De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Nur-Sultan - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Nur-Sultan - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kazachstan

Volledige uitslagen

Nur-Sultan 2020

KazachstanKazachstan - Nur-Sultan - 26 Oktober 2020 - 1 November 2020 - Indoor


Finale

1 Nov - 11h10John MillmanverslaatAdrian Mannarino7-5 6-1


Halve Finale

31 Okt - 13h30Adrian MannarinoverslaatEmil Ruusuvuori7-5 6-2
31 Okt - 11h10John MillmanverslaatFrances Tiafoe3-6 6-4 6-4


Kwartfinales

30 Okt - 16h10Emil RuusuvuoriverslaatMikhail Kukushkin6-3 6-1
30 Okt - 14h10Adrian MannarinoverslaatMackenzie McDonald6-1 6-4
30 Okt - 11h00John MillmanverslaatTommy Paul6-7 6-4 7-6
30 Okt - 08h10Frances TiafoeverslaatEgor Gerasimov7-6 5-7 7-5


Achtste finales

29 Okt - 13h10Mikhail KukushkinverslaatBenoît Paire6-7 7-6 6-1
29 Okt - 07h10Emil RuusuvuoriverslaatJordan Thompson6-2 3-6 6-4
29 Okt - 09h30Adrian MannarinoverslaatYuichi Sugita6-1 6-1
29 Okt - 10h55Mackenzie McDonaldverslaatAndreas Seppi3-6 6-3 6-3
Tommy PaulverslaatRadu Albot6-4 6-0
John MillmanverslaatFernando Verdasco6-3 6-4
Egor GerasimovverslaatJirí Veselý4-6 6-3 6-4
Frances TiafoeverslaatMiomir Kecmanovic7-5 6-3


1/16de finales

Benoît Paire Bye
28 Okt - 10h30Mikhail KukushkinverslaatFederico Delbonis6-7 6-3 6-2
27 Okt - 11h25Emil RuusuvuoriverslaatTimofey Skatov6-2 6-0
26 Okt - 16h25Jordan ThompsonverslaatCameron Norrie5-7 7-6 6-2
Adrian Mannarino Bye
27 Okt - 08h35Yuichi SugitaverslaatDamir Dzumhur6-1 5-7 6-4
27 Okt - 13h10Andreas SeppiverslaatAslan Karatsev6-3 1-6 6-3
28 Okt - 13h20Mackenzie McDonaldverslaatAlexander Bublik6-3 6-2
26 Okt - 14h35Tommy PaulverslaatStefano Travaglia7-6 6-3
26 Okt - 10h50Radu AlbotverslaatDmitry Popko4-6 6-4 6-4
26 Okt - 14h00Fernando VerdascoverslaatJames Duckworth6-4 7-6
John Millman Bye
27 Okt - 07h05Jirí VeselýverslaatTennys Sandgren6-4 7-6
27 Okt - 09h10Egor GerasimovverslaatLloyd Harris6-3 3-6 7-6
26 Okt - 16h05Frances TiafoeverslaatCorentin Moutet6-3 6-2
Miomir Kecmanovic Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

26 Okt - 09h05Damir DzumhurverslaatYannick Hanfmann6-4 6-4
26 Okt - 12h00Emil RuusuvuoriverslaatViktor Troicki6-3 6-7 6-3
Yuichi SugitaverslaatMarc Polmans3-6 6-2 7-6
26 Okt - 07h00Aslan KaratsevverslaatAlexei Popyrin6-3 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

Yannick HanfmannverslaatLiam Broady6-2 6-3
Damir DzumhurverslaatAleksandr Nedovyesov1-6 7-5 6-2
Emil RuusuvuoriverslaatMax Purcell6-1 6-2
25 Okt - 11h50Viktor TroickiverslaatEvgeny Donskoy6-0 6-4
25 Okt - 12h00Yuichi SugitaverslaatMohamed Safwat6-0 6-2
25 Okt - 10h00Marc PolmansverslaatDenis Yevseyev5-7 6-3 6-0
Alexei PopyrinverslaatDenis Istomin6-4 4-4 ab.
25 Okt - 08h05Aslan KaratsevverslaatErnests Gulbis7-6 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden