De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Metz - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Metz - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Metz 2016

FrankrijkFrankrijk - 19 September 2016 - 25 September 2016 - Indoor


Finale

25 Sep - 16h00Lucas PouilleverslaatDominic Thiem7-6 6-2


Halve Finale

24 Sep - 14h10Dominic ThiemverslaatGilles Simon4-6 7-5 6-3
24 Sep - 16h55Lucas PouilleverslaatDavid Goffin7-6 6-1


Kwartfinales

23 Sep - 14h10Gilles SimonverslaatMalek Jaziri7-6 6-0
23 Sep - 16h10Dominic ThiemverslaatGilles Müller6-4 7-6
23 Sep - 18h10Lucas PouilleverslaatJulien Benneteau7-6 4-6 6-3
23 Sep - 20h50David GoffinverslaatNicolas Mahut6-3 6-7 6-4


Achtste finales

21 Sep - 14h10Julien BenneteauverslaatDustin Brown6-3 6-4
21 Sep - 18h10Dominic ThiemverslaatPeter Gojowczyk7-5 7-6
21 Sep - 20h00Gilles MüllerverslaatNikoloz Basilashvili6-4 6-2
22 Sep - 12h10Malek JaziriverslaatVincent Millot4-6 6-3 6-3
22 Sep - 14h20Gilles SimonverslaatGuillermo Garcia-Lopez6-7 6-3 6-4
22 Sep - 17h20David GoffinverslaatJan-Lennard Struff6-4 6-2
22 Sep - 18h45Lucas PouilleverslaatPierre-Hugues Herbert6-4 6-7 6-4
22 Sep - 21h00Nicolas MahutverslaatIllya Marchenko6-3 6-4


1/16de finales

Dominic Thiem Bye
20 Sep - 11h10Peter GojowczykverslaatNicolas Almagro6-4 6-7 6-3
20 Sep - 14h10Nikoloz BasilashviliverslaatGrégoire Barrère5-7 7-5 6-2
19 Sep - 19h25Gilles MüllerverslaatHoracio Zeballos7-6 7-5
Gilles Simon Bye
20 Sep - 16h25Guillermo Garcia-LopezverslaatDamir Dzumhur5-7 6-2 6-1
21 Sep - 16h55Malek JaziriverslaatIvan Dodig6-4 7-6
20 Sep - 19h30Vincent MillotverslaatBenoît Paire6-4 6-3
19 Sep - 18h10Julien BenneteauverslaatMartin Klizan6-2 6-1
20 Sep - 18h20Dustin BrownverslaatPaul-Henri Mathieu6-4 6-2
21 Sep - 13h55Pierre-Hugues HerbertverslaatIñigo Cervantes Huegun7-6 6-2
Lucas Pouille Bye
21 Sep - 15h35Nicolas MahutverslaatQuentin Halys6-3 6-4
21 Sep - 11h10Illya MarchenkoverslaatAndreas Seppi6-7 6-3 7-6
21 Sep - 12h10Jan-Lennard StruffverslaatTommy Robredo7-6 7-5
David Goffin Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

19 Sep - 11h10Peter GojowczykverslaatThomas Fabbiano6-3 6-2
19 Sep - 11h10Vincent MillotverslaatMichael Berrer6-4 6-2
19 Sep - 12h30Nikoloz BasilashviliverslaatConstant Lestiennew.o.
19 Sep - 12h40Grégoire BarrèreverslaatKenny De Schepper6-4 3-6 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

18 Sep - 10h10Thomas FabbianoverslaatMathias Bourgue6-2 6-4
18 Sep - 10h10Peter GojowczykverslaatJulien Dubail6-2 3-6 6-3
18 Sep - 11h35Vincent MillotverslaatFabrice Martin6-4 6-2
18 Sep - 11h50Michael BerrerverslaatAdrian Andreev6-3 6-2
18 Sep - 12h50Nikoloz BasilashviliverslaatHugo Schott6-1 6-1
18 Sep - 13h00Grégoire BarrèreverslaatArtem Sitak6-3 6-4
18 Sep - 15h40Constant LestienneverslaatRoberto Ortega-Olmedo6-3 3-6 6-1
18 Sep - 15h40Kenny De SchepperverslaatAlbano Olivetti6-3 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden