De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Córdoba - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Córdoba - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Argentinië

Volledige uitslagen

Córdoba

Córdoba 2019

ArgentiniëArgentinië - Córdoba - 4 Februari 2019 - 10 Februari 2019 - Gravel


Finale

10 Feb - 23h30Juan Ignacio LonderoverslaatGuido Pella3-6 7-5 6-1

Halve Finale

10 Feb - 01h15Guido PellaverslaatPablo Cuevas6-1 3-6 6-3
9 Feb - 23h20Juan Ignacio LonderoverslaatFederico Delbonis6-1 6-0

Kwartfinales

9 Feb - 20h20Pablo CuevasverslaatAljaz Bedene7-6 6-1
9 Feb - 00h25Guido PellaverslaatDiego Sebastian Schwartzman7-5 6-2
8 Feb - 22h10Juan Ignacio LonderoverslaatPedro Cachin6-4 7-6
8 Feb - 19h50Federico DelbonisverslaatJaume Antoni Munar Clar7-5 6-4

Achtste finales

7 Feb - 22h50Aljaz BedeneverslaatFabio Fognini6-1 6-4
7 Feb - 21h35Pablo CuevasverslaatMalek Jaziri7-6 6-2
8 Feb - 00h30Diego Sebastian SchwartzmanverslaatAlessandro Giannessi6-7 6-3 6-0
8 Feb - 03h15Guido PellaverslaatAlbert Ramos Viñolas6-4 7-6
6 Feb - 15h15Juan Ignacio LonderoverslaatLorenzo Sonego7-5 6-3
6 Feb - 19h40Pedro CachinverslaatPablo Carreño Busta7-6 0-1 ab.
7 Feb - 19h45Federico DelbonisverslaatRoberto Carballés Baena6-7 6-2 6-2
7 Feb - 19h40Jaume Antoni Munar ClarverslaatMarco Cecchinato6-3 3-6 6-1

1/16de finales

Fabio Fognini Bye
4 Feb - 19h45Aljaz BedeneverslaatMaximilian Marterer6-3 6-4
5 Feb - 21h35Pablo CuevasverslaatFacundo Bagnis6-4 6-4
5 Feb - 01h00Malek JaziriverslaatCarlos Berlocq6-3 4-6 7-6
Diego Sebastian Schwartzman Bye
5 Feb - 19h40Alessandro GiannessiverslaatThiago Seyboth Wild6-7 7-5 7-6
6 Feb - 01h10Albert Ramos ViñolasverslaatHugo Dellien7-6 4-6 6-3
4 Feb - 23h25Guido PellaverslaatPaolo Lorenzi6-1 6-3
5 Feb - 19h50Juan Ignacio LonderoverslaatNicolás Jarry6-2 7-6
4 Feb - 19h40Lorenzo SonegoverslaatPablo Andújar6-3 6-2
4 Feb - 21h35Pedro CachinverslaatCameron Norrie6-4 6-4
Pablo Carreño Busta Bye
6 Feb - 01h30Federico DelbonisverslaatLeonardo Mayer6-4 6-7 6-3
5 Feb - 19h40Roberto Carballés BaenaverslaatAndrej Martin6-3 6-2
5 Feb - 23h30Jaume Antoni Munar ClarverslaatGuido Andreozzi6-1 6-4
Marco Cecchinato Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

3 Feb - 21h40Alessandro GiannessiverslaatPaolo Lorenzi6-7 6-4 7-6
3 Feb - 19h35Pedro CachinverslaatGianluigi Quinzi6-3 7-5
3 Feb - 19h35Andrej MartinverslaatHugo Dellien7-6 6-7 7-5
3 Feb - 19h35Facundo BagnisverslaatFederico Coria6-4 6-4

Kwalificaties - Eerste ronde

2 Feb - 23h20Paolo LorenziverslaatFacundo Argüello3-6 6-3 6-4
2 Feb - 22h35Alessandro GiannessiverslaatFacundo Diaz Acosta7-6 1-2 ab.
2 Feb - 21h25Pedro CachinverslaatMarco Trungelliti7-5 6-3
2 Feb - 21h35Gianluigi QuinziverslaatAndrea Collarini4-6 6-4 6-1
2 Feb - 21h10Hugo DellienverslaatFrancisco Cerundolo6-4 6-3
2 Feb - 19h45Andrej MartinverslaatFederico Gaio6-3 6-1
2 Feb - 19h40Federico CoriaverslaatCasper Ruud7-5 6-4
2 Feb - 19h40Facundo BagnisverslaatMarcelo Arévalo6-2 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden