De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Rusland - 10 Oktober 2020 - 18 Oktober 2020 - Indoor
18 Okt - 15h40 | Andrey Rublev | verslaat | Borna Coric | 7-6 6-4 |
17 Okt - 13h10 | Andrey Rublev | verslaat | Denis Shapovalov | 4-6 6-3 6-4 |
17 Okt - 15h40 | Borna Coric | verslaat | Milos Raonic | 1-6 6-1 6-4 |
16 Okt - 12h15 | Andrey Rublev | verslaat | Cameron Norrie | 6-2 6-1 |
16 Okt - 13h35 | Denis Shapovalov | verslaat | Stanislas Wawrinka | 6-4 7-5 |
16 Okt - 15h35 | Borna Coric | verslaat | Reilly Opelka | 7-6 6-3 |
16 Okt - 17h40 | Milos Raonic | verslaat | Karen Khachanov | 6-1 7-6 |
14 Okt - 13h30 | Cameron Norrie | verslaat | Miomir Kecmanovic | 7-5 6-7 6-3 |
14 Okt - 19h55 | Stanislas Wawrinka | verslaat | Evgeny Donskoy | 6-1 3-6 6-3 |
15 Okt - 12h10 | Borna Coric | verslaat | Roman Safiullin | 6-3 7-5 |
15 Okt - 12h10 | Denis Shapovalov | verslaat | Ilya Ivashka | 6-1 6-4 |
15 Okt - 13h35 | Andrey Rublev | verslaat | Ugo Humbert | 4-6 6-4 7-5 |
15 Okt - 16h05 | Reilly Opelka | verslaat | Daniil Medvedev | 2-6 7-5 6-4 |
15 Okt - 18h20 | Karen Khachanov | verslaat | Aslan Karatsev | 4-6 7-5 6-3 |
15 Okt - 20h55 | Milos Raonic | verslaat | Alexander Bublik | 6-3 6-2 |
12 Okt - 12h10 | Aslan Karatsev | verslaat | Tennys Sandgren | 7-5 3-6 7-5 |
12 Okt - 13h10 | Cameron Norrie | verslaat | Taylor Fritz | 6-4 4-6 6-3 |
12 Okt - 14h40 | Alexander Bublik | verslaat | Mackenzie McDonald | 2-6 7-6 6-4 |
12 Okt - 17h05 | Evgeny Donskoy | verslaat | Egor Gerasimov | 6-4 7-6 |
12 Okt - 19h00 | Stanislas Wawrinka | verslaat | Daniel Evans | 3-6 7-6 7-5 |
13 Okt - 12h00 | Ilya Ivashka | verslaat | Adrian Mannarino | 6-3 7-6 |
13 Okt - 12h00 | Borna Coric | verslaat | Feliciano López | 6-3 7-6 |
13 Okt - 14h10 | Milos Raonic | verslaat | Jeffrey John Wolf | 7-6 6-1 |
13 Okt - 14h25 | Miomir Kecmanovic | verslaat | Mikhail Kukushkin | 6-3 7-6 |
13 Okt - 16h10 | Karen Khachanov | verslaat | James Duckworth | 6-4 6-4 |
13 Okt - 17h50 | Andrey Rublev | verslaat | Vasek Pospisil | 6-2 6-4 |
14 Okt - 12h10 | Reilly Opelka | verslaat | Nino Serdarusic | 3-6 7-6 6-2 |
14 Okt - 12h10 | Denis Shapovalov | verslaat | Viktor Troicki | 6-2 6-3 |
14 Okt - 14h00 | Roman Safiullin | verslaat | Emilio Gómez | 6-4 6-2 |
14 Okt - 15h30 | Ugo Humbert | verslaat | Pavel Kotov | 4-6 6-2 6-3 |
14 Okt - 18h00 | Daniil Medvedev | verslaat | Richard Gasquet | 3-6 6-3 6-0 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
11 Okt - 12h00 | Nino Serdarusic | verslaat | Nikola Milojevic | 6-7 6-2 6-2 |
11 Okt - 13h00 | Pavel Kotov | verslaat | Emilio Gómez | 5-7 7-6 6-2 |
11 Okt - 14h40 | Jeffrey John Wolf | verslaat | Alen Avidzba | 3-6 7-5 6-1 |
11 Okt - 16h50 | Ilya Ivashka | verslaat | Viktor Troicki | 7-5 6-1 |
10 Okt - 10h10 | Nikola Milojevic | verslaat | Evgeny Karlovskiy | 6-4 6-0 |
10 Okt - 10h10 | Nino Serdarusic | verslaat | Cem Ilkel | 7-6 3-6 6-4 |
10 Okt - 12h25 | Pavel Kotov | verslaat | Jurij Rodionov | 6-4 3-6 7-5 |
10 Okt - 13h00 | Jeffrey John Wolf | verslaat | Alexey Vatutin | 4-6 6-1 6-3 |
10 Okt - 14h40 | Emilio Gómez | verslaat | Teimuraz Gabashvili | 7-6 1-6 6-4 |
10 Okt - 15h15 | Alen Avidzba | verslaat | Ernests Gulbis | 4-6 6-3 7-6 |
10 Okt - 17h00 | Ilya Ivashka | verslaat | Max Purcell | 7-5 6-4 |
10 Okt - 18h00 | Viktor Troicki | verslaat | Andrey Kuznetsov | 6-3 6-7 6-4 |