De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Cologne Championship - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Cologne Championship - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Cologne Championship 2020

DuitslandDuitsland - Köln - 19 Oktober 2020 - 25 Oktober 2020 - Hardcourt


Finale

25 Okt - 20h40Alexander ZverevverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-2 6-1


Halve Finale

24 Okt - 19h10Alexander ZverevverslaatJannik Sinner7-6 6-3
Diego Sebastian SchwartzmanverslaatFélix Auger-Aliassime6-4 5-7 6-4


Kwartfinales

23 Okt - 19h35Alexander ZverevverslaatAdrian Mannarino6-4 6-7 6-4
23 Okt - 14h10Jannik SinnerverslaatGilles Simon6-3 0-6 6-4
23 Okt - 22h35Félix Auger-AliassimeverslaatYoshihito Nishioka6-3 6-4
23 Okt - 17h05Diego Sebastian SchwartzmanverslaatAlejandro Davidovich Fokina2-6 7-6 6-1


Achtste finales

21 Okt - 18h10Alexander ZverevverslaatJohn Millman6-0 3-6 6-3
Adrian MannarinoverslaatMiomir Kecmanovic6-3 6-3
22 Okt - 15h50Gilles SimonverslaatDenis Shapovalov6-1 4-6 6-2
22 Okt - 14h05Jannik SinnerverslaatPierre-Hugues Herbert6-3 6-1
22 Okt - 19h50Yoshihito NishiokaverslaatJan-Lennard Struff2-6 6-3 7-6
21 Okt - 20h25Félix Auger-AliassimeverslaatEgor Gerasimov4-6 7-6 7-6
Alejandro Davidovich FokinaverslaatSteve Johnson7-6 6-3
22 Okt - 18h10Diego Sebastian SchwartzmanverslaatOscar Otte6-3 6-2


1/16de finales

Alexander Zverev Bye
20 Okt - 19h40John MillmanverslaatFernando Verdasco6-4 6-2
19 Okt - 16h10Miomir KecmanovicverslaatSumit Nagal4-6 7-6 6-1
19 Okt - 18h40Adrian MannarinoverslaatAlexei Popyrin6-2 6-2
Denis Shapovalov Bye
19 Okt - 14h10Gilles SimonverslaatJordan Thompson6-3 7-5
20 Okt - 15h40Pierre-Hugues HerbertverslaatTennys Sandgren6-3 3-6 6-3
20 Okt - 18h20Jannik SinnerverslaatJames Duckworth6-1 6-2
21 Okt - 16h05Jan-Lennard StruffverslaatMarco Cecchinato6-3 6-1
19 Okt - 16h20Yoshihito NishiokaverslaatKyle Edmund6-4 6-0
19 Okt - 18h10Egor GerasimovverslaatDaniel Altmaier6-1 6-0
Félix Auger-Aliassime Bye
19 Okt - 19h35Steve JohnsonverslaatMarin Cilic7-6 6-4
20 Okt - 14h10Alejandro Davidovich FokinaverslaatDamir Dzumhur6-2 6-3
20 Okt - 19h05Oscar OtteverslaatDennis Novak6-3 6-2
Diego Sebastian Schwartzman Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

18 Okt - 11h05Pierre-Hugues HerbertverslaatSumit Nagal6-2 6-2
18 Okt - 12h35Damir DzumhurverslaatOscar Otte4-3 ab.
18 Okt - 14h00Egor GerasimovverslaatAlexei Popyrin6-2 1-6 6-3
18 Okt - 12h35Dennis NovakverslaatJames Duckworth6-4 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

17 Okt - 11h05Pierre-Hugues HerbertverslaatRudolf Molleker6-3 6-0
17 Okt - 14h10Sumit NagalverslaatNorbert Gombos7-5 6-4
17 Okt - 16h00Oscar OtteverslaatRadu Albot7-6 6-4
17 Okt - 12h30Damir DzumhurverslaatMarc Polmans6-2 6-1
17 Okt - 17h40Egor GerasimovverslaatMats Moraing6-1 4-6 6-4
17 Okt - 13h30Alexei PopyrinverslaatJeffrey John Wolf6-3 4-6 6-3
17 Okt - 11h05James DuckworthverslaatMischa Zverev6-3 5-7 6-2
17 Okt - 15h00Dennis NovakverslaatMax Purcell7-6 6-7 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden