De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Hamburg - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Hamburg - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Hamburg 2021

DuitslandDuitsland - 10 Juli 2021 - 18 Juli 2021 - Gravel


Finale

18 Jul - 13h40Pablo Carreño BustaverslaatFilip Krajinovic6-2 6-4


Halve Finale

17 Jul - 13h40Filip KrajinovicverslaatLaslo Djere6-4 6-2
17 Jul - 15h40Pablo Carreño BustaverslaatFederico Delbonis7-6 6-3


Kwartfinales

16 Jul - 12h40Laslo DjereverslaatNikoloz Basilashvili6-2 6-2
16 Jul - 14h10Filip KrajinovicverslaatStefanos Tsitsipas3-6 6-1 6-3
16 Jul - 16h30Pablo Carreño BustaverslaatDusan Lajovic7-6 6-3
16 Jul - 18h25Federico DelbonisverslaatBenoît Paire4-6 7-6 6-4


Achtste finales

14 Jul - 12h35Filip KrajinovicverslaatPhilipp Kohlschreiber7-5 4-6 6-3
14 Jul - 15h25Laslo DjereverslaatThiago Seyboth Wild7-6 6-1
14 Jul - 17h25Stefanos TsitsipasverslaatDominik Koepfer7-6 6-3
15 Jul - 12h00Nikoloz BasilashviliverslaatSebastian Baezw.o.
15 Jul - 12h35Dusan LajovicverslaatAlex Molcan6-4 6-7 6-3
15 Jul - 15h55Pablo Carreño BustaverslaatCarlos Taberner7-5 6-3
15 Jul - 18h00Federico DelbonisverslaatAlbert Ramos Viñolas6-3 7-6
15 Jul - 19h30Benoît PaireverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio7-5 7-6


1/16de finales

Stefanos Tsitsipas Bye
13 Jul - 18h30Dominik KoepferverslaatMaximilian Marterer7-6 2-6 7-6
12 Jul - 16h35Philipp KohlschreiberverslaatJaume Antoni Munar Clar7-6 6-4
13 Jul - 13h40Filip KrajinovicverslaatDaniel Altmaier6-3 6-7 6-1
Nikoloz Basilashvili Bye
12 Jul - 14h55Sebastian BaezverslaatCorentin Moutet6-1 6-2
12 Jul - 12h40Thiago Seyboth WildverslaatNicola Kuhn1-6 6-1 6-2
13 Jul - 16h45Laslo DjereverslaatJan-Lennard Struff6-4 7-5
12 Jul - 18h55Benoît PaireverslaatRicardas Berankis6-6 ab.
13 Jul - 11h05Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatSumit Nagal6-0 6-4
13 Jul - 12h35Federico DelbonisverslaatZhizhen Zhang6-1 5-7 6-4
Albert Ramos Viñolas Bye
13 Jul - 21h25Dusan LajovicverslaatLucas Pouille6-4 6-4
13 Jul - 14h45Alex MolcanverslaatGianluca Mager4-6 6-4 3-3
13 Jul - 11h05Carlos TabernerverslaatFeliciano López6-4 3-6 6-3
Pablo Carreño Busta Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

11 Jul - 11h10Thiago Seyboth WildverslaatSteven Diez6-3 7-5
11 Jul - 11h10Zhizhen ZhangverslaatSumit Nagal6-4 6-2
11 Jul - 12h40Maximilian MartererverslaatAlessandro Giannessi3-6 6-3 7-5
11 Jul - 12h55Carlos TabernerverslaatDaniel Masur2-6 7-6 6-4
11 Jul - 15h10Alex MolcanverslaatChristopher O'Connell6-3 5-7 6-3
11 Jul - 15h55Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatSebastian Baez6-2 3-6 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

10 Jul - 11h05Daniel MasurverslaatDanilo Petrovic2-6 6-4 6-3
10 Jul - 11h10Carlos TabernerverslaatNiklas Guttau6-1 6-2
10 Jul - 11h10Thiago Seyboth WildverslaatMats Rosenkranz6-3 6-1
10 Jul - 12h20Steven DiezverslaatOscar Otte6-4 6-4
10 Jul - 12h50Sumit NagalverslaatLewie Lane6-3 6-1
10 Jul - 13h00Zhizhen ZhangverslaatJozef Kovalík6-4 6-4
10 Jul - 14h05Christopher O'ConnellverslaatErnests Gulbis6-3 6-0
10 Jul - 14h10Alessandro GiannessiverslaatTobias Kamke6-3 6-4
10 Jul - 14h40Alex MolcanverslaatFilip Horansky7-6 6-2
10 Jul - 15h25Sebastian BaezverslaatRudolf Molleker7-5 6-2
10 Jul - 16h00Maximilian MartererverslaatDamir Dzumhur5-7 6-2 6-3
10 Jul - 16h25Juan Pablo Varillas Patino-SamudioverslaatJonas Forejtek7-5 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden