De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Buenos Aires - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Buenos Aires - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Argentinië

Volledige uitslagen

Buenos Aires

Buenos Aires 2019

ArgentiniëArgentinië - 9 Februari 2019 - 17 Februari 2019 - Gravel


Finale

17 Feb - 18h10Marco CecchinatoverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-1 6-2

Halve Finale

16 Feb - 19h55Diego Sebastian SchwartzmanverslaatDominic Thiem2-6 6-4 7-6
16 Feb - 18h10Marco CecchinatoverslaatGuido Pella6-4 6-2

Kwartfinales

16 Feb - 00h30Dominic ThiemverslaatPablo Cuevas4-6 6-4 6-3
16 Feb - 02h40Diego Sebastian SchwartzmanverslaatAlbert Ramos Viñolas6-1 7-5
15 Feb - 18h40Marco CecchinatoverslaatRoberto Carballés Baena7-6 6-4
15 Feb - 20h50Guido PellaverslaatJaume Antoni Munar Clar6-7 7-6 6-1

Achtste finales

14 Feb - 23h45Dominic ThiemverslaatMaximilian Marterer6-4 6-4
14 Feb - 18h40Pablo CuevasverslaatJoão Sousa6-4 7-5
15 Feb - 01h30Diego Sebastian SchwartzmanverslaatAljaz Bedene6-4 2-6 6-2
14 Feb - 20h45Albert Ramos ViñolasverslaatDavid Ferrer3-6 7-6 6-3
13 Feb - 18h45Roberto Carballés BaenaverslaatLorenzo Sonego7-5 6-1
13 Feb - 23h50Marco CecchinatoverslaatChristian Garin7-6 6-4
13 Feb - 20h45Guido PellaverslaatLeonardo Mayer6-4 1-6 7-6
14 Feb - 01h55Jaume Antoni Munar ClarverslaatFabio Fognini4-6 6-4 7-5

1/16de finales

Dominic Thiem Bye
11 Feb - 23h30Maximilian MartererverslaatFacundo Bagnis6-4 6-2
12 Feb - 18h40Pablo CuevasverslaatMarcelo Arévalo6-2 6-1
12 Feb - 23h20João SousaverslaatJuan Ignacio Londero6-3 6-4
Diego Sebastian Schwartzman Bye
12 Feb - 20h00Aljaz BedeneverslaatGuido Andreozzi1-6 7-6 6-2
11 Feb - 21h35Albert Ramos ViñolasverslaatRogerio Dutra Da Silva6-3 6-4
13 Feb - 00h55David FerrerverslaatMalek Jaziri7-6 6-3
11 Feb - 18h50Lorenzo SonegoverslaatNicolás Jarry6-7 6-4 6-3
12 Feb - 18h40Roberto Carballés BaenaverslaatTaro Daniel6-1 6-0
12 Feb - 01h00Christian GarinverslaatFélix Auger-Aliassime3-6 7-5 6-3
Marco Cecchinato Bye
12 Feb - 18h45Leonardo MayerverslaatDusan Lajovic6-3 7-6
12 Feb - 20h10Guido PellaverslaatFrancisco Cerundolo3-6 6-4 6-1
12 Feb - 20h55Jaume Antoni Munar ClarverslaatFederico Delbonis6-2 2-6 6-1
Fabio Fognini Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

10 Feb - 15h20Rogerio Dutra Da SilvaverslaatCameron Norrie6-7 7-6 6-2
10 Feb - 20h00Facundo BagnisverslaatHugo Dellien7-6 6-2
10 Feb - 18h05Lorenzo SonegoverslaatAlessandro Giannessi6-4 3-3 ab.
10 Feb - 15h10Marcelo ArévaloverslaatElias Ymer6-4 1-6 6-4

Kwalificaties - Eerste ronde

9 Feb - 17h45Cameron NorrieverslaatAndrej Martin6-4 4-6 7-5
9 Feb - 15h10Rogerio Dutra Da SilvaverslaatCasper Ruud6-2 3-6 6-4
9 Feb - 21h45Facundo BagnisverslaatThiago Monteiro6-7 6-4 6-4
9 Feb - 22h15Hugo DellienverslaatJuan Bautista Otegui6-2 6-2
9 Feb - 20h25Lorenzo SonegoverslaatFederico Gaio6-4 7-5
9 Feb - 20h10Alessandro GiannessiverslaatMarco Trungelliti6-4 6-1
9 Feb - 15h10Elias YmerverslaatJuan Pablo Ficovich3-6 6-4 7-5
9 Feb - 18h20Marcelo ArévaloverslaatCarlos Berlocq6-4 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden