De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Stockholm - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zweden

Volledige uitslagen

Stockholm 2018

ZwedenZweden - Stockholm - 15 Oktober 2018 - 21 Oktober 2018 - Indoor


Finale

21 Okt - 15h45Stefanos TsitsipasverslaatErnests Gulbis6-4 6-4


Halve Finale

20 Okt - 15h15Ernests GulbisverslaatJohn Isner1-6 6-3 6-3
20 Okt - 13h20Stefanos TsitsipasverslaatFabio Fognini6-3 6-2


Kwartfinales

19 Okt - 21h25John IsnerverslaatTennys Sandgren7-6 6-7 7-6
19 Okt - 18h45Ernests GulbisverslaatJack Sock4-6 6-3 6-4
19 Okt - 16h10Stefanos TsitsipasverslaatPhilipp Kohlschreiber6-3 7-6
19 Okt - 14h10Fabio FogniniverslaatHyeon Chung7-5 2-1 ab.


Achtste finales

18 Okt - 20h00John IsnerverslaatBradley Klahn7-6 6-7 7-6
18 Okt - 12h10Tennys SandgrenverslaatOscar Otte7-6 3-6 6-3
17 Okt - 18h50Jack SockverslaatElias Ymer7-5 3-6 6-3
18 Okt - 22h45Ernests GulbisverslaatDenis Shapovalov6-2 6-4
18 Okt - 16h40Philipp KohlschreiberverslaatFernando Verdasco4-6 7-5 7-6
17 Okt - 16h20Stefanos TsitsipasverslaatJohn Millman6-4 3-6 6-3
17 Okt - 21h35Hyeon ChungverslaatDenis Kudla6-3 6-3
18 Okt - 14h45Fabio FogniniverslaatLukas Lacko6-4 6-4


1/16de finales

John Isner Bye
16 Okt - 19h45Bradley KlahnverslaatMarius Copil6-2 3-6 6-4
17 Okt - 12h05Oscar OtteverslaatJürgen Zopp6-3 7-5
16 Okt - 15h10Tennys SandgrenverslaatLucas Pouille6-4 6-4
Jack Sock Bye
15 Okt - 18h40Elias YmerverslaatMaximilian Marterer4-6 7-5 7-5
16 Okt - 18h45Ernests GulbisverslaatMikael Ymer6-4 6-3
17 Okt - 13h30Denis ShapovalovverslaatPeter Polansky6-3 5-7 7-5
16 Okt - 13h35Fernando VerdascoverslaatMatthew Ebden6-4 6-2
16 Okt - 20h55Philipp KohlschreiberverslaatAlex De Minaur7-6 6-7 6-1
16 Okt - 12h10John MillmanverslaatAlexei Popyrin4-6 6-3 6-2
Stefanos Tsitsipas Bye
16 Okt - 12h10Hyeon ChungverslaatTaylor Fritz6-2 6-2
15 Okt - 15h40Denis KudlaverslaatGuillermo Garcia-Lopez6-2 7-5
16 Okt - 16h20Lukas LackoverslaatTaro Daniel6-1 6-4
Fabio Fognini Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

15 Okt - 13h55Ernests GulbisverslaatJulien Benneteau6-1 6-4
15 Okt - 12h05Oscar OtteverslaatJürgen Zopp6-3 7-6
15 Okt - 12h10Alexei PopyrinverslaatMatthias Bachinger6-3 4-6 6-2
15 Okt - 14h15Peter PolanskyverslaatAndrea Arnaboldi6-4 1-6 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

14 Okt - 16h00Julien BenneteauverslaatIvan Nedelko6-4 6-2
14 Okt - 14h10Ernests GulbisverslaatMarkus Eriksson6-4 7-6
14 Okt - 11h05Oscar OtteverslaatBernard Tomic6-4 1-2 ab.
14 Okt - 11h05Jürgen ZoppverslaatMatteo Donati6-4 6-4
14 Okt - 12h30Alexei PopyrinverslaatMichael Mmoh7-6 7-6
14 Okt - 14h45Matthias BachingerverslaatNorbert Gombos6-3 6-4
14 Okt - 16h00Peter PolanskyverslaatKarl Friberg6-4 6-1
14 Okt - 17h30Andrea ArnaboldiverslaatMats Moraing7-5 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden