De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - St Petersburg - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

St Petersburg 2016

RuslandRusland - 19 September 2016 - 25 September 2016 - Indoor


Finale

25 Sep - 15h25Alexander ZverevverslaatStanislas Wawrinka6-2 3-6 7-5


Halve Finale

24 Sep - 15h00Stanislas WawrinkaverslaatRoberto Bautista Agut7-6 6-2
24 Sep - 13h15Alexander ZverevverslaatTomás Berdych6-4 6-4


Kwartfinales

23 Sep - 17h40Stanislas WawrinkaverslaatViktor Troicki7-5 6-2
23 Sep - 13h50Roberto Bautista AgutverslaatJoão Sousa4-6 6-1 6-2
23 Sep - 12h10Tomás BerdychverslaatPaolo Lorenzi6-4 6-3
23 Sep - 15h50Alexander ZverevverslaatMikhail Youzhny6-2 6-2


Achtste finales

21 Sep - 17h40Stanislas WawrinkaverslaatLukas Rosol6-3 6-1
22 Sep - 13h10Viktor TroickiverslaatDusan Lajovic6-4 6-4
21 Sep - 19h05Roberto Bautista AgutverslaatRicardas Berankis4-6 6-1 7-6
22 Sep - 11h10João SousaverslaatAndrey Rublev7-6 3-6 6-3
22 Sep - 11h10Paolo LorenziverslaatAlexandre Sidorenko7-6 6-4
22 Sep - 13h45Tomás BerdychverslaatAndrey Kuznetsov6-3 2-6 7-6
22 Sep - 16h00Alexander ZverevverslaatDaniil Medvedev6-3 7-5
22 Sep - 17h50Mikhail YouzhnyverslaatMilos Raonic2-6 7-6 6-4


1/16de finales

Stanislas Wawrinka Bye
19 Sep - 14h10Lukas RosolverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-4 6-4
20 Sep - 17h40Dusan LajovicverslaatFernando Verdasco2-6 6-3 6-2
21 Sep - 13h55Viktor TroickiverslaatGastão Elias6-1 6-2
Roberto Bautista Agut Bye
19 Sep - 14h10Ricardas BerankisverslaatAdrian Mannarino7-6 3-6 6-3
21 Sep - 11h10Andrey RublevverslaatMikhail Kukushkin6-3 4-1 ab.
21 Sep - 11h15João SousaverslaatRadu Albot3-6 6-4 7-5
20 Sep - 11h10Alexandre SidorenkoverslaatAlbert Ramos Viñolas7-5 6-2
20 Sep - 13h00Paolo LorenziverslaatMischa Zverev3-6 7-6 6-0
21 Sep - 14h55Andrey KuznetsovverslaatEvgeny Donskoy6-3 7-5
Tomás Berdych Bye
19 Sep - 16h40Alexander ZverevverslaatKaren Khachanov7-6 6-4
20 Sep - 15h25Daniil MedvedevverslaatAlexander Bublik6-4 6-0
21 Sep - 12h40Mikhail YouzhnyverslaatJanko Tipsarevic6-3 7-5
Milos Raonic Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

19 Sep - 11h30Radu AlbotverslaatJan Mertl6-3 6-4
19 Sep - 11h55Alexandre SidorenkoverslaatTeimuraz Gabashvili6-4 6-4
19 Sep - 10h15Mischa ZverevverslaatAlexander Kudryavtsev6-1 2-6 6-3
19 Sep - 10h10Daniil MedvedevverslaatAnte Pavic6-4 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

18 Sep - 14h05Radu AlbotverslaatDzmitry Zhyrmont6-2 4-6 6-4
18 Sep - 12h40Jan MertlverslaatNikola Cacic6-4 6-3
18 Sep - 14h30Teimuraz GabashviliverslaatMikhail Elgin6-2 4-6 6-3
18 Sep - 16h25Alexandre SidorenkoverslaatEvgenii Tyurnev6-4 6-3
18 Sep - 11h35Mischa ZverevverslaatMaxim Kravtsov6-3 6-0
18 Sep - 12h55Alexander KudryavtsevverslaatMichal Przysiezny6-3 6-3
18 Sep - 10h10Daniil MedvedevverslaatAlexey Vatutin6-3 6-7 7-5
18 Sep - 10h05Ante PavicverslaatJames Ward7-6 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden