De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Tokio - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Tokio - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Japan

Volledige uitslagen

Tokio 2019

JapanJapan - 28 September 2019 - 6 Oktober 2019 - Hardcourt


Finale

6 Okt - 08h45Novak DjokovicverslaatJohn Millman6-3 6-2


Halve Finale

5 Okt - 08h10Novak DjokovicverslaatDavid Goffin6-3 6-4
5 Okt - 06h15John MillmanverslaatReilly Opelka6-3 7-6


Kwartfinales

4 Okt - 07h25Novak DjokovicverslaatLucas Pouille6-1 6-2
4 Okt - 12h10David GoffinverslaatHyeon Chung6-2 6-2
4 Okt - 04h10Reilly OpelkaverslaatYasutaka Uchiyama6-3 6-3
4 Okt - 05h50John MillmanverslaatTaro Daniel6-4 6-0


Achtste finales

2 Okt - 09h35Novak DjokovicverslaatGo Soeda6-3 7-5
2 Okt - 11h25Lucas PouilleverslaatYoshihito Nishioka6-1 6-2
3 Okt - 07h40David GoffinverslaatDenis Shapovalov7-6 7-6
3 Okt - 09h45Hyeon ChungverslaatMarin Cilic6-4 3-6 6-1
2 Okt - 09h50Reilly OpelkaverslaatGilles Simon7-6 7-6
2 Okt - 06h45Yasutaka UchiyamaverslaatRadu Albot6-7 6-3 6-4
3 Okt - 06h05John MillmanverslaatLloyd Harris6-3 6-2
3 Okt - 04h10Taro DanielverslaatJordan Thompson6-4 7-6


1/16de finales

1 Okt - 08h20Novak DjokovicverslaatAlexei Popyrin6-4 6-2
30 Sep - 04h10Go SoedaverslaatJan-Lennard Struff4-6 7-6 6-3
30 Sep - 09h55Yoshihito NishiokaverslaatJoão Sousa7-5 6-3
30 Sep - 06h10Lucas PouilleverslaatHubert Hurkacz6-4 6-3
2 Okt - 04h15David GoffinverslaatPablo Carreño Busta1-6 7-6 6-0
1 Okt - 10h15Denis ShapovalovverslaatMiomir Kecmanovic6-4 6-4
30 Sep - 11h40Hyeon ChungverslaatLorenzo Sonego3-6 6-3 6-4
30 Sep - 08h20Marin CilicverslaatYuichi Sugita6-4 6-4
1 Okt - 04h15Reilly OpelkaverslaatTaylor Fritz6-3 6-4
1 Okt - 05h50Gilles SimonverslaatPablo Andújar6-4 6-0
1 Okt - 07h15Radu AlbotverslaatFilip Krajinovic6-3 7-5
1 Okt - 04h10Yasutaka UchiyamaverslaatBenoît Paire6-2 6-2
2 Okt - 06h35Lloyd HarrisverslaatAlex De Minaur6-3 6-7 7-6
2 Okt - 04h15John MillmanverslaatAdrian Mannarino4-6 6-3 6-4
1 Okt - 09h05Jordan ThompsonverslaatJuan Ignacio Londero6-3 3-6 6-3
1 Okt - 05h20Taro DanielverslaatBorna Coric6-4 4-6 7-6


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

29 Sep - 05h50Pablo AndújarverslaatSoon Woo Kwon7-5 6-4
29 Sep - 04h10Yasutaka UchiyamaverslaatMarcel Granollers-Pujol6-3 6-4
29 Sep - 04h10John MillmanverslaatTatsuma Ito7-6 6-1
29 Sep - 06h00Alexei PopyrinverslaatJames Duckworth6-3 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

28 Sep - 06h10Pablo AndújarverslaatBrayden Schnur6-0 6-0
28 Sep - 08h10Soon Woo KwonverslaatHenri Laaksonen7-6 6-2
28 Sep - 04h05Marcel Granollers-PujolverslaatNicolás Jarry6-1 1-6 6-2
28 Sep - 04h10Yasutaka UchiyamaverslaatSteve Johnson6-3 6-3
28 Sep - 04h10John MillmanverslaatBradley Klahn3-6 7-6 6-2
28 Sep - 05h35Tatsuma ItoverslaatPeter Gojowczyk5-7 6-1 6-4
28 Sep - 06h35James DuckworthverslaatThomas Fabbiano6-2 6-3
28 Sep - 07h20Alexei PopyrinverslaatYosuke Watanuki4-6 6-1 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden