De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Moskou - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

Moskou 2016

RuslandRusland - 17 Oktober 2016 - 23 Oktober 2016 - Indoor


Finale

23 Okt - 15h35Pablo Carreño BustaverslaatFabio Fognini4-6 6-3 6-2


Halve Finale

22 Okt - 16h35Pablo Carreño BustaverslaatStéphane Robert6-3 7-6
22 Okt - 14h45Fabio FogniniverslaatPhilipp Kohlschreiber6-1 7-6


Kwartfinales

21 Okt - 21h55Pablo Carreño BustaverslaatAlexander Bublik6-4 2-6 7-6
21 Okt - 19h40Stéphane RobertverslaatDaniil Medvedev7-5 0-6 6-4
21 Okt - 13h40Philipp KohlschreiberverslaatThomaz Bellucci6-4 6-2
21 Okt - 12h10Fabio FogniniverslaatAlbert Ramos Viñolas6-2 6-2


Achtste finales

20 Okt - 21h30Alexander BublikverslaatRoberto Bautista Agut6-2 7-5
20 Okt - 18h40Pablo Carreño BustaverslaatDamir Dzumhur6-3 2-1 ab.
20 Okt - 12h10Daniil MedvedevverslaatViktor Troicki3-6 6-3 6-1
19 Okt - 11h55Stéphane RobertverslaatLukas Rosol7-5 6-1
20 Okt - 16h25Thomaz BellucciverslaatAndrey Kuznetsov6-3 3-6 6-3
20 Okt - 14h15Philipp KohlschreiberverslaatDusan Lajovic7-5 3-6 6-3
19 Okt - 10h15Fabio FogniniverslaatPaolo Lorenzi7-5 4-6 6-1
19 Okt - 20h45Albert Ramos ViñolasverslaatEvgeny Donskoy6-4 6-7 6-4


1/16de finales

Roberto Bautista Agut Bye
19 Okt - 12h45Alexander BublikverslaatKonstantin Kravchuk1-6 6-3 6-3
19 Okt - 16h20Damir DzumhurverslaatKaren Khachanov3-6 7-6 6-4
18 Okt - 18h05Pablo Carreño BustaverslaatJürgen Melzer3-6 6-3 7-6
Viktor Troicki Bye
18 Okt - 11h30Daniil MedvedevverslaatMikhail Kukushkin6-4 4-0 ab.
17 Okt - 16h35Lukas RosolverslaatGerald Melzer7-5 6-2
18 Okt - 14h10Stéphane RobertverslaatMarcel Granollers-Pujol5-2 ab.
19 Okt - 13h55Andrey KuznetsovverslaatGuido Pella6-3 5-7 6-2
17 Okt - 10h10Thomaz BellucciverslaatCem Ilkel7-5 6-1
18 Okt - 13h30Dusan LajovicverslaatJanko Tipsarevic7-6 6-4
Philipp Kohlschreiber Bye
18 Okt - 10h15Paolo LorenziverslaatFederico Gaio6-4 6-4
18 Okt - 10h10Fabio FogniniverslaatRicardas Berankis6-1 6-2
18 Okt - 18h20Evgeny DonskoyverslaatAslan Karatsev6-3 5-1 ab.
Albert Ramos Viñolas Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

16 Okt - 12h20Jürgen MelzerverslaatFederico Gaio6-1 6-4
16 Okt - 14h10Daniil MedvedevverslaatMirza Basic6-2 6-0
16 Okt - 10h15Aslan KaratsevverslaatEvgenii Tyurnev6-4 6-4
16 Okt - 11h50Alexander BublikverslaatEgor Gerasimov7-6 4-6 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

15 Okt - 16h00Jürgen MelzerverslaatTeimuraz Gabashvili6-0 6-3
15 Okt - 15h05Federico GaioverslaatDzmitry Zhyrmont7-6 6-3
15 Okt - 12h20Daniil MedvedevverslaatMarsel Ilhan6-1 6-4
15 Okt - 17h00Mirza BasicverslaatNikola Mektic6-7 7-6 6-2
15 Okt - 10h35Evgenii TyurnevverslaatJan Satral7-6 4-6 6-4
15 Okt - 11h35Aslan KaratsevverslaatIlya Ivashka2-1 ab.
15 Okt - 14h00Alexander BublikverslaatAndrey Rublev6-4 7-6
15 Okt - 13h15Egor GerasimovverslaatFranko Skugor6-2 2-6 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden