De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Peking - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Peking - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Peking 2016

ChinaChina - 3 Oktober 2016 - 9 Oktober 2016 - Hardcourt


Finale

9 Okt - 13h40Andrew MurrayverslaatGrigor Dimitrov6-4 7-6


Halve Finale

8 Okt - 11h40Andrew MurrayverslaatDavid Ferrer6-2 6-3
8 Okt - 15h00Grigor DimitrovverslaatMilos Raonicw.o.


Kwartfinales

7 Okt - 10h20David FerrerverslaatAlexander Zverev6-7 6-1 7-5
7 Okt - 11h15Andrew MurrayverslaatKyle Edmund7-6 6-2
7 Okt - 15h10Milos RaonicverslaatPablo Carreño Busta6-4 6-4
7 Okt - 15h15Grigor DimitrovverslaatRafael Nadal6-2 6-4


Achtste finales

5 Okt - 07h50Kyle EdmundverslaatRoberto Bautista Agut6-4 4-6 6-4
5 Okt - 10h15David FerrerverslaatFabio Fognini6-3 6-4
5 Okt - 12h30Alexander ZverevverslaatJack Sock6-4 6-2
5 Okt - 13h45Andrew MurrayverslaatAndrey Kuznetsov6-2 6-1
6 Okt - 10h10Grigor DimitrovverslaatLucas Pouille6-7 7-6 6-4
6 Okt - 15h10Rafael NadalverslaatAdrian Mannarino6-1 7-6
7 Okt - 04h10Milos RaonicverslaatMalek Jaziri6-3 6-4
7 Okt - 09h10Pablo Carreño BustaverslaatRichard Gasquet5-7 6-4 6-1


1/16de finales

3 Okt - 06h45David FerrerverslaatPablo Cuevas6-4 7-6
3 Okt - 08h55Roberto Bautista AgutverslaatJohn Millman6-4 3-6 6-3
3 Okt - 11h45Kyle EdmundverslaatGuillermo Garcia-Lopez6-3 6-2
3 Okt - 13h40Lucas PouilleverslaatYen-Hsun Lu6-1 6-2
4 Okt - 08h40Rafael NadalverslaatPaolo Lorenzi6-1 6-1
4 Okt - 10h15Andrew MurrayverslaatAndreas Seppi6-2 7-5
4 Okt - 12h50Jack SockverslaatZe Zhang6-3 7-5
4 Okt - 12h50Alexander ZverevverslaatDominic Thiem4-6 6-1 6-3
4 Okt - 14h05Fabio FogniniverslaatViktor Troicki2-6 6-2 7-5
4 Okt - 16h00Andrey KuznetsovverslaatKonstantin Kravchuk6-1 6-4
4 Okt - 16h35Milos RaonicverslaatFlorian Mayer6-4 7-6
5 Okt - 06h40Adrian MannarinoverslaatAlbert Ramos Viñolas6-3 4-6 6-3
5 Okt - 06h40Richard GasquetverslaatSam Querrey2-6 6-3 6-2
5 Okt - 06h40Pablo Carreño BustaverslaatBernard Tomic6-3 6-1
5 Okt - 06h45Malek JaziriverslaatGuido Pella6-4 6-4
5 Okt - 09h25Grigor DimitrovverslaatSteve Johnson7-5 6-7 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

2 Okt - 06h40John MillmanverslaatNikoloz Basilashvili6-7 6-1 6-4
2 Okt - 06h55Kyle EdmundverslaatEvgeny Donskoy7-6 6-4
2 Okt - 08h50Adrian MannarinoverslaatMischa Zverev6-4 6-0
2 Okt - 09h15Konstantin KravchukverslaatIñigo Cervantes Huegun6-7 7-6 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

1 Okt - 05h10Nikoloz BasilashviliverslaatDusan Lajovic6-7 7-5 6-4
1 Okt - 05h10Kyle EdmundverslaatPablo Andújar6-3 6-2
1 Okt - 06h40Evgeny DonskoyverslaatMikhail Kukushkin6-4 6-1
1 Okt - 07h55Adrian MannarinoverslaatThomas Fabbiano6-3 4-6 6-1
1 Okt - 08h10John MillmanverslaatDi Wu6-2 6-4
1 Okt - 10h10Iñigo Cervantes HuegunverslaatZhe Li6-3 6-2
1 Okt - 10h40Konstantin KravchukverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-4 2-6 7-6
1 Okt - 11h35Mischa ZverevverslaatLukas Rosol7-5 2-6 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden