De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Rio de Janeiro - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Rio de Janeiro - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Brazilië

Volledige uitslagen

Rio de Janeiro

Rio de Janeiro 2019

BraziliëBrazilië - Rio de Janeiro - 16 Februari 2019 - 24 Februari 2019 - Indoor


Kwartfinales

22 Feb - 19h00Laslo DjeretegenCasper Ruud
22 Feb - 19h00Aljaz BedenetegenHugo Dellien
22 Feb - 19h00Albert Ramos ViñolastegenPablo Cuevas
22 Feb - 19h00Jaume Antoni Munar ClartegenFélix Auger-Aliassime

Achtste finales

21 Feb - 20h40Laslo DjereverslaatTaro Daniel6-4 6-2
21 Feb - 22h25Casper RuudverslaatJoão Sousa6-3 3-6 6-4
20 Feb - 23h10Aljaz BedeneverslaatThiago Monteiro6-3 6-4
20 Feb - 21h50Hugo DellienverslaatRoberto Carballés Baena7-5 6-4
21 Feb - 20h45Albert Ramos ViñolasverslaatFederico Delbonis3-6 7-5 6-3
21 Feb - 23h25Pablo CuevasverslaatJuan Ignacio Londero6-1 6-4
20 Feb - 21h05Jaume Antoni Munar ClarverslaatCameron Norrie7-6 5-7 7-6
21 Feb - 01h40Félix Auger-AliassimeverslaatChristian Garin7-5 6-4

1/16de finales

20 Feb - 00h30Laslo DjereverslaatDominic Thiem6-3 6-3
20 Feb - 20h30Taro DanielverslaatThiago Seyboth Wild3-6 6-3 6-2
19 Feb - 17h10Casper RuudverslaatCarlos Berlocq6-1 6-2
19 Feb - 17h10João SousaverslaatGuido Pella6-4 3-6 6-4
19 Feb - 20h30Aljaz BedeneverslaatMarco Cecchinato7-5 7-6
19 Feb - 22h35Thiago MonteiroverslaatPedro Sousa6-3 6-2
19 Feb - 18h30Hugo DellienverslaatGuido Andreozzi6-4 6-4
19 Feb - 19h45Roberto Carballés BaenaverslaatNicolás Jarry6-3 6-7 7-6
19 Feb - 18h55Federico DelbonisverslaatMalek Jaziri6-3 7-5
19 Feb - 19h05Albert Ramos ViñolasverslaatLorenzo Sonego7-6 6-3
19 Feb - 23h55Juan Ignacio LonderoverslaatElias Ymer2-6 7-5 6-2
20 Feb - 20h30Pablo CuevasverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-1 4-1 ab.
19 Feb - 17h10Cameron NorrieverslaatDusan Lajovic6-2 6-1
19 Feb - 17h10Jaume Antoni Munar ClarverslaatLeonardo Mayer7-6 6-4
19 Feb - 21h55Christian GarinverslaatMaximilian Marterer7-5 6-3
19 Feb - 22h45Félix Auger-AliassimeverslaatFabio Fognini6-2 6-3

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

17 Feb - 20h10Juan Ignacio LonderoverslaatRogerio Dutra Da Silva7-6 6-2
17 Feb - 20h10Casper RuudverslaatFacundo Bagnis7-5 6-4
17 Feb - 20h15Hugo DellienverslaatCarlos Berlocq6-3 7-6
17 Feb - 22h00Elias YmerverslaatPedro Martinez Portero6-4 1-6 6-4

Kwalificaties - Eerste ronde

16 Feb - 19h10Juan Ignacio LonderoverslaatAlessandro Giannessi7-6 6-1
16 Feb - 19h10Rogerio Dutra Da SilvaverslaatMatteo Donati6-2 3-6 6-1
16 Feb - 22h00Facundo BagnisverslaatKimmer Coppejans6-4 7-5
16 Feb - 21h05Casper RuudverslaatThomaz Bellucci7-6 7-6
16 Feb - 21h00Hugo DellienverslaatRafael Matos6-4 1-6 6-0
16 Feb - 22h20Carlos BerlocqverslaatNatan Rodrigues6-3 6-1
16 Feb - 19h30Elias YmerverslaatJoao Domingues3-6 7-5 6-3
16 Feb - 19h10Pedro Martinez PorteroverslaatMateus De Carvalho Cardoso Alves6-4 3-6 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden