De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Buenos Aires - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Buenos Aires - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Argentinië

Volledige uitslagen

Buenos Aires 2020

ArgentiniëArgentinië - 8 Februari 2020 - 16 Februari 2020 - Gravel


Finale

16 Feb - 19h10Casper RuudverslaatPedro Sousa6-1 6-4


Halve Finale

16 Feb - 00h30Pedro SousaverslaatDiego Sebastian Schwartzmanw.o.
15 Feb - 18h15Casper RuudverslaatJuan Ignacio Londero4-6 7-5 6-1


Kwartfinales

14 Feb - 23h15Diego Sebastian SchwartzmanverslaatPablo Cuevas5-7 7-6 7-5
15 Feb - 03h20Pedro SousaverslaatThiago Monteiro7-6 6-4
14 Feb - 18h40Casper RuudverslaatDusan Lajovic7-5 6-1
14 Feb - 20h35Juan Ignacio LonderoverslaatGuido Pella6-4 7-6


Achtste finales

14 Feb - 03h55Diego Sebastian SchwartzmanverslaatFederico Delbonis6-3 4-6 6-2
13 Feb - 21h00Pablo CuevasverslaatAlbert Ramos Viñolas6-4 4-6 6-4
13 Feb - 01h15Thiago MonteiroverslaatBorna Coric6-4 7-6
12 Feb - 18h40Pedro SousaverslaatJozef Kovalík7-6 7-6
12 Feb - 23h50Casper RuudverslaatRoberto Carballés Baena6-1 6-0
12 Feb - 21h10Dusan LajovicverslaatPedro Martinez Portero7-6 7-6
13 Feb - 18h40Juan Ignacio LonderoverslaatLaslo Djere6-7 6-2 6-1
14 Feb - 00h00Guido PellaverslaatFacundo Bagnis7-6 6-7 6-4


1/16de finales

Diego Sebastian Schwartzman Bye
11 Feb - 01h15Federico DelbonisverslaatHugo Dellien1-6 6-3 7-5
10 Feb - 23h10Pablo CuevasverslaatLorenzo Sonego6-4 6-4
12 Feb - 01h45Albert Ramos ViñolasverslaatLeonardo Mayer4-6 6-3 7-5
Borna Coric Bye
10 Feb - 18h40Thiago MonteiroverslaatJaume Antoni Munar Clar6-3 6-3
11 Feb - 18h40Jozef KovalíkverslaatCorentin Moutet6-3 7-6
11 Feb - 20h10Pedro SousaverslaatFacundo Diaz Acosta4-6 6-2 6-3
10 Feb - 20h45Casper RuudverslaatPablo Andújar6-2 6-3
11 Feb - 18h40Roberto Carballés BaenaverslaatMarco Cecchinato6-4 7-6
11 Feb - 20h40Pedro Martinez PorteroverslaatJoao Domingues7-6 7-5
Dusan Lajovic Bye
11 Feb - 22h30Laslo DjereverslaatFrancisco Cerundolo6-2 2-6 6-4
11 Feb - 23h25Juan Ignacio LonderoverslaatFilip Horansky6-4 4-6 6-2
11 Feb - 18h40Facundo BagnisverslaatAndrej Martin6-4 6-1
Guido Pella Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

9 Feb - 15h40Jozef KovalíkverslaatHernan Casanova6-2 6-1
9 Feb - 19h00Facundo BagnisverslaatPedro Sousa6-2 2-6 6-2
9 Feb - 17h05Pedro Martinez PorteroverslaatJuan Manuel Cerundolo7-5 6-0
9 Feb - 18h10Filip HoranskyverslaatJoao Domingues6-0 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

8 Feb - 15h30Hernan CasanovaverslaatAlejandro Davidovich Fokina6-4 6-2
8 Feb - 15h40Jozef KovalíkverslaatMario Vilella Martinez3-6 6-0 6-4
8 Feb - 22h35Pedro SousaverslaatSalvatore Caruso6-4 7-5
8 Feb - 20h00Facundo BagnisverslaatAlessandro Giannessi6-3 5-7 6-1
8 Feb - 19h50Pedro Martinez PorteroverslaatAttila Balázs5-7 6-4 6-4
8 Feb - 18h30Juan Manuel CerundoloverslaatGianluca Mager3-6 6-0 6-1
8 Feb - 17h05Joao DominguesverslaatFederico Coria6-2 6-3
8 Feb - 18h05Filip HoranskyverslaatFederico Gaio6-3 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden