De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Båstad - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Båstad - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zweden

Volledige uitslagen

Båstad 2022

ZwedenZweden - Båstad - 9 Juli 2022 - 17 Juli 2022 - Gravel


Finale

17 Jul - 14h00Francisco CerundoloverslaatSebastian Baez7-6 6-2


Halve Finale

16 Jul - 13h00Francisco CerundoloverslaatPablo Carreño Busta6-3 6-2
16 Jul - 14h45Sebastian BaezverslaatAndrey Rublev6-2 6-4


Kwartfinales

15 Jul - 11h05Francisco CerundoloverslaatAslan Karatsev7-5 6-1
15 Jul - 14h25Pablo Carreño BustaverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-1 6-0
15 Jul - 15h50Sebastian BaezverslaatDominic Thiem6-2 6-7 6-4
15 Jul - 19h00Andrey RublevverslaatLaslo Djere7-5 6-4


Achtste finales

13 Jul - 11h10Pablo Carreño BustaverslaatAlbert Ramos Viñolas4-6 7-6 7-5
13 Jul - 14h15Francisco CerundoloverslaatCasper Ruud6-4 3-6 7-5
13 Jul - 17h05Diego Sebastian SchwartzmanverslaatElias Ymer7-5 6-3
13 Jul - 19h20Aslan KaratsevverslaatHugo Gaston6-2 6-4
14 Jul - 11h00Laslo DjereverslaatMarc-Andrea Hüsler7-5 6-2
14 Jul - 12h30Andrey RublevverslaatFederico Coria7-5 4-6 7-6
14 Jul - 15h40Dominic ThiemverslaatRoberto Bautista Agut7-6 3-6 6-4
14 Jul - 18h40Sebastian BaezverslaatAlejandro Davidovich Fokina6-2 6-3


1/16de finales

Casper Ruud Bye
12 Jul - 13h55Francisco CerundoloverslaatPedro Sousa6-4 6-3
12 Jul - 11h15Aslan KaratsevverslaatLorenzo Sonego6-0 2-6 6-4
12 Jul - 13h00Hugo GastonverslaatNikoloz Basilashvili7-6 3-0 ab.
Diego Sebastian Schwartzman Bye
Elias YmerverslaatDaniel Altmaier6-4 7-6
12 Jul - 11h05Albert Ramos ViñolasverslaatTomas Martin Etcheverry6-3 6-3
Pablo Carreño BustaverslaatStanislas Wawrinka7-5 6-4
12 Jul - 17h20Sebastian BaezverslaatFabio Fognini6-3 6-4
12 Jul - 11h10Alejandro Davidovich FokinaverslaatJoão Sousa6-4 6-2
12 Jul - 12h55Dominic ThiemverslaatEmil Ruusuvuori3-6 6-1 7-6
Roberto Bautista Agut Bye
12 Jul - 15h50Marc-Andrea HüslerverslaatHolger Vitus Nodskov Rune6-3 6-4
Laslo DjereverslaatLorenzo Musetti6-3 7-5
12 Jul - 11h05Federico CoriaverslaatFederico Delbonis0-6 6-4 6-4
Andrey Rublev Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Marc-Andrea HüslerverslaatFabio Fognini7-5 5-7 6-4
Pedro SousaverslaatJaume Antoni Munar Clar6-4 6-4
Tomas Martin EtcheverryverslaatDaniel Elahi Galan Riveros3-6 6-4 7-5
Federico DelbonisverslaatPavel Kotov7-6 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

Fabio FogniniverslaatKarl Friberg6-4 6-4
Marc-Andrea HüslerverslaatLeo Borg6-1 6-1
Jaume Antoni Munar ClarverslaatNicolás Jarry7-6 4-6 6-4
Pedro SousaverslaatFacundo Bagnis6-4 7-6
Tomas Martin EtcheverryverslaatViktor Durasovic6-2 3-6 6-2
Daniel Elahi Galan RiverosverslaatYannick Hanfmann6-3 6-0
Federico DelbonisverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio6-2 4-6 7-6
Pavel KotovverslaatHenri Laaksonen6-1 7-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden