De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Genève - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Genève - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Volledige uitslagen

Genève 2018

ZwitserlandZwitserland - Geneva - 21 Mei 2018 - 27 Mei 2018 - Gravel


Finale

26 Mei - 15h40Marton FucsovicsverslaatPeter Gojowczyk6-2 6-2


Halve Finale

25 Mei - 16h00Marton FucsovicsverslaatSteve Johnson2-6 6-4 6-1
25 Mei - 14h10Peter GojowczykverslaatFabio Fognini6-4 6-4


Kwartfinales

24 Mei - 16h45Steve JohnsonverslaatGuido Pella6-3 6-4
24 Mei - 18h30Marton FucsovicsverslaatStanislas Wawrinka6-4 6-0
24 Mei - 14h00Peter GojowczykverslaatAndreas Seppi6-3 6-7 6-3
24 Mei - 16h15Fabio FogniniverslaatTennys Sandgren7-6 7-6


Achtste finales

24 Mei - 11h10Guido PellaverslaatSam Querrey7-5 6-7 7-6
24 Mei - 11h10Steve JohnsonverslaatLukas Rosol6-4 4-6 6-3
23 Mei - 21h20Stanislas WawrinkaverslaatJared Donaldson6-3 6-4
23 Mei - 18h10Marton FucsovicsverslaatFrances Tiafoe7-6 6-4
23 Mei - 17h40Andreas SeppiverslaatBernabe Zapata Miralles7-5 6-3
22 Mei - 15h40Peter GojowczykverslaatDavid Ferrer6-2 6-4
23 Mei - 18h00Tennys SandgrenverslaatMirza Basic6-3 6-2
23 Mei - 19h10Fabio FogniniverslaatNoah Rubin6-7 6-2 6-2


1/16de finales

Sam Querrey Bye
21 Mei - 12h10Guido PellaverslaatDominik Koepfer6-3 6-4
22 Mei - 14h00Lukas RosolverslaatJirí Veselý2-6 7-6 7-6
22 Mei - 13h50Steve JohnsonverslaatMarius Copil7-6 6-3
Stanislas Wawrinka Bye
21 Mei - 12h10Jared DonaldsonverslaatDenis Istomin5-7 6-4 6-0
21 Mei - 18h10Frances TiafoeverslaatRyan Harrison3-6 7-6 6-4
22 Mei - 12h10Marton FucsovicsverslaatAlbert Ramos Viñolas6-1 6-2
20 Mei - 14h10Andreas SeppiverslaatMarco Cecchinato7-5 6-4
21 Mei - 14h15Bernabe Zapata MirallesverslaatFlorian Mayer6-3 6-2
21 Mei - 15h30Peter GojowczykverslaatIvo Karlovic7-6 4-6 7-6
David Ferrer Bye
20 Mei - 16h10Mirza BasicverslaatMischa Zverev5-7 6-3 6-4
21 Mei - 13h55Tennys SandgrenverslaatAndreas Haider-Maurer1-6 6-1 6-0
21 Mei - 20h35Noah RubinverslaatMarcos Baghdatis7-6 6-4
Fabio Fognini Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

20 Mei - 12h25Dominik KoepferverslaatPablo Andújar6-3 7-5
20 Mei - 12h55Lukas RosolverslaatJeremy Jahn6-7 6-3 7-5
20 Mei - 11h10Noah RubinverslaatFrank Dancevic7-6 7-6
20 Mei - 11h10Bernabe Zapata MirallesverslaatMarko Miladinovic6-4 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

19 Mei - 14h45Pablo AndújarverslaatAntoine Bellier6-3 6-2
19 Mei - 14h20Dominik KoepferverslaatGerard Granollers-Pujol6-2 6-0
19 Mei - 16h30Jeremy JahnverslaatNino Serdarusic6-4 6-4
19 Mei - 15h30Lukas RosolverslaatIvan Gakhov6-1 6-3
19 Mei - 11h40Noah RubinverslaatFranko Skugor3-6 7-6 6-4
19 Mei - 12h20Frank DancevicverslaatJan Choinski7-6 7-5
19 Mei - 10h10Marko MiladinovicverslaatMatteo Donati6-2 6-4
19 Mei - 10h05Bernabe Zapata MirallesverslaatAndrea Pellegrino5-7 6-1 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden