De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Monte-Carlo - 2023 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Monte-Carlo - 2023 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Monaco

Volledige uitslagen

Monte-Carlo 2023

MonacoMonaco - 8 April 2023 - 16 April 2023 - Gravel


Finale

16 Apr - 14h45Andrey RublevverslaatHolger Vitus Nodskov Rune5-7 6-2 7-5


Halve Finale

15 Apr - 14h10Andrey RublevverslaatTaylor Fritz5-7 6-1 6-3
15 Apr - 18h20Holger Vitus Nodskov RuneverslaatJannik Sinner1-6 7-5 7-5


Kwartfinales

14 Apr - 11h10Andrey RublevverslaatJan-Lennard Struff6-1 7-6
14 Apr - 13h10Taylor FritzverslaatStefanos Tsitsipas6-2 6-4
14 Apr - 15h10Holger Vitus Nodskov RuneverslaatDaniil Medvedev6-3 6-4
14 Apr - 16h45Jannik SinnerverslaatLorenzo Musetti6-2 6-2


Achtste finales

13 Apr - 11h10Jan-Lennard StruffverslaatCasper Ruud6-1 7-6
13 Apr - 11h10Jannik SinnerverslaatHubert Hurkacz3-6 7-6 6-1
13 Apr - 13h15Andrey RublevverslaatKaren Khachanov7-6 6-2
13 Apr - 14h00Stefanos TsitsipasverslaatNicolás Jarry6-3 6-4
13 Apr - 15h10Taylor FritzverslaatJiri Lehecka4-6 6-4 6-1
13 Apr - 15h55Lorenzo MusettiverslaatNovak Djokovic4-6 7-5 6-4
13 Apr - 16h30Holger Vitus Nodskov RuneverslaatMatteo Berrettiniw.o.
13 Apr - 20h10Daniil MedvedevverslaatAlexander Zverev3-6 7-5 7-6


1/16de finales

Novak DjokovicverslaatIvan Gakhov7-6 6-2
12 Apr - 12h35Lorenzo MusettiverslaatLuca Nardi6-0 6-0
Hubert HurkaczverslaatJack Draper6-3 6-7 7-5
12 Apr - 13h45Jannik SinnerverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-0 3-1 ab.
12 Apr - 15h05Daniil MedvedevverslaatLorenzo Sonego6-3 6-2
12 Apr - 11h10Alexander ZverevverslaatRoberto Bautista Agut6-4 6-4
12 Apr - 17h20Matteo BerrettiniverslaatFrancisco Cerundolo5-7 7-6 6-4
12 Apr - 16h55Holger Vitus Nodskov RuneverslaatDominic Thiem6-2 6-4
Andrey RublevverslaatJaume Antoni Munar Clar4-6 6-2 6-2
12 Apr - 14h00Karen KhachanovverslaatIlya Ivashka7-6 6-2
12 Apr - 11h10Jan-Lennard StruffverslaatAlex De Minaur6-3 6-2
12 Apr - 11h10Casper RuudverslaatBotic van de Zandschulp7-5 7-6
12 Apr - 15h25Taylor FritzverslaatStanislas Wawrinka7-6 6-2
12 Apr - 13h20Jiri LeheckaverslaatGrigor Dimitrov7-6 6-4
12 Apr - 11h10Nicolás JarryverslaatAlexei Popyrin3-6 7-5 6-4
Stefanos TsitsipasverslaatBenjamin Bonzi4-1 ab.


Eerste ronde

Novak Djokovic Bye
10 Apr - 14h05Ivan GakhovverslaatMackenzie McDonald7-6 2-6 6-3
Luca NardiverslaatValentin Vacherot7-5 7-5
Lorenzo MusettiverslaatMiomir Kecmanovic7-6 6-0
Hubert HurkaczverslaatLaslo Djere6-7 7-6 7-6
10 Apr - 12h40Jack DraperverslaatSebastian Baez6-3 7-5
10 Apr - 14h50Diego Sebastian SchwartzmanverslaatDavid Goffin6-4 6-2
Jannik Sinner Bye
Daniil Medvedev Bye
Lorenzo SonegoverslaatUgo Humbert3-6 7-5 7-5
10 Apr - 16h50Roberto Bautista AgutverslaatFilip Krajinovic5-7 7-6 6-1
Alexander ZverevverslaatAlexander Bublik3-6 6-2 6-4
10 Apr - 11h10Francisco CerundoloverslaatCameron Norrie6-3 6-4
10 Apr - 13h55Matteo BerrettiniverslaatMaxime Cressy6-4 6-2
10 Apr - 17h25Dominic ThiemverslaatRichard Gasquet6-1 6-4
Holger Vitus Nodskov Rune Bye
Andrey Rublev Bye
Jaume Antoni Munar ClarverslaatMarc-Andrea Hüsler7-6 4-6 6-4
Ilya IvashkaverslaatDaniel Evans2-6 6-2 6-3
Karen KhachanovverslaatAlejandro Davidovich Fokina6-2 6-2
10 Apr - 15h40Alex De MinaurverslaatAndrew Murray6-1 6-3
10 Apr - 12h55Jan-Lennard StruffverslaatAlbert Ramos Viñolas6-4 6-3
10 Apr - 11h10Botic van de ZandschulpverslaatMarton Fucsovics3-6 7-6 6-1
Casper Ruud Bye
Taylor Fritz Bye
10 Apr - 11h10Stanislas WawrinkaverslaatTallon Griekspoor5-7 6-3 6-4
Grigor DimitrovverslaatBen Shelton6-1 3-6 6-3
Jiri LeheckaverslaatFrances Tiafoe6-1 7-5
Nicolás JarryverslaatBorna Coric6-2 6-3
10 Apr - 12h50Alexei PopyrinverslaatDusan Lajovic7-6 6-3
10 Apr - 11h10Benjamin BonziverslaatBernabe Zapata Miralles6-1 7-5
Stefanos Tsitsipas Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

9 Apr - 11h05Jan-Lennard StruffverslaatEmil Ruusuvuori7-6 5-7 6-0
9 Apr - 11h05Marton FucsovicsverslaatFilip Krajinovic6-3 7-5
9 Apr - 11h05Ilya IvashkaverslaatTaro Daniel6-4 6-7 6-2
9 Apr - 11h05Luca NardiverslaatOscar Otte6-7 6-3 7-6
9 Apr - 13h05Alexei PopyrinverslaatBenoît Paire2-6 7-6 6-4
9 Apr - 14h15Ugo HumbertverslaatDusan Lajovic2-6 6-3 6-4
9 Apr - 14h20Ivan GakhovverslaatLuca Van Assche6-3 0-6 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

8 Apr - 11h10Emil RuusuvuoriverslaatHugo Nys6-3 6-4
8 Apr - 11h10Marton FucsovicsverslaatGiulio Zeppieri4-6 6-4 6-2
8 Apr - 11h10Jan-Lennard StruffverslaatJuan Pablo Varillas Patino-Samudio7-5 6-2
8 Apr - 11h10Oscar OtteverslaatPedro Martinez Portero6-2 6-4
8 Apr - 11h15Filip KrajinovicverslaatRoman Safiullin6-7 6-3 6-2
8 Apr - 12h55Taro DanielverslaatOtto Virtanen6-1 6-4
8 Apr - 13h05Luca NardiverslaatConstant Lestienne6-3 6-7 6-2
8 Apr - 13h25Ilya IvashkaverslaatHugo Gaston6-4 6-4
8 Apr - 13h45Luca Van AsscheverslaatAttila Balázs6-2 6-0
8 Apr - 15h15Alexei PopyrinverslaatVit Kopriva3-6 6-3 6-1
8 Apr - 15h30Ugo HumbertverslaatLucas Catarina7-6 6-4
8 Apr - 15h50Benoît PaireverslaatGrégoire Barrère6-3 6-3
8 Apr - 17h10Ivan GakhovverslaatAdrian Mannarino1-6 6-0 6-1
8 Apr - 17h55Dusan LajovicverslaatJoão Sousa6-2 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden