De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Saint-Pétersbourg - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

Saint-Pétersbourg 2018

RuslandRusland - Saint Petersburg - 17 September 2018 - 23 September 2018 - Indoor


Finale

23 Sep - 15h45Dominic ThiemverslaatMartin Klizan6-3 6-1


Halve Finale

22 Sep - 13h10Martin KlizanverslaatStanislas Wawrinka4-6 6-3 7-5
22 Sep - 15h45Dominic ThiemverslaatRoberto Bautista Agut6-4 6-3


Kwartfinales

21 Sep - 12h10Martin KlizanverslaatDenis Shapovalov3-6 7-5 6-3
21 Sep - 14h35Roberto Bautista AgutverslaatMarco Cecchinato7-6 6-3
21 Sep - 16h25Stanislas WawrinkaverslaatDamir Dzumhur6-3 6-4
21 Sep - 18h00Dominic ThiemverslaatDaniil Medvedev6-2 3-6 7-6


Achtste finales

19 Sep - 15h35Stanislas WawrinkaverslaatKaren Khachanov7-6 7-6
19 Sep - 20h00Martin KlizanverslaatFabio Fognini6-3 6-4
20 Sep - 12h10Denis ShapovalovverslaatMatteo Berrettini7-6 4-6 6-0
20 Sep - 13h50Damir DzumhurverslaatGuido Pella6-4 6-4
20 Sep - 14h30Daniil MedvedevverslaatMikhail Kukushkin6-3 6-4
20 Sep - 15h30Marco CecchinatoverslaatLukas Lacko7-5 7-6
20 Sep - 16h15Roberto Bautista AgutverslaatMikhail Youzhny7-6 3-6 6-3
20 Sep - 19h15Dominic ThiemverslaatJan-Lennard Struff7-6 6-4


1/16de finales

Dominic Thiem Bye
18 Sep - 16h20Jan-Lennard StruffverslaatAndrey Rublev6-4 7-6
19 Sep - 12h10Mikhail KukushkinverslaatDenis Istomin7-5 2-4 ab.
18 Sep - 17h50Daniil MedvedevverslaatJoão Sousa6-4 6-1
Marco Cecchinato Bye
18 Sep - 17h45Lukas LackoverslaatRuben Bemelmans6-2 4-6 7-5
19 Sep - 18h05Mikhail YouzhnyverslaatMirza Basic7-6 6-4
19 Sep - 12h10Roberto Bautista AgutverslaatLuca Vanni7-5 6-2
18 Sep - 12h15Damir DzumhurverslaatLucas Miedler7-5 6-3
19 Sep - 14h20Guido PellaverslaatIlya Ivashka4-6 6-3 6-4
17 Sep - 16h05Stanislas WawrinkaverslaatAljaz Bedene7-5 7-6
Karen Khachanov Bye
19 Sep - 13h50Denis ShapovalovverslaatAdrián Menéndez-Maceiras7-6 6-2
18 Sep - 14h05Matteo BerrettiniverslaatGuillermo Garcia-Lopez7-6 2-6 6-3
17 Sep - 14h10Martin KlizanverslaatEvgeny Donskoy6-4 6-4
Fabio Fognini Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

17 Sep - 10h05Lucas MiedlerverslaatUladzimir Ignatik7-5 6-2
17 Sep - 10h10Luca VanniverslaatRoman Safiullin6-4 6-4
17 Sep - 11h40Ilya IvashkaverslaatEvgenii Tyurnev7-6 7-6
17 Sep - 12h10Adrián Menéndez-MaceirasverslaatRuben Bemelmans4-6 6-2 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

16 Sep - 10h05Roman SafiullinverslaatLorenzo Sonego3-6 6-4 7-5
16 Sep - 10h15Luca VanniverslaatDaniel Brands6-4 4-6 7-5
16 Sep - 12h25Uladzimir IgnatikverslaatAlexey Vatutin7-5 6-4
16 Sep - 12h30Lucas MiedlerverslaatViktor Troicki6-2 6-3
16 Sep - 13h50Ruben BemelmansverslaatEgor Gerasimov6-2 4-6 7-6
16 Sep - 14h25Adrián Menéndez-MaceirasverslaatIvan Nedelko6-2 6-3
16 Sep - 15h50Evgenii TyurnevverslaatStéphane Robert6-3 6-4
16 Sep - 16h05Ilya IvashkaverslaatEvgeny Karlovskiy2-6 7-6 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden