De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Duitsland - Stuttgart - 10 Juni 2023 - 18 Juni 2023 - Gravel
18 Jun - 15h40 | Frances Tiafoe | verslaat | Jan-Lennard Struff | 4-6 7-6 7-6 |
17 Jun - 11h30 | Frances Tiafoe | verslaat | Marton Fucsovics | 6-3 7-6 |
17 Jun - 15h45 | Jan-Lennard Struff | verslaat | Hubert Hurkacz | 3-6 6-3 6-3 |
16 Jun - 11h00 | Frances Tiafoe | verslaat | Lorenzo Musetti | 6-7 7-6 6-2 |
16 Jun - 12h30 | Marton Fucsovics | verslaat | Taylor Fritz | 6-4 7-5 |
16 Jun - 15h00 | Hubert Hurkacz | verslaat | Christopher O'Connell | 6-4 6-4 |
16 Jun - 17h00 | Jan-Lennard Struff | verslaat | Richard Gasquet | 6-4 7-5 |
14 Jun - 11h10 | Christopher O'Connell | verslaat | Lorenzo Sonego | 7-6 6-3 |
14 Jun - 13h20 | Hubert Hurkacz | verslaat | Yosuke Watanuki | 4-6 7-6 7-6 |
14 Jun - 16h10 | Lorenzo Musetti | verslaat | Grégoire Barrère | 6-3 6-3 |
14 Jun - 18h05 | Frances Tiafoe | verslaat | Jiri Lehecka | 7-6 6-4 |
15 Jun - 11h10 | Marton Fucsovics | verslaat | Yibing Wu | 6-4 4-6 6-4 |
15 Jun - 12h45 | Taylor Fritz | verslaat | Aslan Karatsev | 7-6 6-3 |
15 Jun - 15h00 | Jan-Lennard Struff | verslaat | Tommy Paul | 7-6 7-6 |
15 Jun - 17h00 | Richard Gasquet | verslaat | Stefanos Tsitsipas | 7-6 2-6 7-5 |
Stefanos Tsitsipas | Bye | ||
Richard Gasquet | verslaat | Christopher Eubanks | 7-6 6-4 |
Jan-Lennard Struff | verslaat | Zhizhen Zhang | 6-1 6-4 |
Tommy Paul | verslaat | Benjamin Bonzi | 6-3 6-4 |
Hubert Hurkacz | Bye | ||
Yosuke Watanuki | verslaat | Feliciano López | 7-6 6-3 |
Christopher O'Connell | verslaat | Daniel Altmaier | 6-3 6-1 |
Lorenzo Sonego | verslaat | Matteo Berrettini | 6-1 6-2 |
Lorenzo Musetti | verslaat | Borna Gojo | 7-6 6-3 |
Grégoire Barrère | verslaat | Oscar Otte | 6-4 6-3 |
Jiri Lehecka | verslaat | Marcos Giron | 4-6 6-3 6-4 |
Frances Tiafoe | Bye | ||
Yibing Wu | verslaat | Nick Kyrgios | 7-5 6-3 |
Marton Fucsovics | verslaat | Denis Shapovalov | 3-6 6-3 6-4 |
Aslan Karatsev | verslaat | Corentin Moutet | 7-6 6-7 7-5 |
Taylor Fritz | Bye |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
11 Jun - 11h10 | Christopher Eubanks | verslaat | Radu Albot | 7-6 7-6 |
11 Jun - 11h10 | Marton Fucsovics | verslaat | Altug Çelikbilek | 6-4 6-4 |
11 Jun - 12h35 | Borna Gojo | verslaat | Antoine Bellier | 5-7 7-6 6-4 |
11 Jun - 13h20 | Yosuke Watanuki | verslaat | Benjamin Hassan | 7-5 6-4 |
10 Jun - 11h05 | Altug Çelikbilek | verslaat | Max Hans Rehberg | 6-1 6-4 |
10 Jun - 11h05 | Christopher Eubanks | verslaat | Benjamin Lock | 4-6 6-4 6-2 |
10 Jun - 12h30 | Radu Albot | verslaat | Feliciano López | 6-2 6-0 |
10 Jun - 12h30 | Marton Fucsovics | verslaat | Louis Wessels | 6-3 6-1 |
10 Jun - 14h00 | Antoine Bellier | verslaat | Vladyslav Orlov | 6-3 6-4 |
10 Jun - 14h00 | Borna Gojo | verslaat | Mats Rosenkranz | 6-7 6-4 6-4 |
10 Jun - 15h30 | Benjamin Hassan | verslaat | Roman Safiullin | 7-6 6-4 |
10 Jun - 15h30 | Yosuke Watanuki | verslaat | Henri Squire | 4-6 7-5 6-3 |