De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Rolex Monte-Carlo Masters - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Rolex Monte-Carlo Masters - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Monaco

Volledige uitslagen

Rolex Monte-Carlo Masters 2022

MonacoMonaco - 9 April 2022 - 17 April 2022 - Gravel


Finale

17 Apr - 14h45Stefanos TsitsipasverslaatAlejandro Davidovich Fokina6-3 7-6


Halve Finale

16 Apr - 13h45Alejandro Davidovich FokinaverslaatGrigor Dimitrov6-4 6-7 6-3
16 Apr - 16h55Stefanos TsitsipasverslaatAlexander Zverev6-4 6-2


Kwartfinales

15 Apr - 11h10Alejandro Davidovich FokinaverslaatTaylor Fritz2-6 6-4 6-3
15 Apr - 13h55Grigor DimitrovverslaatHubert Hurkacz6-4 3-6 7-6
15 Apr - 16h45Alexander ZverevverslaatJannik Sinner5-7 6-3 7-6
15 Apr - 20h15Stefanos TsitsipasverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-2 6-7 6-4


Achtste finales

14 Apr - 11h10Grigor DimitrovverslaatCasper Ruud6-3 7-5
14 Apr - 11h10Taylor FritzverslaatSebastian Korda7-6 7-5
14 Apr - 12h00Alejandro Davidovich FokinaverslaatDavid Goffin6-4 6-1
14 Apr - 13h00Diego Sebastian SchwartzmanverslaatLorenzo Musetti2-6 6-4 6-3
14 Apr - 13h05Stefanos TsitsipasverslaatLaslo Djere7-5 7-6
14 Apr - 15h20Alexander ZverevverslaatPablo Carreño Busta6-2 7-5
14 Apr - 15h50Hubert HurkaczverslaatAlbert Ramos Viñolas7-6 6-2
14 Apr - 17h15Jannik SinnerverslaatAndrey Rublev5-7 6-1 6-3


1/16de finales

Alejandro Davidovich FokinaverslaatNovak Djokovic6-3 6-7 6-1
13 Apr - 13h10David GoffinverslaatDaniel Evans7-6 6-2
13 Apr - 14h00Taylor FritzverslaatMarin Cilic6-3 4-6 6-4
13 Apr - 11h10Sebastian KordaverslaatCarlos Alcaraz Garfia7-6 6-7 6-3
13 Apr - 14h30Casper RuudverslaatHolger Vitus Nodskov Rune7-6 7-5
12 Apr - 18h50Grigor DimitrovverslaatDusan Lajovic4-6 6-3 6-2
13 Apr - 12h50Hubert HurkaczverslaatPedro Martinez Portero6-3 4-6 6-4
13 Apr - 11h10Albert Ramos ViñolasverslaatCameron Norrie6-4 2-6 6-4
13 Apr - 16h45Lorenzo MusettiverslaatFélix Auger-Aliassime6-2 7-6
13 Apr - 15h25Diego Sebastian SchwartzmanverslaatMarton Fucsovics6-0 7-6
13 Apr - 11h10Laslo DjereverslaatLorenzo Sonego6-4 6-4
12 Apr - 18h50Stefanos TsitsipasverslaatFabio Fognini6-3 6-0
13 Apr - 18h40Andrey RublevverslaatAlex De Minaur2-6 6-1 6-4
13 Apr - 16h35Jannik SinnerverslaatEmil Ruusuvuori7-5 6-3
13 Apr - 15h20Pablo Carreño BustaverslaatAlexander Bublik4-6 7-6 4-3 ab.
13 Apr - 18h55Alexander ZverevverslaatFederico Delbonis6-1 7-5


Eerste ronde

Novak Djokovic Bye
10 Apr - 13h50Alejandro Davidovich FokinaverslaatMarcos Giron7-5 6-3
12 Apr - 15h30David GoffinverslaatJiri Lehecka6-4 6-3
12 Apr - 11h10Daniel EvansverslaatBenjamin Bonzi6-0 7-6
12 Apr - 13h00Taylor FritzverslaatLucas Catarina6-7 7-6 6-4
11 Apr - 19h15Marin CilicverslaatJo-Wilfried Tsonga6-2 6-2
11 Apr - 11h10Sebastian KordaverslaatBotic van de Zandschulp7-5 6-4
Carlos Alcaraz Garfia Bye
Casper Ruud Bye
12 Apr - 15h55Holger Vitus Nodskov RuneverslaatAslan Karatsev7-6 4-6 6-3
10 Apr - 17h10Dusan LajovicverslaatFilip Krajinovic6-2 7-6
10 Apr - 15h50Grigor DimitrovverslaatNikoloz Basilashvili6-3 2-0 ab.
11 Apr - 19h05Hubert HurkaczverslaatHugo Dellien7-5 6-4
12 Apr - 11h10Pedro Martinez PorteroverslaatUgo Humbert6-4 7-6
11 Apr - 11h10Albert Ramos ViñolasverslaatTallon Griekspoor6-4 4-6 6-2
Cameron Norrie Bye
Félix Auger-Aliassime Bye
12 Apr - 13h10Lorenzo MusettiverslaatBenoît Paire6-2 6-7 6-2
10 Apr - 16h35Marton FucsovicsverslaatLloyd Harris6-4 6-7 6-1
11 Apr - 13h10Diego Sebastian SchwartzmanverslaatKaren Khachanov6-7 6-3 6-3
12 Apr - 11h10Lorenzo SonegoverslaatIlya Ivashka6-3 6-3
12 Apr - 12h10Laslo DjereverslaatMaxime Cressy6-4 6-7 6-2
11 Apr - 11h15Fabio FogniniverslaatArthur Rinderknech7-5 4-6 6-3
Stefanos Tsitsipas Bye
Andrey Rublev Bye
11 Apr - 13h50Alex De MinaurverslaatBernabe Zapata Miralles6-3 6-4
12 Apr - 11h10Emil RuusuvuoriverslaatOscar Otte6-4 6-3
11 Apr - 16h30Jannik SinnerverslaatBorna Coric6-3 2-6 6-3
11 Apr - 16h35Pablo Carreño BustaverslaatSebastian Baez6-4 4-6 6-2
11 Apr - 14h00Alexander BublikverslaatStanislas Wawrinka3-6 7-5 6-2
11 Apr - 13h15Federico DelbonisverslaatJaume Antoni Munar Clar6-4 3-6 6-4
Alexander Zverev Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

10 Apr - 11h10Bernabe Zapata MirallesverslaatJoão Sousa6-4 7-6
10 Apr - 11h10Emil RuusuvuoriverslaatFlavio Cobolli4-6 6-4 6-3
10 Apr - 11h10Jaume Antoni Munar ClarverslaatOscar Otte6-0 6-7 6-2
10 Apr - 11h10Jiri LeheckaverslaatBenjamin Bonzi6-4 6-3
10 Apr - 12h50Hugo DellienverslaatTaro Daniel6-4 6-7 6-3
10 Apr - 13h30Holger Vitus Nodskov RuneverslaatMaxime Cressy6-3 7-5
10 Apr - 13h50Sebastian BaezverslaatKamil Majchrzak6-1 4-6 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

9 Apr - 11h00Flavio CobolliverslaatHugo Gaston6-4 6-2
9 Apr - 11h00Oscar OtteverslaatValentin Vacherot6-4 7-6
9 Apr - 11h00João SousaverslaatCarlos Taberner6-1 6-1
9 Apr - 11h00Jiri LeheckaverslaatHenri Laaksonen6-7 6-4 6-2
9 Apr - 11h00Sebastian BaezverslaatMarco Cecchinato6-7 6-1 7-6
9 Apr - 12h30Bernabe Zapata MirallesverslaatSoon Woo Kwon6-7 6-4 6-2
9 Apr - 12h30Benjamin BonziverslaatStefano Travaglia6-3 6-3
9 Apr - 13h05Emil RuusuvuoriverslaatGianluca Mager6-3 7-5
9 Apr - 13h45Kamil MajchrzakverslaatMikael Ymer6-2 4-6 6-4
9 Apr - 14h00Jaume Antoni Munar ClarverslaatHugo Nys6-2 6-2
9 Apr - 14h20Hugo DellienverslaatAdrian Mannarino6-1 4-6 7-5
9 Apr - 14h55Taro DanielverslaatJohn Millman6-2 6-3
9 Apr - 16h45Maxime CressyverslaatLuca Van Assche6-3 6-4
9 Apr - 17h05Holger Vitus Nodskov RuneverslaatRadu Albot6-2 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden