De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Metz - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Metz - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Metz 2019

FrankrijkFrankrijk - 15 September 2019 - 22 September 2019 - Indoor


Finale

22 Sep - 15h40Jo-Wilfried TsongaverslaatAljaz Bedene6-7 7-6 6-3


Halve Finale

21 Sep - 14h15Aljaz BedeneverslaatBenoît Paire4-6 6-1 6-2
21 Sep - 16h05Jo-Wilfried TsongaverslaatLucas Pouille7-6 7-6


Kwartfinales

20 Sep - 14h15Aljaz BedeneverslaatPablo Carreño Busta6-4 7-5
20 Sep - 15h55Benoît PaireverslaatGrégoire Barrere7-6 6-4
20 Sep - 18h10Lucas PouilleverslaatFilip Krajinovic4-6 7-5 6-2
20 Sep - 20h25Jo-Wilfried TsongaverslaatNikoloz Basilashvili5-7 6-3 4-1 ab.


Achtste finales

18 Sep - 17h00Grégoire BarrereverslaatAntoine Hoang3-6 7-6 6-2
18 Sep - 19h30Benoît PaireverslaatRichard Gasquet3-6 6-3 6-4
18 Sep - 21h25Filip KrajinovicverslaatFernando Verdasco3-6 6-4 6-3
19 Sep - 12h10Aljaz BedeneverslaatGilles Simon7-6 6-2
19 Sep - 14h10Pablo Carreño BustaverslaatDavid Goffin6-3 6-2
19 Sep - 15h35Lucas PouilleverslaatLorenzo Sonego6-1 6-4
19 Sep - 18h10Jo-Wilfried TsongaverslaatPierre-Hugues Herbert6-3 6-4
19 Sep - 20h00Nikoloz BasilashviliverslaatYannick Maden6-2 7-6


1/16de finales

David Goffin Bye
17 Sep - 19h50Pablo Carreño BustaverslaatJulian Lenz6-1 6-1
17 Sep - 21h05Aljaz BedeneverslaatRayane Roumane6-4 6-4
18 Sep - 12h10Gilles SimonverslaatMarius Copil6-3 6-4
Benoît Paire Bye
17 Sep - 16h00Richard GasquetverslaatMarcel Granollers-Pujol4-6 7-6 6-4
16 Sep - 15h10Antoine HoangverslaatCedrik-Marcel Stebe6-2 6-3
17 Sep - 11h30Grégoire BarrereverslaatHubert Hurkacz6-2 6-2
16 Sep - 18h15Fernando VerdascoverslaatSteve Darcis6-2 6-2
16 Sep - 19h45Filip KrajinovicverslaatPeter Gojowczyk7-5 6-4
17 Sep - 18h05Lorenzo SonegoverslaatOscar Otte6-2 7-6
Lucas Pouille Bye
17 Sep - 14h10Pierre-Hugues HerbertverslaatJan-Lennard Struff7-6 6-4
17 Sep - 18h55Jo-Wilfried TsongaverslaatPablo Andújar3-6 6-1 6-2
18 Sep - 14h10Yannick MadenverslaatUgo Humbert6-4 6-7 6-4
Nikoloz Basilashvili Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

16 Sep - 11h10Julian LenzverslaatMatthias Bachinger6-4 6-4
16 Sep - 11h10Marcel Granollers-PujolverslaatAdrián Menéndez-Maceiras6-3 6-2
16 Sep - 12h35Oscar OtteverslaatMaxime Janvier2-6 6-3 6-2
16 Sep - 13h00Yannick MadenverslaatNicolas Mahut6-3 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

15 Sep - 10h10Yannick MadenverslaatManuel Guinard6-0 6-4
15 Sep - 10h10Marcel Granollers-PujolverslaatAlbano Olivetti6-4 6-2
15 Sep - 11h45Adrián Menéndez-MaceirasverslaatHarold Mayot3-6 6-3 7-6
15 Sep - 11h45Matthias BachingerverslaatLucas Miedler4-6 6-4 6-3
15 Sep - 14h10Julian LenzverslaatConstant Lestienne4-6 6-3 7-5
15 Sep - 14h45Nicolas MahutverslaatTristan Lamasine6-4 7-5
15 Sep - 16h15Oscar OtteverslaatArtem Dubrivnyy7-6 6-3
15 Sep - 16h45Maxime JanvierverslaatMischa Zverev7-6 2-0 ab.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden