De site voor alle sporten

Menu
Tennis - MercedesCup - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - MercedesCup - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

MercedesCup 2022

DuitslandDuitsland - Stuttgart - 4 Juni 2022 - 12 Juni 2022 - Gravel


Finale

12 Jun - 15h00Matteo BerrettiniverslaatAndrew Murray6-4 5-7 6-3


Halve Finale

11 Jun - 11h45Matteo BerrettiniverslaatOscar Otte7-6 7-6
11 Jun - 15h40Andrew MurrayverslaatNick Kyrgios7-6 6-2


Kwartfinales

10 Jun - 11h00Oscar OtteverslaatBenjamin Bonziw.o.
10 Jun - 12h40Matteo BerrettiniverslaatLorenzo Sonego3-6 6-3 6-4
10 Jun - 15h20Andrew MurrayverslaatStefanos Tsitsipas7-6 6-3
10 Jun - 17h25Nick KyrgiosverslaatMarton Fucsovics7-6 3-0 ab.


Achtste finales

9 Jun - 15h55Stefanos TsitsipasverslaatDominic Stephan Stricker6-3 6-4
9 Jun - 13h50Andrew MurrayverslaatAlexander Bublik6-3 7-6
9 Jun - 13h55Marton FucsovicsverslaatHubert Hurkacz7-5 6-7 6-3
9 Jun - 18h50Nick KyrgiosverslaatNikoloz Basilashvili6-7 6-4 6-3
Benjamin BonziverslaatArthur Rinderknech7-6 6-2
9 Jun - 17h00Oscar OtteverslaatDenis Shapovalov7-6 7-6
9 Jun - 15h30Lorenzo SonegoverslaatJan-Lennard Struff7-6 7-6
Matteo BerrettiniverslaatRadu Albot6-2 4-6 6-3


1/16de finales

Stefanos Tsitsipas Bye
Dominic Stephan StrickerverslaatMaxime Cressy6-7 7-6 7-6
7 Jun - 14h10Andrew MurrayverslaatChristopher O'Connell6-4 6-3
7 Jun - 16h25Alexander BublikverslaatDenis Kudla7-6 7-5
Hubert Hurkacz Bye
Marton FucsovicsverslaatJurij Rodionov6-7 6-3 6-4
7 Jun - 16h05Nick KyrgiosverslaatJiri Lehecka7-6 6-3
8 Jun - 10h45Nikoloz BasilashviliverslaatLorenzo Musetti7-5 6-3
7 Jun - 14h00Arthur RinderknechverslaatUgo Humbert4-6 7-6 6-4
Benjamin BonziverslaatFeliciano López6-4 6-1
Oscar OtteverslaatDaniel Altmaier7-6 7-6
Denis Shapovalov Bye
6 Jun - 16h55Lorenzo SonegoverslaatBenoît Paire7-5 6-2
6 Jun - 14h25Jan-Lennard StruffverslaatMarcos Giron7-5 5-7 7-6
6 Jun - 14h25Radu AlbotverslaatJoão Sousa6-2 7-6
Matteo Berrettini Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

5 Jun - 11h25Radu AlbotverslaatQuentin Halys2-1 ab.
5 Jun - 11h35Dominic Stephan StrickerverslaatMats Moraing6-4 6-3
5 Jun - 12h20Jurij RodionovverslaatRoman Safiullin7-5 3-6 7-6
5 Jun - 14h30Christopher O'ConnellverslaatPeter Gojowczyk6-3 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

4 Jun - 11h00Mats MoraingverslaatJannik Maute6-1 7-6
4 Jun - 11h00Dominic Stephan StrickerverslaatAslan Karatsev7-6 6-1
4 Jun - 13h45Radu AlbotverslaatOscar Moraing6-3 6-4
4 Jun - 14h20Quentin HalysverslaatMarko Topo6-3 6-3
4 Jun - 15h15Jurij RodionovverslaatMateusz Terczynski6-2 6-3
4 Jun - 15h35Roman SafiullinverslaatYannick Hanfmann6-1 7-6
4 Jun - 16h45Christopher O'ConnellverslaatDaniel Masur7-6 7-5
4 Jun - 17h10Peter GojowczykverslaatCem Ilkel6-3 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden