De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Basel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Volledige uitslagen

Basel 2019

ZwitserlandZwitserland - 19 Oktober 2019 - 27 Oktober 2019 - Indoor


Kwartfinales

Jan-Lennard StrufftegenAlex De Minaur


Achtste finales

23 Okt - 19h15Roger FedererverslaatRadu Albot6-0 6-3
24 Okt - 19h00Frances TiafoetegenStanislas Wawrinka
24 Okt - 17h00Stefanos TsitsipastegenRicardas Berankis
24 Okt - 20h30Filip KrajinovictegenFabio Fognini
24 Okt - 14h00David GoffintegenReilly Opelka
24 Okt - 15h00Richard GasquettegenRoberto Bautista Agut
23 Okt - 20h40Jan-Lennard StruffverslaatHenri Laaksonen6-3 6-4
23 Okt - 20h40Alex De MinaurverslaatTaylor Fritz6-3 6-3


1/16de finales

21 Okt - 19h10Roger FedererverslaatPeter Gojowczyk6-2 6-1
22 Okt - 13h10Radu AlbotverslaatDusan Lajovic2-6 6-3 6-4
23 Okt - 17h25Frances TiafoeverslaatDaniel Evans6-4 6-2
23 Okt - 17h10Stanislas WawrinkaverslaatPablo Cuevas6-3 6-4
22 Okt - 19h10Stefanos TsitsipasverslaatAlbert Ramos Viñolas6-3 7-6
23 Okt - 13h10Ricardas BerankisverslaatPablo Andújar6-1 6-1
23 Okt - 14h35Filip KrajinovicverslaatLaslo Djere6-1 6-4
22 Okt - 15h10Fabio FogniniverslaatAlexei Popyrin6-2 6-4
23 Okt - 15h10David GoffinverslaatMarin Cilic6-4 6-4
22 Okt - 15h10Reilly OpelkaverslaatChristian Garin7-6 7-6
22 Okt - 18h35Richard GasquetverslaatJuan Ignacio Londero6-1 7-6
22 Okt - 21h10Roberto Bautista AgutverslaatMarius Copil6-4 7-5
21 Okt - 20h40Henri LaaksonenverslaatBenoît Paire6-3 7-5
21 Okt - 19h05Jan-Lennard StruffverslaatMiomir Kecmanovic6-4 6-2
21 Okt - 20h20Alex De MinaurverslaatHugo Dellien6-1 7-5
22 Okt - 17h10Taylor FritzverslaatAlexander Zverev7-6 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

20 Okt - 12h40Peter GojowczykverslaatCasper Ruud6-1 6-1
20 Okt - 14h00Alexei PopyrinverslaatSoon Woo Kwon4-6 6-3 6-4
20 Okt - 12h30Ricardas BerankisverslaatGrégoire Barrerew.o.
20 Okt - 16h00Hugo DellienverslaatYoshihito Nishioka7-5 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

19 Okt - 12h10Casper RuudverslaatKimmer Coppejans6-3 6-4
19 Okt - 14h05Peter GojowczykverslaatIvo Karlovic6-2 6-4
19 Okt - 13h55Alexei PopyrinverslaatJoão Sousa6-1 6-4
19 Okt - 15h20Soon Woo KwonverslaatMarc-Andrea Hüsler4-6 6-3 6-3
19 Okt - 12h10Ricardas BerankisverslaatHugo Nys3-6 6-1 6-2
19 Okt - 15h25Grégoire BarrereverslaatLukas Rosol6-2 6-3
19 Okt - 16h35Yoshihito NishiokaverslaatAttila Balázs6-3 6-2
19 Okt - 17h45Hugo DellienverslaatSandro Ehrat7-6 2-6 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden