De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - St Petersburg - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

St Petersburg 2020

RuslandRusland - 10 Oktober 2020 - 18 Oktober 2020 - Indoor


Finale

18 Okt - 15h40Andrey RublevverslaatBorna Coric7-6 6-4


Halve Finale

17 Okt - 15h40Borna CoricverslaatMilos Raonic1-6 6-1 6-4
17 Okt - 13h10Andrey RublevverslaatDenis Shapovalov4-6 6-3 6-4


Kwartfinales

16 Okt - 15h35Borna CoricverslaatReilly Opelka7-6 6-3
16 Okt - 17h40Milos RaonicverslaatKaren Khachanov6-1 7-6
16 Okt - 12h15Andrey RublevverslaatCameron Norrie6-2 6-1
16 Okt - 13h35Denis ShapovalovverslaatStanislas Wawrinka6-4 7-5


Achtste finales

15 Okt - 16h05Reilly OpelkaverslaatDaniil Medvedev2-6 7-5 6-4
15 Okt - 12h10Borna CoricverslaatRoman Safiullin6-3 7-5
15 Okt - 18h20Karen KhachanovverslaatAslan Karatsev4-6 7-5 6-3
15 Okt - 20h55Milos RaonicverslaatAlexander Bublik6-3 6-2
14 Okt - 13h30Cameron NorrieverslaatMiomir Kecmanovic7-5 6-7 6-3
15 Okt - 13h35Andrey RublevverslaatUgo Humbert4-6 6-4 7-5
14 Okt - 19h55Stanislas WawrinkaverslaatEvgeny Donskoy6-1 3-6 6-3
15 Okt - 12h10Denis ShapovalovverslaatIlya Ivashka6-1 6-4


1/16de finales

14 Okt - 18h00Daniil MedvedevverslaatRichard Gasquet3-6 6-3 6-0
14 Okt - 12h10Reilly OpelkaverslaatNino Serdarusic3-6 7-6 6-2
14 Okt - 14h00Roman SafiullinverslaatEmilio Gómez6-4 6-2
13 Okt - 12h00Borna CoricverslaatFeliciano López6-3 7-6
13 Okt - 16h10Karen KhachanovverslaatJames Duckworth6-4 6-4
12 Okt - 12h10Aslan KaratsevverslaatTennys Sandgren7-5 3-6 7-5
12 Okt - 14h40Alexander BublikverslaatMackenzie McDonald2-6 7-6 6-4
13 Okt - 14h10Milos RaonicverslaatJeffrey John Wolf7-6 6-1
12 Okt - 13h10Cameron NorrieverslaatTaylor Fritz6-4 4-6 6-3
13 Okt - 14h25Miomir KecmanovicverslaatMikhail Kukushkin6-3 7-6
14 Okt - 15h30Ugo HumbertverslaatPavel Kotov4-6 6-2 6-3
13 Okt - 17h50Andrey RublevverslaatVasek Pospisil6-2 6-4
12 Okt - 19h00Stanislas WawrinkaverslaatDaniel Evans3-6 7-6 7-5
12 Okt - 17h05Evgeny DonskoyverslaatEgor Gerasimov6-4 7-6
13 Okt - 12h00Ilya IvashkaverslaatAdrian Mannarino6-3 7-6
14 Okt - 12h10Denis ShapovalovverslaatViktor Troicki6-2 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

11 Okt - 14h40Jeffrey John WolfverslaatAlen Avidzba3-6 7-5 6-1
11 Okt - 16h50Ilya IvashkaverslaatViktor Troicki7-5 6-1
11 Okt - 12h00Nino SerdarusicverslaatNikola Milojevic6-7 6-2 6-2
11 Okt - 13h00Pavel KotovverslaatEmilio Gómez5-7 7-6 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

10 Okt - 13h00Jeffrey John WolfverslaatAlexey Vatutin4-6 6-1 6-3
10 Okt - 15h15Alen AvidzbaverslaatErnests Gulbis4-6 6-3 7-6
10 Okt - 17h00Ilya IvashkaverslaatMax Purcell7-5 6-4
10 Okt - 18h00Viktor TroickiverslaatAndrey Kuznetsov6-3 6-7 6-4
10 Okt - 10h10Nikola MilojevicverslaatEvgeny Karlovskiy6-4 6-0
10 Okt - 10h10Nino SerdarusicverslaatCem Ilkel7-6 3-6 6-4
10 Okt - 14h40Emilio GómezverslaatTeimuraz Gabashvili7-6 1-6 6-4
10 Okt - 12h25Pavel KotovverslaatJurij Rodionov6-4 3-6 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden