De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Garanti Koza Sofia Open - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Garanti Koza Sofia Open - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Bulgarije

Volledige uitslagen

Garanti Koza Sofia Open 2020

BulgarijeBulgarije - 7 November 2020 - 15 November 2020 - Hardcourt


Finale

14 Nov - 14h05Jannik SinnerverslaatVasek Pospisil6-4 3-6 7-6


Halve Finale

13 Nov - 14h05Jannik SinnerverslaatAdrian Mannarino6-3 7-5
13 Nov - 17h10Vasek PospisilverslaatRichard Gasquet6-7 6-2 6-0


Kwartfinales

12 Nov - 11h10Adrian MannarinoverslaatRadu Albot6-2 1-6 6-3
12 Nov - 13h25Jannik SinnerverslaatAlex De Minaur6-7 6-4 6-1
12 Nov - 18h10Vasek PospisilverslaatJohn Millman6-3 6-2
12 Nov - 19h40Richard GasquetverslaatSalvatore Caruso7-6 7-5


Achtste finales

10 Nov - 17h10Radu AlbotverslaatDenis Shapovalov6-2 6-4
10 Nov - 18h45Vasek PospisilverslaatJan-Lennard Struff6-3 6-4
11 Nov - 11h10John MillmanverslaatGilles Simon7-5 6-7 6-2
11 Nov - 13h15Adrian MannarinoverslaatEgor Gerasimov6-4 7-6
11 Nov - 14h40Alex De MinaurverslaatAslan Karatsev6-4 7-6
11 Nov - 16h50Jannik SinnerverslaatMarc-Andrea Hüsler6-3 6-4
11 Nov - 18h25Salvatore CarusoverslaatFélix Auger-Aliassime6-4 6-4
11 Nov - 20h30Richard GasquetverslaatJonas Forejtek6-4 6-2


1/16de finales

Denis Shapovalov Bye
8 Nov - 18h40Radu AlbotverslaatYuichi Sugita6-4 6-1
9 Nov - 17h40Egor GerasimovverslaatViktor Troicki6-3 3-6 6-3
9 Nov - 13h20Adrian MannarinoverslaatMartin Klizan3-6 6-1 7-5
Alex De Minaur Bye
9 Nov - 15h45Aslan KaratsevverslaatTaro Daniel7-6 6-1
10 Nov - 13h00Jannik SinnerverslaatMarton Fucsovics6-2 6-4
9 Nov - 11h05Marc-Andrea HüslerverslaatNikoloz Basilashvili6-1 4-6 7-6
8 Nov - 17h10John MillmanverslaatAdrian Andreev6-3 6-1
10 Nov - 11h10Gilles SimonverslaatAndrej Martin6-2 6-2
9 Nov - 12h45Vasek PospisilverslaatIllya Marchenko6-2 5-7 7-6
Jan-Lennard Struff Bye
9 Nov - 19h55Jonas ForejtekverslaatMarin Cilic6-3 6-2
10 Nov - 11h10Richard GasquetverslaatRoberto Carballés Baena6-3 6-4
9 Nov - 17h15Salvatore CarusoverslaatDimitar Kuzmanov4-6 6-4 6-4
Félix Auger-Aliassime Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

8 Nov - 12h05Gilles SimonverslaatIllya Marchenko6-2 6-3
8 Nov - 12h05Taro DanielverslaatMartin Klizan6-3 6-4
8 Nov - 13h40Viktor TroickiverslaatFabrizio Ornago6-2 6-4
8 Nov - 13h55Aslan KaratsevverslaatMarc-Andrea Hüsler7-6 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

7 Nov - 12h30Gilles SimonverslaatLuke Saville6-4 6-3
7 Nov - 14h35Illya MarchenkoverslaatJozef Kovalík7-5 6-3
Fabrizio OrnagoverslaatGabriel Donev6-3 1-6 6-2
7 Nov - 14h55Viktor TroickiverslaatEvgeny Donskoy6-4 6-7 6-4
7 Nov - 17h20Aslan KaratsevverslaatAlexander Donski6-2 6-3
7 Nov - 16h25Marc-Andrea HüslerverslaatFrederico Ferreira Silva6-4 7-5
7 Nov - 13h05Taro DanielverslaatZdenek Kolar6-4 6-3
7 Nov - 11h00Martin KlizanverslaatMax Purcell7-5 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden