De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Barcelona Open Banc Sabadell - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Barcelona Open Banc Sabadell - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Barcelona Open Banc Sabadell 2022

SpanjeSpanje - Barcelona - 16 April 2022 - 24 April 2022 - Gravel


Finale

24 Apr - 18h05Carlos Alcaraz GarfiaverslaatPablo Carreño Busta6-3 6-2


Halve Finale

24 Apr - 19h25Carlos Alcaraz GarfiaverslaatAlex De Minaur6-7 7-6 6-4
24 Apr - 19h25Pablo Carreño BustaverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-3 6-4


Kwartfinales

Carlos Alcaraz GarfiaverslaatStefanos Tsitsipas6-4 5-7 6-2
Alex De MinaurverslaatCameron Norrie6-3 5-7 6-1
Diego Sebastian SchwartzmanverslaatFélix Auger-Aliassime3-6 6-2 6-3
Pablo Carreño BustaverslaatCasper Ruud4-6 7-6 6-3


Achtste finales

22 Apr - 12h05Pablo Carreño BustaverslaatLorenzo Sonego6-2 5-7 6-2
22 Apr - 12h05Casper RuudverslaatEmil Ruusuvuori6-2 6-2
22 Apr - 12h10Diego Sebastian SchwartzmanverslaatLorenzo Musetti6-4 7-5
22 Apr - 12h15Félix Auger-AliassimeverslaatFrances Tiafoe7-5 6-4
22 Apr - 13h40Cameron NorrieverslaatMarton Fucsovics7-5 6-7 6-4
22 Apr - 14h25Carlos Alcaraz GarfiaverslaatJaume Antoni Munar Clar6-3 6-3
22 Apr - 14h35Alex De MinaurverslaatLloyd Harris6-0 0-0 ab.
22 Apr - 15h10Stefanos TsitsipasverslaatGrigor Dimitrov6-1 6-4


1/16de finales

21 Apr - 18h45Stefanos TsitsipasverslaatIlya Ivashka6-1 4-6 6-2
21 Apr - 17h05Grigor DimitrovverslaatFederico Coria4-6 6-3 6-4
20 Apr - 15h10Jaume Antoni Munar ClarverslaatNikoloz Basilashvili6-1 6-4
20 Apr - 16h55Carlos Alcaraz GarfiaverslaatSoon Woo Kwon6-1 2-6 6-2
Cameron NorrieverslaatEgor Gerasimov5-7 6-4 6-4
20 Apr - 11h00Marton FucsovicsverslaatFederico Delbonis6-2 6-1
20 Apr - 14h15Alex De MinaurverslaatUgo Humbert6-3 4-6 6-3
20 Apr - 12h30Lloyd HarrisverslaatAlbert Ramos Viñolas6-3 6-4
Diego Sebastian SchwartzmanverslaatMackenzie McDonald6-2 6-2
19 Apr - 18h00Lorenzo MusettiverslaatDaniel Evans6-4 7-6
20 Apr - 11h00Frances TiafoeverslaatHugo Dellien7-6 6-1
20 Apr - 12h30Félix Auger-AliassimeverslaatCarlos Taberner6-1 3-6 6-4
20 Apr - 11h00Pablo Carreño BustaverslaatBernabe Zapata Miralles6-3 6-3
Lorenzo SonegoverslaatElias Ymer6-4 6-2
20 Apr - 12h30Emil RuusuvuoriverslaatAlexander Bublik6-3 6-1
Casper RuudverslaatBrandon Nakashima6-3 6-2


Eerste ronde

Stefanos Tsitsipas Bye
19 Apr - 15h30Ilya IvashkaverslaatPedro Martinez Portero6-4 7-6
18 Apr - 11h05Federico CoriaverslaatMarcos Giron6-2 3-6 6-1
Grigor Dimitrov Bye
Nikoloz Basilashvili Bye
18 Apr - 14h50Jaume Antoni Munar ClarverslaatGian Marco Moroni6-2 6-4
18 Apr - 11h05Soon Woo KwonverslaatBenoît Paire6-4 6-4
Carlos Alcaraz Garfia Bye
Cameron Norrie Bye
18 Apr - 12h50Egor GerasimovverslaatAdrian Mannarino2-6 6-3 6-4
19 Apr - 11h10Marton FucsovicsverslaatJordan Thompson6-4 6-2
Federico Delbonis Bye
Alex De Minaur Bye
19 Apr - 13h20Ugo HumbertverslaatPablo Andújar6-4 6-3
19 Apr - 11h05Lloyd HarrisverslaatRoberto Carballés Baena6-4 7-6
Albert Ramos Viñolas Bye
Diego Sebastian Schwartzman Bye
18 Apr - 14h55Mackenzie McDonaldverslaatHugo Grenier6-7 6-1 7-6
18 Apr - 11h10Lorenzo MusettiverslaatSebastian Baez7-5 7-5
Daniel Evans Bye
Frances Tiafoe Bye
19 Apr - 12h50Hugo DellienverslaatManuel Guinard6-4 7-5
19 Apr - 11h10Carlos TabernerverslaatSebastian Korda6-3 6-0
Félix Auger-Aliassime Bye
Pablo Carreño Busta Bye
18 Apr - 17h25Bernabe Zapata MirallesverslaatTommy Robredo6-1 6-1
18 Apr - 15h05Elias YmerverslaatMaxime Cressy6-3 6-0
Lorenzo Sonego Bye
Alexander Bublik Bye
19 Apr - 12h40Emil RuusuvuoriverslaatFeliciano López6-0 6-1
18 Apr - 13h20Brandon NakashimaverslaatNicolas Alvarez Varona7-6 6-3
Casper Ruud Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

17 Apr - 12h15Hugo DellienverslaatGian Marco Moroni7-5 6-2
17 Apr - 12h15Elias YmerverslaatPedro Sousa6-3 6-2
17 Apr - 12h15Nicolas Alvarez VaronaverslaatMax Alcala Gurri6-4 6-3
17 Apr - 14h05Carlos TabernerverslaatHugo Grenier6-2 6-1
17 Apr - 14h20Egor GerasimovverslaatAndrea Pellegrino6-2 6-3
17 Apr - 15h45Bernabe Zapata MirallesverslaatManuel Guinard6-4 6-0


Kwalificaties - Eerste ronde

16 Apr - 10h10Elias YmerverslaatCarlos Gimeno Valero6-2 2-6 6-3
16 Apr - 10h10Hugo DellienverslaatDaniel Rincon6-3 6-0
16 Apr - 10h10Gian Marco MoroniverslaatPierre-Hugues Herbert6-3 6-1
16 Apr - 11h35Nicolas Alvarez VaronaverslaatPhilipp Kohlschreiber3-6 7-5 7-6
16 Apr - 11h55Pedro SousaverslaatGianluca Mager5-7 7-6 6-3
16 Apr - 12h20Max Alcala GurriverslaatPeter Gojowczyk6-3 ab.
16 Apr - 13h35Andrea PellegrinoverslaatAlexei Popyrin6-4 6-2
16 Apr - 14h10Hugo GrenierverslaatNikolas Sanchez Izquierdo6-2 6-2
16 Apr - 14h50Carlos TabernerverslaatMaxime Janvier6-2 6-0
16 Apr - 15h00Egor GerasimovverslaatRaul Brancaccio6-3 6-2
16 Apr - 16h00Manuel GuinardverslaatVitaliy Sachko6-3 6-3
16 Apr - 16h15Bernabe Zapata MirallesverslaatAlexis Gautier6-1 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden