De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Barcelona - 500 - 2024 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Barcelona - 500 - 2024 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Barcelona - 500 2024

SpanjeSpanje - Barcelona - 13 April 2024 - 21 April 2024 - Gravel


Finale

21 Apr - 16h00Casper RuudverslaatStefanos Tsitsipas7-5 6-3


Halve Finale

Stefanos TsitsipasverslaatDusan Lajovic5-7 6-4 6-2
Casper RuudverslaatTomas Martin Etcheverry7-6 6-4


Kwartfinales

19 Apr - 12h40Tomas Martin EtcheverryverslaatCameron Norrie7-6 7-6
19 Apr - 15h35Casper RuudverslaatMatteo Arnaldi6-4 6-3
19 Apr - 17h25Stefanos TsitsipasverslaatFacundo Diaz Acosta4-6 6-3 7-6
19 Apr - 20h20Dusan LajovicverslaatArthur Fils6-4 3-6 6-2


Achtste finales

18 Apr - 11h10Tomas Martin EtcheverryverslaatBrandon Nakashima3-6 7-6 6-4
18 Apr - 11h10Cameron NorrieverslaatRoberto Bautista Agut6-4 6-3
18 Apr - 12h55Dusan LajovicverslaatAlejandro Davidovich Fokina7-6 3-6 6-1
18 Apr - 14h35Matteo ArnaldiverslaatMarco Trungelliti6-3 6-0
18 Apr - 16h10Casper RuudverslaatJordan Thompson6-1 6-4
18 Apr - 16h15Facundo Diaz AcostaverslaatFabian Marozsan3-6 6-3 6-1
18 Apr - 17h45Stefanos TsitsipasverslaatRoberto Carballés Baena7-5 6-3
18 Apr - 18h20Arthur FilsverslaatAlex De Minaur7-5 6-2


1/16de finales

Fabian MarozsanverslaatLuca Van Assche6-0 3-2 ab.
Facundo Diaz AcostaverslaatBorna Coric6-2 7-5
Roberto Carballés BaenaverslaatLorenzo Musetti7-6 6-4
Stefanos TsitsipasverslaatSebastian Ofner6-4 7-5
Alex De MinaurverslaatRafael Nadal7-5 6-1
Arthur FilsverslaatDaniel Altmaier6-4 1-6 6-1
Alejandro Davidovich FokinaverslaatTomas Machacw.o.
Dusan LajovicverslaatUgo Humbert6-4 6-4
Matteo ArnaldiverslaatSebastian Baez5-7 7-6 6-2
Marco TrungellitiverslaatNicolás Jarry7-6 6-3
Jordan ThompsonverslaatJaume Antoni Munar Clar6-4 2-6 6-4
Casper RuudverslaatAlexandre Muller6-3 6-4
Roberto Bautista AgutverslaatAndrea Vavassori4-6 6-3 6-1
Cameron NorrieverslaatHarold Mayot7-6 6-7 ab.
Tomas Martin EtcheverryverslaatNick Hardt7-5 6-2
Brandon NakashimaverslaatAndrey Rublev6-4 7-6


Eerste ronde

Fabian Marozsan Bye
Luca Van AsscheverslaatZhizhen Zhang7-5 6-2
15 Apr - 11h10Facundo Diaz AcostaverslaatDaniel Rincon6-1 6-4
Borna Coric Bye
Lorenzo Musetti Bye
Roberto Carballés BaenaverslaatHugo Grenier6-2 6-4
15 Apr - 17h45Sebastian OfnerverslaatPavel Kotov5-7 6-3 6-2
Stefanos Tsitsipas Bye
Alex De Minaur Bye
Rafael NadalverslaatFlavio Cobolli6-2 6-3
Daniel AltmaierverslaatAlexei Popyrin6-3 7-6
Arthur Fils Bye
Alejandro Davidovich Fokina Bye
Tomas MachacverslaatJuncheng Shang6-4 6-4
Dusan LajovicverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-1 6-2
Ugo Humbert Bye
Sebastian Baez Bye
15 Apr - 13h35Matteo ArnaldiverslaatArthur Cazaux5-5 ab.
15 Apr - 13h45Marco TrungellitiverslaatDuje Ajdukovic6-2 7-6
Nicolás Jarry Bye
Jordan Thompson Bye
Jaume Antoni Munar ClarverslaatYoshihito Nishioka6-3 6-1
15 Apr - 17h55Alexandre MullerverslaatAlbert Ramos Viñolas7-6 6-0
Casper Ruud Bye
Andrea Vavassori Bye
15 Apr - 13h00Roberto Bautista AgutverslaatRoman Safiullin6-3 7-6
15 Apr - 15h00Harold MayotverslaatPedro Cachin7-6 2-6 6-3
Cameron Norrie Bye
Tomas Martin Etcheverry Bye
15 Apr - 15h15Nick HardtverslaatMartin Landaluce2-6 6-4 6-3
15 Apr - 11h05Brandon NakashimaverslaatDaniel Evans7-6 6-2
Andrey Rublev Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

14 Apr - 12h15Nick HardtverslaatHugo Dellien4-6 7-6 6-3
14 Apr - 12h15Marco TrungellitiverslaatGianluca Mager6-3 6-1
14 Apr - 12h15Duje AjdukovicverslaatOriol Roca Batalla6-4 6-4
14 Apr - 13h45Juncheng ShangverslaatHugo Grenier6-4 6-4
14 Apr - 14h00Harold MayotverslaatAndrea Vavassori6-4 6-3
14 Apr - 16h10Diego Sebastian SchwartzmanverslaatDenis Yevseyev6-2 6-0


Kwalificaties - Eerste ronde

13 Apr - 10h10Oriol Roca BatallaverslaatPierre-Hugues Herbert6-4 6-1
13 Apr - 10h10Hugo DellienverslaatMattéo Martineau6-2 3-6 6-1
13 Apr - 10h10Juncheng ShangverslaatAbedallah Shelbayh6-2 6-1
13 Apr - 11h35Duje AjdukovicverslaatMax Alcala Gurri6-7 6-2 6-0
13 Apr - 11h45Marco TrungellitiverslaatPablo Llamas Ruiz6-3 5-7 6-4
13 Apr - 12h25Nick HardtverslaatFacundo Bagnis6-4 2-6 6-3
13 Apr - 14h05Hugo GrenierverslaatNicolas Alvarez Varona7-6 6-2
13 Apr - 14h35Gianluca MagerverslaatBernabe Zapata Miralles6-2 6-1
13 Apr - 15h20Harold MayotverslaatNikolas Sanchez Izquierdo6-7 6-2 6-3
13 Apr - 16h00Diego Sebastian SchwartzmanverslaatPol Martin Tiffon7-5 6-1
13 Apr - 16h15Andrea VavassoriverslaatDavid Jorda Sanchis6-4 7-6
13 Apr - 17h45Denis YevseyevverslaatBenjamin Hassan6-2 3-6 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden