De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Acapulco - 500 - 2024 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Acapulco - 500 - 2024 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Mexico

Volledige uitslagen

Acapulco - 500 2024

MexicoMexico - 24 Februari 2024 - 3 Maart 2024 - Gravel


Finale

Alex De MinaurverslaatCasper Ruud6-4 6-4


Halve Finale

2 Maa - 02h10Alex De MinaurverslaatJack Draper6-3 2-6 4-0 ab.
2 Maa - 04h25Casper RuudverslaatHolger Vitus Nodskov Rune3-6 6-3 6-4


Kwartfinales

1 Maa - 01h10Alex De MinaurverslaatStefanos Tsitsipas1-6 6-3 6-3
1 Maa - 01h10Jack DraperverslaatMiomir Kecmanovic6-2 6-2
1 Maa - 03h35Holger Vitus Nodskov RuneverslaatDominik Koepfer7-6 7-6
1 Maa - 05h55Casper RuudverslaatBen Shelton6-7 6-4 6-4


Achtste finales

Miomir KecmanovicverslaatDaniel Altmaier6-4 6-4
Jack DraperverslaatYoshihito Nishioka6-3 6-0
Alex De MinaurverslaatSebastian Ofner6-1 6-3
Stefanos TsitsipasverslaatFlavio Cobolli6-3 7-6
Casper RuudverslaatDusan Lajovic6-4 7-5
Ben SheltonverslaatMatteo Arnaldi7-6 3-6 6-3
Dominik KoepferverslaatFrances Tiafoe6-4 5-7 6-1
Holger Vitus Nodskov RuneverslaatAleksandar Kovacevic7-6 6-2


1/16de finales

Daniel AltmaierverslaatAlexander Zverev6-3 3-6 6-3
Miomir KecmanovicverslaatDiego Sebastian Schwartzman4-6 6-3 6-1
Yoshihito NishiokaverslaatNuno Borges3-6 6-2 6-4
Jack DraperverslaatTommy Paul6-0 6-4
Alex De MinaurverslaatTaro Daniel6-2 6-1
Sebastian OfnerverslaatErnesto Escobedo6-7 6-4 7-6
Flavio CobolliverslaatFélix Auger-Aliassime2-6 6-3 6-2
Stefanos TsitsipasverslaatRoman Safiullin6-3 6-4
Casper RuudverslaatChristopher Eubanks6-4 6-7 6-3
Dusan LajovicverslaatRodrigo Pacheco Mendez6-2 6-2
Ben SheltonverslaatDaniel Evans2-6 7-5 7-6
Matteo ArnaldiverslaatTaylor Fritz6-4 4-6 6-3
Frances TiafoeverslaatMax Purcell4-6 6-3 6-0
Dominik KoepferverslaatTerence Atmane6-4 4-6 6-0
Aleksandar KovacevicverslaatJordan Thompson6-3 5-7 6-4
Holger Vitus Nodskov RuneverslaatMichael Mmoh6-2 6-3


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Flavio CobolliverslaatConstant Lestienne7-5 3-6 6-0
Terence AtmaneverslaatZachary Svajda1-6 6-3 6-3
Aleksandar KovacevicverslaatRinky Hijikata4-6 6-2 7-6
Michael MmohverslaatYoshihito Nishioka6-2 1-6 6-0


Kwalificaties - Eerste ronde

Flavio CobolliverslaatBrandon Holt6-3 0-6 7-5
Constant LestienneverslaatLiam Broady6-4 6-4
Terence AtmaneverslaatAleksandar Vukic6-4 6-3
Zachary SvajdaverslaatJames Duckworth6-3 1-1 ab.
Rinky HijikataverslaatShintaro Mochizuki6-4 2-6 6-4
Aleksandar KovacevicverslaatNicolas Mejia6-4 4-6 6-2
Yoshihito NishiokaverslaatAlan Fernando Rubio Fierros6-2 6-1
Michael MmohverslaatThanasi Kokkinakis4-1 ab.

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden