De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Tokio - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Tokio - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Japan

Volledige uitslagen

Tokio 2022

JapanJapan - 1 Oktober 2022 - 9 Oktober 2022 - Hardcourt


Finale

9 Okt - 09h45Taylor FritzverslaatFrances Tiafoe7-6 7-6


Halve Finale

8 Okt - 07h00Frances TiafoeverslaatSoon Woo Kwon6-2 0-6 6-4
8 Okt - 09h00Taylor FritzverslaatDenis Shapovalov6-3 6-7 6-3


Kwartfinales

7 Okt - 06h05Frances TiafoeverslaatMiomir Kecmanovic6-0 6-4
7 Okt - 07h40Soon Woo KwonverslaatPedro Martinez Portero6-3 6-0
7 Okt - 11h10Taylor FritzverslaatNick Kyrgiosw.o.
7 Okt - 11h55Denis ShapovalovverslaatBorna Coric6-4 6-3


Achtste finales

Pedro Martinez PorteroverslaatJaume Antoni Munar Clar4-6 6-3 6-1
Soon Woo KwonverslaatMackenzie McDonald6-3 6-7 6-2
6 Okt - 04h10Frances TiafoeverslaatBernabe Zapata Miralles6-1 7-6
6 Okt - 06h05Miomir KecmanovicverslaatDaniel Evans6-3 3-6 7-6
6 Okt - 09h05Nick KyrgiosverslaatKamil Majchrzak3-6 6-2 6-2
6 Okt - 13h55Taylor FritzverslaatHiroki Moriya6-1 3-6 6-4
6 Okt - 12h35Denis ShapovalovverslaatRio Noguchi6-3 6-1
6 Okt - 11h00Borna CoricverslaatBrandon Nakashima7-5 6-2


1/16de finales

4 Okt - 08h05Jaume Antoni Munar ClarverslaatCasper Ruud6-3 6-3
3 Okt - 04h10Pedro Martinez PorteroverslaatAlexei Popyrin7-5 6-4
4 Okt - 04h10Mackenzie McDonaldverslaatKaichi Uchida7-6 6-7 6-3
4 Okt - 04h10Soon Woo KwonverslaatAlex De Minaur6-3 6-2
3 Okt - 11h05Frances TiafoeverslaatYasutaka Uchiyama6-3 6-4
3 Okt - 07h40Bernabe Zapata MirallesverslaatTaro Daniel7-5 7-5
Miomir KecmanovicverslaatYoshihito Nishioka2-6 7-6 6-2
4 Okt - 06h55Daniel EvansverslaatRadu Albot6-7 6-1 6-4
4 Okt - 11h05Nick KyrgiosverslaatChun-hsin Tseng6-3 6-1
4 Okt - 11h55Kamil MajchrzakverslaatSho Shimabukuro7-6 6-2
4 Okt - 12h30Hiroki MoriyaverslaatYuta Shimizu6-1 6-3
Taylor FritzverslaatJames Duckworth6-2 6-7 6-1
Denis ShapovalovverslaatSteve Johnson6-3 7-6
4 Okt - 09h35Rio NoguchiverslaatRamkumar Ramanathan6-4 3-6 7-6
3 Okt - 06h15Brandon NakashimaverslaatShintaro Mochizuki6-3 6-2
4 Okt - 05h45Borna CoricverslaatThanasi Kokkinakis6-4 7-6


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

2 Okt - 04h05Yuta ShimizuverslaatMax Purcell6-3 6-4
2 Okt - 04h10Rio NoguchiverslaatYusuke Takahashi0-6 6-2 6-0
2 Okt - 05h40Sho ShimabukuroverslaatHiroki Moriya5-7 6-3 6-3
2 Okt - 05h50Ramkumar RamanathanverslaatElias Ymer5-7 6-4 6-1


Kwalificaties - Eerste ronde

Yuta ShimizuverslaatNicolás Jarry6-4 6-4
Max PurcellverslaatShintaro Imai4-6 7-6 7-5
Elias YmerverslaatRenta Tokuda7-6 6-3
Ramkumar RamanathanverslaatRyota Tanuma7-5 6-3
Hiroki MoriyaverslaatYuki Mochizuki6-3 6-4
Sho ShimabukuroverslaatGo Soeda6-3 6-4
Rio NoguchiverslaatTatsuma Ito6-0 6-2
Yusuke TakahashiverslaatMohamed Aziz Dougaz6-3 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden