De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Erste Bank Open - Wenen - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Erste Bank Open - Wenen - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Volledige uitslagen

Erste Bank Open - Wenen 2020

OostenrijkOostenrijk - 24 Oktober 2020 - 1 November 2020 - Indoor


Finale

1 Nov - 14h10Andrey RublevverslaatLorenzo Sonego6-4 6-4


Halve Finale

31 Okt - 14h15Andrey RublevverslaatKevin Anderson6-4 4-1 ab.
31 Okt - 15h40Lorenzo SonegoverslaatDaniel Evans6-3 6-4


Kwartfinales

30 Okt - 14h10Kevin AndersonverslaatDaniil Medvedev6-4 7-6
30 Okt - 16h00Andrey RublevverslaatDominic Thiem7-6 6-2
30 Okt - 18h05Lorenzo SonegoverslaatNovak Djokovic6-2 6-1
30 Okt - 19h30Daniel EvansverslaatGrigor Dimitrov7-6 4-6 6-3


Achtste finales

Novak DjokovicverslaatBorna Coric7-6 6-3
29 Okt - 14h10Lorenzo SonegoverslaatHubert Hurkacz7-6 7-6
29 Okt - 20h05Grigor DimitrovverslaatStefanos Tsitsipas6-7 6-4 6-3
29 Okt - 14h10Daniel EvansverslaatJurij Rodionov7-5 6-3
28 Okt - 20h20Kevin AndersonverslaatPablo Carreño Busta7-5 6-1
29 Okt - 16h15Daniil MedvedevverslaatVasek Pospisil4-6 6-3 6-2
29 Okt - 16h15Andrey RublevverslaatJannik Sinner2-1 ab.
29 Okt - 18h40Dominic ThiemverslaatCristian Garín6-3 6-2


1/16de finales

26 Okt - 14h10Borna CoricverslaatTaylor Fritz6-4 6-4
26 Okt - 14h15Kevin AndersonverslaatDennis Novak6-7 6-4 7-6
26 Okt - 17h15Pablo Carreño BustaverslaatGaël Monfils6-1 2-0 ab.
26 Okt - 18h30Andrey RublevverslaatNorbert Gombos6-3 6-2
26 Okt - 19h50Jurij RodionovverslaatDenis Shapovalov6-4 7-5
27 Okt - 14h10Grigor DimitrovverslaatKaren Khachanov7-6 6-3
27 Okt - 14h40Hubert HurkaczverslaatAttila Balázs6-3 7-5
27 Okt - 15h55Novak DjokovicverslaatFilip Krajinovic7-6 6-3
27 Okt - 16h25Daniel EvansverslaatAljaz Bedene6-3 4-5 ab.
27 Okt - 18h05Lorenzo SonegoverslaatDusan Lajovic6-4 6-3
27 Okt - 18h25Dominic ThiemverslaatVitaliy Sachko6-4 7-5
27 Okt - 20h30Cristian GarínverslaatStanislas Wawrinka6-4 6-7 6-3
28 Okt - 14h10Daniil MedvedevverslaatJason Jung6-3 6-1
28 Okt - 15h20Jannik SinnerverslaatCasper Ruud7-6 6-3
28 Okt - 15h35Stefanos TsitsipasverslaatJan-Lennard Struff6-7 6-3 6-4
28 Okt - 17h20Vasek PospisilverslaatFélix Auger-Aliassime7-5 7-5


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

25 Okt - 14h00Norbert GombosverslaatVitaliy Sachko5-7 6-4 6-4
25 Okt - 14h05Aljaz BedeneverslaatLorenzo Sonego6-2 4-6 7-5
25 Okt - 16h35Vasek PospisilverslaatJason Jung7-6 3-6 6-3
25 Okt - 17h00Attila BalázsverslaatBruno Soares6-2 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

Bruno Soares Bye
24 Okt - 14h45Attila BalázsverslaatRajeev Ram7-5 6-1
24 Okt - 13h00Norbert GombosverslaatNikoloz Basilashvili7-6 6-2
24 Okt - 11h05Vitaliy SachkoverslaatPierre-Hugues Herbert1-6 6-4 6-3
24 Okt - 13h10Lorenzo SonegoverslaatLucas Miedler6-4 6-3
24 Okt - 14h45Aljaz BedeneverslaatDavid Pichler6-0 6-4
24 Okt - 17h05Jason JungverslaatKyle Edmund6-7 6-4 6-2
24 Okt - 16h00Vasek PospisilverslaatAlexander Erler3-6 6-3 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden