De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Moscou - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

Moscou 2018

RuslandRusland - Moscow - 15 Oktober 2018 - 21 Oktober 2018 - Indoor


Finale

21 Okt - 15h20Karen KhachanovverslaatAdrian Mannarino6-2 6-2


Halve Finale

20 Okt - 15h10Adrian MannarinoverslaatAndreas Seppi7-5 7-5
20 Okt - 17h25Karen KhachanovverslaatDaniil Medvedev6-1 6-7 6-3


Kwartfinales

19 Okt - 13h35Adrian MannarinoverslaatEgor Gerasimov7-6 6-3
19 Okt - 15h20Andreas SeppiverslaatFilip Krajinovic6-4 7-6
19 Okt - 19h55Karen KhachanovverslaatMirza Basic6-2 7-6
19 Okt - 17h55Daniil MedvedevverslaatRicardas Berankis6-2 1-6 6-4


Achtste finales

17 Okt - 20h30Adrian MannarinoverslaatMarco Cecchinato6-2 6-3
17 Okt - 14h30Egor GerasimovverslaatBenoît Paire6-4 6-4
18 Okt - 13h15Filip KrajinovicverslaatEvgeny Donskoy7-5 6-4
18 Okt - 11h10Andreas SeppiverslaatPierre-Hugues Herbert7-6 7-6
18 Okt - 19h00Mirza BasicverslaatNick Kyrgiosw.o.
17 Okt - 15h00Karen KhachanovverslaatLukas Rosol6-4 7-5
17 Okt - 11h35Ricardas BerankisverslaatAljaz Bedene3-6 7-6 7-6
18 Okt - 15h40Daniil MedvedevverslaatDusan Lajovic6-2 6-1


1/16de finales

Marco Cecchinato Bye
Adrian MannarinoverslaatEvgeny Karlovskiy3-6 6-4 7-6
16 Okt - 13h50Benoît PaireverslaatMischa Zverev7-6 2-6 6-1
16 Okt - 10h10Egor GerasimovverslaatDamir Dzumhur6-1 6-7 6-2
Filip Krajinovic Bye
16 Okt - 12h15Evgeny DonskoyverslaatMikhail Kukushkin6-4 7-6
17 Okt - 10h10Pierre-Hugues HerbertverslaatAlexander Bublik6-3 6-4
16 Okt - 15h50Andreas SeppiverslaatMartin Klizan6-1 7-6
16 Okt - 19h05Nick KyrgiosverslaatAndrey Rublev6-3 4-6 6-4
16 Okt - 13h25Mirza BasicverslaatMalek Jaziri7-6 6-2
Lukas RosolverslaatMatteo Berrettini6-3 4-6 6-4
Karen Khachanov Bye
16 Okt - 10h10Ricardas BerankisverslaatDenis Istomin6-4 5-4 ab.
Aljaz BedeneverslaatLaslo Djere5-7 6-4 7-6
16 Okt - 15h05Dusan LajovicverslaatFilip Horansky6-4 2-6 6-3
Daniil Medvedev Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

14 Okt - 14h25Alexander BublikverslaatRicardas Berankis6-4 7-6
14 Okt - 14h50Lukas RosolverslaatJurij Rodionov6-2 2-0 ab.
14 Okt - 11h15Filip HoranskyverslaatStefano Napolitano6-4 6-3
14 Okt - 12h45Egor GerasimovverslaatTeimuraz Gabashvili7-6 6-0


Kwalificaties - Eerste ronde

13 Okt - 16h55Ricardas BerankisverslaatBlaz Kavcic6-4 4-6 7-5
13 Okt - 18h10Alexander BublikverslaatRudolf Molleker6-2 6-2
13 Okt - 15h30Lukas RosolverslaatIvan Gakhov6-3 6-3
13 Okt - 16h00Jurij RodionovverslaatUladzimir Ignatik2-6 6-4 6-2
13 Okt - 11h50Stefano NapolitanoverslaatNikola Milojevic6-4 6-3
13 Okt - 13h40Filip HoranskyverslaatViktor Galovic6-7 6-4 6-2
13 Okt - 13h40Egor GerasimovverslaatAlexey Vatutin7-5 6-2
13 Okt - 10h55Teimuraz GabashviliverslaatDaniel Brands4-6 7-6 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden