De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Hamburg - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Hamburg 2019

DuitslandDuitsland - 20 Juli 2019 - 28 Juli 2019 - Gravel


Finale

28 Jul - 12h10Nikoloz BasilashviliverslaatAndrey Rublev7-5 4-6 6-3


Halve Finale

27 Jul - 13h40Nikoloz BasilashviliverslaatAlexander Zverev6-4 4-6 7-6
27 Jul - 17h10Andrey RublevverslaatPablo Carreño Busta4-6 7-5 6-1


Kwartfinales

26 Jul - 11h40Nikoloz BasilashviliverslaatJérémy Chardy6-2 6-3
26 Jul - 13h10Andrey RublevverslaatDominic Thiem7-6 7-6
26 Jul - 15h20Alexander ZverevverslaatFilip Krajinovic2-6 7-5 6-2
26 Jul - 18h05Pablo Carreño BustaverslaatFabio Fognini3-6 6-2 7-6


Achtste finales

24 Jul - 11h40Andrey RublevverslaatCasper Ruud3-6 7-5 6-3
24 Jul - 14h00Jérémy ChardyverslaatRichard Gasquet7-6 7-5
24 Jul - 16h15Dominic ThiemverslaatMarton Fucsovics7-5 6-1
24 Jul - 18h40Nikoloz BasilashviliverslaatJuan Ignacio Londero6-4 3-6 6-3
25 Jul - 11h40Filip KrajinovicverslaatMartin Klizan6-7 7-5 6-1
25 Jul - 14h35Pablo Carreño BustaverslaatJan-Lennard Struff6-1 7-6
25 Jul - 16h20Alexander ZverevverslaatFederico Delbonis6-4 7-6
25 Jul - 18h40Fabio FogniniverslaatRudolf Molleker7-5 6-4


1/16de finales

22 Jul - 11h40Martin KlizanverslaatDaniel Altmaier6-2 6-2
22 Jul - 13h10Marton FucsovicsverslaatPhilipp Kohlschreiber6-3 6-0
22 Jul - 15h40Jérémy ChardyverslaatBenoît Paire6-7 7-5 6-3
22 Jul - 16h40Andrey RublevverslaatCristian Garín6-4 7-6
22 Jul - 18h40Rudolf MollekerverslaatLeonardo Mayer7-6 6-4
23 Jul - 11h40Nikoloz BasilashviliverslaatHugo Dellien6-4 6-3
23 Jul - 11h40Jan-Lennard StruffverslaatThiago Monteiro6-1 6-3
23 Jul - 11h45Casper RuudverslaatRobin Haase6-3 3-6 6-1
23 Jul - 13h00Richard GasquetverslaatSumit Nagal6-2 7-6
23 Jul - 13h20Dominic ThiemverslaatPablo Cuevas6-3 7-6
23 Jul - 13h55Juan Ignacio LonderoverslaatAlejandro Davidovich Fokina6-3 6-2
23 Jul - 14h50Pablo Carreño BustaverslaatYannick Hanfmann7-6 6-4
23 Jul - 15h40Alexander ZverevverslaatNicolás Jarry6-4 6-2
23 Jul - 16h50Filip KrajinovicverslaatLaslo Djere6-3 6-3
23 Jul - 17h10Federico DelbonisverslaatMarco Cecchinato6-7 7-6 6-2
23 Jul - 18h40Fabio FogniniverslaatJulian Lenz6-4 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

21 Jul - 12h05Thiago MonteiroverslaatCarlos Berlocq6-3 6-2
21 Jul - 12h10Sumit NagalverslaatAlejandro Davidovich Fokina6-3 7-5
21 Jul - 13h15Hugo DellienverslaatAlexey Vatutin7-5 7-5
21 Jul - 14h10Julian LenzverslaatGianluca Mager6-2 6-7 7-5


Kwalificaties - Eerste ronde

Thiago Monteiro Bye
20 Jul - 11h40Carlos BerlocqverslaatJozef Kovalík6-3 7-6
20 Jul - 13h10Hugo DellienverslaatDaniel Masur4-6 6-2 7-5
20 Jul - 15h05Alexey VatutinverslaatPedro Martinez Portero6-3 6-4
20 Jul - 11h35Alejandro Davidovich FokinaverslaatJohannes Haerteis6-2 6-3
20 Jul - 11h40Sumit NagalverslaatSebastian Ofner7-5 6-2
20 Jul - 13h00Gianluca MagerverslaatTobias Kamke6-3 6-2
20 Jul - 13h55Julian LenzverslaatJoao Domingues6-3 4-6 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden