De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Basel - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Volledige uitslagen

Basel 2022

ZwitserlandZwitserland - 22 Oktober 2022 - 30 Oktober 2022 - Indoor


Finale

30 Okt - 16h10Félix Auger-AliassimeverslaatHolger Vitus Nodskov Rune6-3 7-5


Halve Finale

29 Okt - 14h40Félix Auger-AliassimeverslaatCarlos Alcaraz Garfia6-3 6-2
29 Okt - 16h25Holger Vitus Nodskov RuneverslaatRoberto Bautista Agut7-6 7-6


Kwartfinales

28 Okt - 15h10Félix Auger-AliassimeverslaatAlexander Bublik6-2 6-3
28 Okt - 16h40Carlos Alcaraz GarfiaverslaatPablo Carreño Busta6-3 6-4
28 Okt - 19h10Roberto Bautista AgutverslaatStanislas Wawrinka7-5 7-6
28 Okt - 21h40Holger Vitus Nodskov RuneverslaatArthur Rinderknech7-6 6-2


Achtste finales

26 Okt - 20h30Carlos Alcaraz GarfiaverslaatBotic van de Zandschulp6-4 6-2
26 Okt - 22h15Pablo Carreño BustaverslaatDominic Stephan Stricker7-5 6-7 6-4
27 Okt - 17h10Félix Auger-AliassimeverslaatMiomir Kecmanovic6-1 6-0
27 Okt - 15h10Alexander BublikverslaatAlbert Ramos Viñolas6-3 6-3
27 Okt - 21h45Holger Vitus Nodskov RuneverslaatUgo Humbert6-4 6-2
Arthur RinderknechverslaatAlex Molcan6-2 6-4
27 Okt - 15h10Roberto Bautista AgutverslaatAndrew Murray6-3 6-2
27 Okt - 19h10Stanislas WawrinkaverslaatBrandon Nakashima6-4 5-7 6-4


1/16de finales

24 Okt - 19h55Carlos Alcaraz GarfiaverslaatJack Draper3-6 6-2 7-5
25 Okt - 19h00Botic van de ZandschulpverslaatAdrian Mannarino6-4 4-6 6-4
25 Okt - 18h10Dominic Stephan StrickerverslaatMaxime Cressy7-6 6-3
25 Okt - 13h05Pablo Carreño BustaverslaatSebastian Baez6-2 6-1
26 Okt - 17h45Félix Auger-AliassimeverslaatMarc-Andrea Hüsler6-7 6-4 6-4
25 Okt - 21h45Miomir KecmanovicverslaatAlejandro Davidovich Fokina6-7 6-2 6-1
24 Okt - 18h40Alexander BublikverslaatAslan Karatsev6-3 7-6
26 Okt - 15h10Albert Ramos ViñolasverslaatLorenzo Musetti1-6 6-3 6-4
26 Okt - 13h10Holger Vitus Nodskov RuneverslaatAlex De Minaur6-2 7-5
26 Okt - 13h05Ugo HumbertverslaatJenson Brooksby6-1 6-4
25 Okt - 14h25Alex MolcanverslaatMackenzie McDonald5-7 6-4 7-5
24 Okt - 22h35Arthur RinderknechverslaatMarin Cilic6-4 3-6 7-6
25 Okt - 21h20Roberto Bautista AgutverslaatLaslo Djere6-4 6-1
25 Okt - 15h10Andrew MurrayverslaatRoman Safiullin6-7 6-3 6-4
Brandon NakashimaverslaatDavid Goffin2-6 7-6 6-4
25 Okt - 20h00Stanislas WawrinkaverslaatCasper Ruud6-4 6-4


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

23 Okt - 12h40Ugo HumbertverslaatAslan Karatsev4-6 7-6 6-1
23 Okt - 13h40Arthur RinderknechverslaatConstant Lestienne3-6 6-3 6-4
23 Okt - 15h35Laslo DjereverslaatTaro Daniel4-6 6-3 7-6
23 Okt - 18h00Roman SafiullinverslaatJaume Antoni Munar Clar6-4 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

22 Okt - 12h10Ugo HumbertverslaatBernabe Zapata Miralles6-3 6-3
22 Okt - 12h10Aslan KaratsevverslaatLeandro Riedi6-4 7-6
22 Okt - 13h40Arthur RinderknechverslaatJason Murray Kubler6-4 6-7 6-2
22 Okt - 14h00Constant LestienneverslaatAntoine Bellier6-4 7-6
22 Okt - 15h50Laslo DjereverslaatJérôme Kym3-6 7-6 6-4
22 Okt - 16h45Jaume Antoni Munar ClarverslaatAlexei Popyrin6-3 6-4
22 Okt - 17h00Roman SafiullinverslaatJan-Lennard Struff7-5 6-1
22 Okt - 18h10Taro DanielverslaatPedro Martinez Portero6-2 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden