De site voor alle sporten

Menu
Tennis - New York - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - New York - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Verenigde Staten

Volledige uitslagen

New York 2019

Verenigde StatenVerenigde Staten - New York - 10 Februari 2019 - 17 Februari 2019 - Indoor


Finale

17 Feb - 22h10Reilly OpelkaverslaatBrayden Schnur6-1 6-7 7-6

Halve Finale

17 Feb - 01h15Reilly OpelkaverslaatJohn Isner6-7 7-6 7-6
16 Feb - 22h10Brayden SchnurverslaatSam Querrey7-6 4-6 6-3

Kwartfinales

16 Feb - 01h25John IsnerverslaatJordan Thompson6-4 6-1
16 Feb - 22h55Reilly OpelkaverslaatGuillermo Garcia-Lopez6-3 6-4
15 Feb - 18h15Brayden SchnurverslaatPaolo Lorenzi6-7 7-6 7-5
15 Feb - 21h10Sam QuerreyverslaatJason Jung6-3 3-6 6-3

Achtste finales

14 Feb - 01h55John IsnerverslaatBernard Tomic7-6 6-4
13 Feb - 19h50Jordan ThompsonverslaatChristopher Eubanks4-6 6-1 6-4
14 Feb - 17h10Guillermo Garcia-LopezverslaatJohn Millman7-6 1-6 6-4
14 Feb - 19h35Reilly OpelkaverslaatDenis Istomin6-7 7-6 1-0 ab.
13 Feb - 19h05Paolo LorenziverslaatRyan Harrison4-6 6-4 6-4
14 Feb - 03h30Brayden SchnurverslaatSteve Johnson6-4 4-6 7-6
14 Feb - 21h40Sam QuerreyverslaatRadu Albot6-3 6-4
15 Feb - 01h45Jason JungverslaatFrances Tiafoe6-3 7-5

1/16de finales

John Isner Bye
11 Feb - 20h35Bernard TomicverslaatLukas Lacko6-4 6-2
12 Feb - 17h10Christopher EubanksverslaatAdrián Menéndez-Maceiras6-4 7-6
12 Feb - 01h40Jordan ThompsonverslaatNoah Rubin6-7 7-5 6-1
John Millman Bye
12 Feb - 19h25Guillermo Garcia-LopezverslaatAlexei Popyrin7-6 6-3
13 Feb - 17h10Denis IstominverslaatMackenzie McDonald4-6 6-2 6-3
12 Feb - 17h10Reilly OpelkaverslaatAdrian Mannarino2-6 7-6 6-4
11 Feb - 21h05Paolo LorenziverslaatTennys Sandgren7-6 6-7 6-4
12 Feb - 21h00Ryan HarrisonverslaatPeter Polansky6-3 6-4
13 Feb - 01h30Brayden SchnurverslaatJack Mingjie Lin6-1 6-3
Steve Johnson Bye
13 Feb - 03h15Sam QuerreyverslaatLloyd Harris7-6 6-2
13 Feb - 17h10Radu AlbotverslaatIvo Karlovic6-7 7-6 7-6
12 Feb - 19h00Jason JungverslaatRamkumar Ramanathan6-3 3-6 6-1
Frances Tiafoe Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

11 Feb - 17h10Adrián Menéndez-MaceirasverslaatAndrea Arnaboldi6-3 7-6
11 Feb - 18h55Brayden SchnurverslaatAlexei Popyrin6-4 7-6
11 Feb - 19h05Ramkumar RamanathanverslaatTim Smyczek6-3 3-6 7-5
11 Feb - 17h10Christopher EubanksverslaatErnesto Escobedo5-7 6-3 7-5

Kwalificaties - Eerste ronde

10 Feb - 17h10Adrián Menéndez-MaceirasverslaatTim Puetz6-3 6-2
10 Feb - 18h35Andrea ArnaboldiverslaatYosuke Watanuki7-5 4-6 6-3
10 Feb - 23h25Alexei PopyrinverslaatJames Ward7-5 6-4
10 Feb - 20h40Brayden SchnurverslaatCharles Kingsley7-6 6-3
10 Feb - 22h25Ramkumar RamanathanverslaatRoy Smith4-6 6-2 6-4
10 Feb - 20h50Tim SmyczekverslaatRoberto Quiroz6-7 6-3 7-5
10 Feb - 19h20Christopher EubanksverslaatAdam El Mihdawy6-3 6-2
10 Feb - 17h10Ernesto EscobedoverslaatYasutaka Uchiyama4-6 6-3 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden