De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Open Parc Auvergne-Rhône-Alpes - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Open Parc Auvergne-Rhône-Alpes - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Open Parc Auvergne-Rhône-Alpes 2018

FrankrijkFrankrijk - Lyon - 21 Mei 2018 - 27 Mei 2018 - Indoor


Finale

26 Mei - 14h40Dominic ThiemverslaatGilles Simon3-6 7-6 6-1


Halve Finale

25 Mei - 14h40Gilles SimonverslaatCameron Norrie6-1 7-6
25 Mei - 16h35Dominic ThiemverslaatDusan Lajovic6-4 5-7 6-4


Kwartfinales

24 Mei - 11h10Cameron NorrieverslaatJohn Isner7-6 6-4
24 Mei - 14h10Gilles SimonverslaatMikhail Kukushkin4-6 6-4 7-6
24 Mei - 17h05Dusan LajovicverslaatTaylor Fritz7-5 6-1
25 Mei - 13h10Dominic ThiemverslaatGuillermo Garcia-Lopez6-7 7-6 6-4


Achtste finales

22 Mei - 14h00Guillermo Garcia-LopezverslaatCalvin Hemery7-6 6-3
22 Mei - 18h15Dominic ThiemverslaatRoberto Carballés Baena6-2 6-4
23 Mei - 11h10Cameron NorrieverslaatMaximilian Marterer6-1 6-4
23 Mei - 11h15Dusan LajovicverslaatFilip Horansky6-4 7-5
23 Mei - 13h05John IsnerverslaatRadu Albot7-6 6-3
23 Mei - 17h40Taylor FritzverslaatJack Sock7-6 6-2
23 Mei - 18h40Mikhail KukushkinverslaatFederico Coria6-2 6-3
23 Mei - 19h30Gilles SimonverslaatJoris De Loore7-6 6-2


1/16de finales

Dominic Thiem Bye
21 Mei - 12h30Roberto Carballés BaenaverslaatLaslo Djere7-6 6-7 6-3
20 Mei - 17h40Calvin HemeryverslaatCorentin Moutet6-7 6-4 6-3
21 Mei - 13h35Guillermo Garcia-LopezverslaatAdrian Mannarino6-3 4-6 6-1
Jack Sock Bye
22 Mei - 12h40Taylor FritzverslaatMatthew Ebden6-4 6-2
21 Mei - 11h05Dusan LajovicverslaatHoracio Zeballos6-4 6-2
22 Mei - 13h05Filip HoranskyverslaatJoão Sousa6-4 3-6 6-4
21 Mei - 11h10Federico CoriaverslaatNicolas Kicker4-6 6-1 7-5
22 Mei - 11h10Mikhail KukushkinverslaatGrégoire Barrère6-2 6-3
21 Mei - 15h45Gilles SimonverslaatJordi Samper-Montana6-4 6-2
Joris De Loore Bye
21 Mei - 18h10Maximilian MartererverslaatGaël Monfils2-6 6-4 6-4
21 Mei - 15h55Cameron NorrieverslaatJose Hernandez-Fernandez7-6 6-1
20 Mei - 14h40Radu AlbotverslaatFederico Delbonis6-7 7-5 6-4
John Isner Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

20 Mei - 10h40Jordi Samper-MontanaverslaatMattéo Martineau6-3 4-6 6-3
20 Mei - 10h45Laslo DjereverslaatJoris De Loore7-5 6-4
20 Mei - 12h25Jose Hernandez-FernandezverslaatFederico Coria6-2 6-4
20 Mei - 12h55Filip HoranskyverslaatAntoine Cornut-Chauvinc6-1 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

19 Mei - 10h40Laslo DjereverslaatYannick Mertens6-4 6-3
19 Mei - 10h40Joris De LooreverslaatMaxime Janvier4-6 6-3 7-5
19 Mei - 10h40Mattéo MartineauverslaatEvgeny Karlovskiy6-3 3-6 6-3
19 Mei - 12h50Federico CoriaverslaatAxel Michon6-3 6-0
19 Mei - 13h10Jordi Samper-MontanaverslaatAlejandro González3-6 6-3 7-5
19 Mei - 13h10Filip HoranskyverslaatRoberto Quiroz6-4 6-2
19 Mei - 14h20Jose Hernandez-FernandezverslaatTristan Lamasine7-6 6-4
19 Mei - 14h30Antoine Cornut-ChauvincverslaatSteven Diez5-7 6-2 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden