ugo HumbertverslaatFederico Delbonis6-3 7-5
Jordan Thompson Bye
24 Jun - 12h40Bradley KlahnverslaatSteve Darcis6-3 6-2
24 Jun - 14h20Altug ÇelikbilekverslaatErnests Gulbis6-3 4-6 6-4
24 Jun - 12h40Damir DzumhurverslaatMatthew Ebden6-4 7-5
24 Jun - 16h00Bernard TomicverslaatAndreas Seppi4-6 6-4 6-4
24 Jun - 16h30Peter GojowczykverslaatErgi Kirkin6-3 6-7 6-2
25 Jun - 14h50Kevin KrawietzverslaatCem Ilkel6-4 6-4
Pablo Carreño Busta Bye
23 Jun - 16h10Lorenzo SonegoverslaatJoão Sousa6-3 7-6
24 Jun - 12h40Prajnesh GunneswaranverslaatJanko Tipsarevic6-0 7-6
24 Jun - 14h10Roberto Carballés BaenaverslaatJC Aragone6-4 7-6
Adrian Mannarino Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

23 Jun - 12h35Kevin KrawietzverslaatGoncalo Oliveira6-4 3-6 7-6
23 Jun - 12h35Steve DarcisverslaatCarlos Gómez-Herrera6-3 6-3
23 Jun - 12h35Viktor TroickiverslaatRoberto Ortega-Olmedo3-6 7-6 6-2
23 Jun - 14h00JC AragoneverslaatMarc-Andrea Hüsler6-1 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

22 Jun - 12h10Steve DarcisverslaatSarp Agabigun6-2 6-2
22 Jun - 12h10Carlos Gómez-HerreraverslaatMarcelo Tomas Barrios Vera6-1 7-6
22 Jun - 12h10Goncalo OliveiraverslaatLuke Saville6-3 6-4
22 Jun - 13h20Viktor TroickiverslaatYanki Erel6-1 7-5
22 Jun - 13h40Roberto Ortega-OlmedoverslaatSasi Kumar Mukund6-2 6-1
22 Jun - 13h40Kevin KrawietzverslaatAldin Setkic7-5 6-3
22 Jun - 14h35Marc-Andrea HüslerverslaatAnte Pavic7-6 6-7 7-6
22 Jun - 15h05JC AragoneverslaatTim Puetz6-1 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden