De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Estoril - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Estoril - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Portugal

Volledige uitslagen

Estoril 2018

PortugalPortugal - Estoril - 30 April 2018 - 6 Mei 2018 - Gravel


Finale

6 Mei - 16h40João SousaverslaatFrances Tiafoe6-4 6-4


Halve Finale

5 Mei - 16h10João SousaverslaatStefanos Tsitsipas6-4 1-6 7-6
5 Mei - 18h50Frances TiafoeverslaatPablo Carreño Busta6-2 6-3


Kwartfinales

4 Mei - 14h10Stefanos TsitsipasverslaatRoberto Carballés Baena6-7 56-2 7-6
4 Mei - 17h10João SousaverslaatKyle Edmund6-3 1-6 6-0
4 Mei - 19h05Frances TiafoeverslaatSimone Bolelli7-5 6-2
4 Mei - 21h00Pablo Carreño BustaverslaatNicolás Jarry6-2 2-6 6-1


Achtste finales

3 Mei - 17h40Stefanos TsitsipasverslaatKevin Anderson6-7 6-3 6-3
3 Mei - 14h10Roberto Carballés BaenaverslaatCameron Norrie5-7 6-2 7-6
2 Mei - 14h10Kyle EdmundverslaatAlex De Minaur6-2 7-5
2 Mei - 16h10João SousaverslaatPedro Sousa4-6 7-6 7-5
2 Mei - 21h05Simone BolelliverslaatFederico Delbonis3-6 7-5 6-2
2 Mei - 19h10Frances TiafoeverslaatGilles Müller6-4 7-5
3 Mei - 22h10Nicolás JarryverslaatRicardo Ojeda Lara6-3 7-6
3 Mei - 20h20Pablo Carreño BustaverslaatNicolas Kicker6-1 7-5


1/16de finales

Kevin Anderson Bye
1 Mei - 18h25Stefanos TsitsipasverslaatPablo Andújar7-6 6-3
1 Mei - 13h10Roberto Carballés BaenaverslaatBjorn Fratangelo7-6 6-3
1 Mei - 16h35Cameron NorrieverslaatRobin Haase6-4 3-6 6-3
Kyle Edmund Bye
30 Apr - 17h15Alex De MinaurverslaatGastão Elias6-3 6-1
30 Apr - 14h10Pedro SousaverslaatGilles Simon6-3 4-6 7-6
1 Mei - 16h10João SousaverslaatDaniil Medvedev7-6 7-5
1 Mei - 16h40Federico DelbonisverslaatAlbert Ramos Viñolas6-2 6-4
1 Mei - 14h10Simone BolelliverslaatJoao Domingues6-3 6-2
1 Mei - 19h05Frances TiafoeverslaatTennys Sandgren3-6 7-6 7-6
Gilles Müller Bye
1 Mei - 18h25Nicolás JarryverslaatLeonardo Mayer3-6 7-6 6-4
1 Mei - 14h35Ricardo Ojeda LaraverslaatFrederico Ferreira Silva6-4 7-5
1 Mei - 15h05Nicolas KickerverslaatTim Smyczek6-2 6-2
Pablo Carreño Busta Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

30 Apr - 13h10Tim SmyczekverslaatFrederico Gil6-4 6-2
30 Apr - 13h10Joao DominguesverslaatCorentin Moutet6-4 2-6 6-3
30 Apr - 15h55Ricardo Ojeda LaraverslaatJoao Monteiro6-3 2-6 6-3
30 Apr - 14h40Simone BolelliverslaatJaume Antoni Munar Clar6-1 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

29 Apr - 12h55Tim SmyczekverslaatFrancisco Cabral6-2 6-1
29 Apr - 14h35Frederico GilverslaatKenny De Schepper6-4 1-6 6-4
29 Apr - 14h40Corentin MoutetverslaatSalvatore Caruso7-6 2-6 6-4
29 Apr - 12h55Joao DominguesverslaatAlessandro Giannessi7-5 6-1
29 Apr - 17h30Ricardo Ojeda LaraverslaatAlexander Bublik7-5 6-1
29 Apr - 14h45Joao MonteiroverslaatStéphane Robert6-3 6-7 7-6
29 Apr - 17h35Simone BolelliverslaatFélix Auger-Aliassime6-4 6-1
29 Apr - 16h30Jaume Antoni Munar ClarverslaatTiago Cacao7-5 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden