De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Montpellier - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Montpellier - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Montpellier 2020

FrankrijkFrankrijk - 2 Februari 2020 - 9 Februari 2020 - Hardcourt


Finale

9 Feb - 14h40Gaël MonfilsverslaatVasek Pospisil7-5 6-3


Halve Finale

8 Feb - 15h10Gaël MonfilsverslaatFilip Krajinovic7-6 6-2
8 Feb - 16h55Vasek PospisilverslaatDavid Goffin6-3 1-6 7-5


Kwartfinales

7 Feb - 19h10Gaël MonfilsverslaatNorbert Gombos6-3 6-4
7 Feb - 14h05Filip KrajinovicverslaatGrégoire Barrere6-2 7-5
7 Feb - 15h35Vasek PospisilverslaatRichard Gasquet6-1 1-0 ab.
7 Feb - 20h40David GoffinverslaatPierre-Hugues Herbert6-4 7-6


Achtste finales

6 Feb - 21h15Gaël MonfilsverslaatAdrian Mannarino4-6 6-1 6-4
6 Feb - 17h05Norbert GombosverslaatEmil Ruusuvuori7-5 6-4
5 Feb - 19h10Grégoire BarrereverslaatGrigor Dimitrov6-7 6-4 7-5
6 Feb - 12h10Filip KrajinovicverslaatMikael Ymer6-1 6-1
6 Feb - 16h10Richard GasquetverslaatFeliciano López6-7 6-4 6-2
5 Feb - 22h00Vasek PospisilverslaatDenis Shapovalov6-2 6-3
6 Feb - 19h10Pierre-Hugues HerbertverslaatFélix Auger-Aliassime7-6 7-5
6 Feb - 14h10David GoffinverslaatAlexander Bublik6-3 7-6


1/16de finales

Gaël Monfils Bye
5 Feb - 12h05Adrian MannarinoverslaatAlexei Popyrin6-0 6-7 6-0
4 Feb - 14h30Emil RuusuvuoriverslaatDennis Novak7-6 4-6 6-2
3 Feb - 21h10Norbert GombosverslaatPablo Carreño Busta3-6 6-4 6-3
Grigor Dimitrov Bye
3 Feb - 19h00Grégoire BarrereverslaatJoão Sousa6-2 7-6
4 Feb - 14h10Mikael YmerverslaatJannik Sinner6-3 6-4
4 Feb - 15h50Filip KrajinovicverslaatEnzo Couacaud6-4 6-4
5 Feb - 14h20Feliciano LópezverslaatUgo Humbert6-4 6-1
5 Feb - 15h45Richard GasquetverslaatGilles Simon6-4 6-4
Vasek PospisilverslaatAljaz Bedene6-3 6-4
Denis Shapovalov Bye
4 Feb - 20h55Félix Auger-AliassimeverslaatDamir Dzumhur6-7 6-2 6-2
4 Feb - 19h10Pierre-Hugues HerbertverslaatSergiy Stakhovsky6-2 7-5
4 Feb - 12h10Alexander BublikverslaatHenri Laaksonen6-7 6-1 7-6
David Goffin Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

3 Feb - 14h15Damir DzumhurverslaatElliot Benchetrit6-2 6-4
3 Feb - 12h05Emil RuusuvuoriverslaatNicolas Mahut6-3 3-6 7-6
3 Feb - 13h50Sergiy StakhovskyverslaatDanilo Petrovic6-2 6-4
3 Feb - 12h10Enzo CouacaudverslaatGuillermo Garcia-Lopez6-3 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

2 Feb - 13h40Damir DzumhurverslaatQuentin Halys6-2 6-2
2 Feb - 16h05Elliot BenchetritverslaatLukas Lacko6-3 6-3
2 Feb - 12h00Emil RuusuvuoriverslaatMatthias Bachinger6-4 6-4
2 Feb - 12h20Nicolas MahutverslaatHugo Gaston6-2 6-2
2 Feb - 13h30Sergiy StakhovskyverslaatAlexey Vatutin6-3 5-7 6-1
2 Feb - 15h10Danilo PetrovicverslaatHiroki Moriya6-4 7-6
2 Feb - 10h40Guillermo Garcia-LopezverslaatDustin Brown6-3 6-3
2 Feb - 10h40Enzo CouacaudverslaatMarco Trungelliti6-3 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden