De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Córdoba - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Córdoba - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Argentinië

Volledige uitslagen

Córdoba 2020

ArgentiniëArgentinië - Córdoba - 3 Februari 2020 - 9 Februari 2020 - Gravel


Finale

9 Feb - 23h40Cristian GarínverslaatDiego Sebastian Schwartzman2-6 6-4 6-0


Halve Finale

9 Feb - 01h35Diego Sebastian SchwartzmanverslaatLaslo Djere6-1 1-6 6-2
8 Feb - 23h15Cristian GarínverslaatAndrej Martin2-6 6-2 6-2


Kwartfinales

8 Feb - 00h10Diego Sebastian SchwartzmanverslaatAlbert Ramos Viñolas6-0 7-6
8 Feb - 02h10Laslo DjereverslaatJuan Ignacio Londero6-7 6-3 7-6
7 Feb - 21h45Cristian GarínverslaatPablo Cuevas1-6 6-3 6-4
7 Feb - 19h45Andrej MartinverslaatCorentin Moutet6-3 6-2


Achtste finales

7 Feb - 03h25Diego Sebastian SchwartzmanverslaatJaume Antoni Munar Clar6-1 7-5
6 Feb - 21h40Albert Ramos ViñolasverslaatPablo Andújar6-3 6-7 6-4
6 Feb - 19h45Laslo DjereverslaatPedro Martinez Portero6-3 6-4
7 Feb - 00h35Juan Ignacio LonderoverslaatPedro Cachin6-3 6-3
5 Feb - 22h10Pablo CuevasverslaatGianluca Mager6-7 7-6 6-1
6 Feb - 04h10Cristian GarínverslaatAttila Balázs6-3 6-0
5 Feb - 19h45Andrej MartinverslaatCarlos Taberner6-3 7-6
6 Feb - 00h15Corentin MoutetverslaatGuido Pella6-7 7-5 6-3


1/16de finales

Diego Sebastian Schwartzman Bye
5 Feb - 01h10Jaume Antoni Munar ClarverslaatLeonardo Mayer6-4 6-3
4 Feb - 20h25Pablo AndújarverslaatFilip Horansky6-2 6-2
4 Feb - 19h45Albert Ramos ViñolasverslaatFacundo Bagnis6-4 7-6
Laslo Djere Bye
4 Feb - 18h05Pedro Martinez PorteroverslaatFederico Gaio4-6 6-3 6-4
4 Feb - 22h15Pedro CachinverslaatHugo Dellien6-1 6-1
4 Feb - 23h35Juan Ignacio LonderoverslaatMarco Cecchinato6-2 7-5
3 Feb - 23h45Pablo CuevasverslaatFederico Delbonis7-5 6-2
3 Feb - 20h35Gianluca MagerverslaatJuan Pablo Ficovich6-2 3-6 6-2
3 Feb - 19h45Attila BalázsverslaatLorenzo Sonego6-2 7-6
Cristian Garín Bye
4 Feb - 01h50Carlos TabernerverslaatFernando Verdasco4-6 6-1 6-4
4 Feb - 18h10Andrej MartinverslaatFederico Coria7-6 6-4
4 Feb - 20h50Corentin MoutetverslaatThiago Monteiro6-4 6-3
Guido Pella Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

2 Feb - 17h45Facundo BagnisverslaatFederico Gaio6-4 6-2
2 Feb - 15h05Juan Pablo FicovichverslaatFilip Horansky6-2 4-6 6-4
2 Feb - 15h05Carlos TabernerverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio6-3 4-2 ab.
2 Feb - 16h40Pedro Martinez PorteroverslaatFacundo Diaz Acosta6-4 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

1 Feb - 20h00Facundo BagnisverslaatMario Vilella Martinez1-6 6-2 6-1
1 Feb - 19h00Federico GaioverslaatFacundo Mena7-5 6-2
1 Feb - 17h30Juan Pablo FicovichverslaatPedro Sousa7-5 6-3
Filip HoranskyverslaatAndrea Collarini6-3 6-4
Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatThiago Seyboth Wild6-2 7-6
Carlos TabernerverslaatJoao Domingues5-7 7-5 6-1
1 Feb - 20h35Facundo Diaz AcostaverslaatAlessandro Giannessi6-1 3-6 6-2
1 Feb - 18h05Pedro Martinez PorteroverslaatRenzo Olivo6-7 6-2 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden