De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Hamburg - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Hamburg 2020

DuitslandDuitsland - 19 September 2020 - 27 September 2020 - Gravel


Finale

27 Sep - 12h10Andrey RublevverslaatStefanos Tsitsipas6-4 3-6 7-5


Halve Finale

26 Sep - 13h40Andrey RublevverslaatCasper Ruud6-4 6-2
26 Sep - 15h40Stefanos TsitsipasverslaatCristian Garín7-5 3-6 6-4


Kwartfinales

25 Sep - 15h40Casper RuudverslaatUgo Humbert7-5 3-6 6-1
25 Sep - 11h40Andrey RublevverslaatRoberto Bautista Agut6-2 7-5
25 Sep - 18h40Cristian GarínverslaatAlexander Bublik3-6 6-4 6-4
25 Sep - 13h45Stefanos TsitsipasverslaatDusan Lajovic7-6 6-2


Achtste finales

24 Sep - 15h55Ugo HumbertverslaatJirí Veselý6-4 6-3
24 Sep - 18h40Casper RuudverslaatFabio Fognini6-3 6-3
23 Sep - 18h35Roberto Bautista AgutverslaatDominik Koepfer6-3 3-6 6-3
Andrey RublevverslaatTommy Paul6-1 3-6 6-2
23 Sep - 15h10Alexander BublikverslaatFélix Auger-Aliassime6-4 6-2
Cristian GarínverslaatYannick Hanfmann6-2 7-6
24 Sep - 12h40Dusan LajovicverslaatKaren Khachanov6-1 6-2
24 Sep - 14h05Stefanos TsitsipasverslaatPablo Cuevas7-5 6-4


1/16de finales

22 Sep - 19h35Ugo HumbertverslaatDaniil Medvedev6-4 6-3
21 Sep - 12h20Jirí VeselýverslaatGilles Simon7-5 6-2
23 Sep - 10h40Casper RuudverslaatBenoît Paire6-4 2-0 ab.
22 Sep - 14h00Fabio FogniniverslaatPhilipp Kohlschreiber4-6 6-1 7-5
22 Sep - 10h40Roberto Bautista AgutverslaatNikoloz Basilashvili6-4 6-3
22 Sep - 11h40Dominik KoepferverslaatYoshihito Nishioka7-6 4-6 6-1
21 Sep - 14h20Tommy PaulverslaatKevin Anderson6-4 0-6 6-4
21 Sep - 16h35Andrey RublevverslaatTennys Sandgren6-3 6-3
22 Sep - 16h30Alexander BublikverslaatAlbert Ramos Viñolas6-2 7-6
22 Sep - 14h30Félix Auger-AliassimeverslaatLorenzo Sonego6-2 7-6
22 Sep - 10h00Cristian GarínverslaatKei Nishikori6-0 6-3
22 Sep - 12h25Yannick HanfmannverslaatGaël Monfils6-4 6-3
22 Sep - 16h40Karen KhachanovverslaatJan-Lennard Struff7-6 4-6 7-5
22 Sep - 21h15Dusan LajovicverslaatAdrian Mannarino6-4 6-1
Pablo CuevasverslaatTaylor Fritz6-4 6-2
23 Sep - 13h50Stefanos TsitsipasverslaatDaniel Evans6-3 6-1


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

20 Sep - 14h05Tennys SandgrenverslaatRadu Albot6-1 7-6
20 Sep - 11h05Jirí VeselýverslaatLenny Hampel6-4 6-0
20 Sep - 12h40Pablo CuevasverslaatGilles Simon6-4 7-6
20 Sep - 15h10Tommy PaulverslaatAlexander Bublik6-4 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

19 Sep - 12h00Tennys SandgrenverslaatMikael Ymer6-3 7-6
19 Sep - 12h20Radu AlbotverslaatJuan Ignacio Londero7-6 6-4
19 Sep - 10h30Lenny HampelverslaatMarvin Möller6-2 7-6
19 Sep - 10h35Jirí VeselýverslaatMilan Welte6-4 6-4
19 Sep - 10h40Gilles SimonverslaatMats Rosenkranz6-1 6-1
19 Sep - 12h40Pablo CuevasverslaatKevin Krawietz7-6 7-6
19 Sep - 15h00Alexander BublikverslaatMats Moraing6-2 7-5
19 Sep - 14h35Tommy PaulverslaatJoão Sousa6-1 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden