De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Båstad - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Båstad - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zweden

Volledige uitslagen

Båstad 2019

ZwedenZweden - Båstad - 14 Juli 2019 - 21 Juli 2019 - Gravel


Finale

21 Jul - 14h35Nicolás JarryverslaatJuan Ignacio Londero7-6 6-4


Halve Finale

20 Jul - 13h10Nicolás JarryverslaatFederico Delbonis6-3 6-2
20 Jul - 14h45Juan Ignacio LonderoverslaatAlbert Ramos Viñolas6-3 6-4


Kwartfinales

19 Jul - 11h10Nicolás JarryverslaatJérémy Chardy6-1 6-4
19 Jul - 12h45Federico DelbonisverslaatJoão Sousa6-2 7-5
19 Jul - 14h25Juan Ignacio LonderoverslaatRichard Gasquet7-6 4-6 6-3
19 Jul - 17h30Albert Ramos ViñolasverslaatRoberto Carballés Baena4-6 6-1 6-1


Achtste finales

17 Jul - 11h10Jérémy ChardyverslaatCristian Garín6-4 6-4
17 Jul - 13h00Nicolás JarryverslaatMikael Ymer7-5 6-3
17 Jul - 15h05Albert Ramos ViñolasverslaatFernando Verdasco6-2 6-4
17 Jul - 17h10Roberto Carballés BaenaverslaatDamir Dzumhur6-1 7-6
18 Jul - 11h10Federico DelbonisverslaatPablo Cuevas6-4 6-4
18 Jul - 12h50João SousaverslaatElias Ymer4-6 6-4 6-2
18 Jul - 15h25Richard GasquetverslaatDennis Novak4-6 6-3 6-4
18 Jul - 17h35Juan Ignacio LonderoverslaatHugo Dellien4-6 7-5 6-3


1/16de finales

Cristian Garín Bye
16 Jul - 12h35Jérémy ChardyverslaatPablo Carreño Busta6-4 4-6 7-5
15 Jul - 17h25Mikael YmerverslaatAlejandro Davidovich Fokina4-6 7-5 6-0
16 Jul - 11h10Nicolás JarryverslaatHenri Laaksonen7-6 7-5
Pablo Cuevas Bye
16 Jul - 16h25Federico DelbonisverslaatBernabe Zapata Miralles7-5 3-6 6-2
16 Jul - 14h55Elias YmerverslaatThiago Monteiro6-3 2-6 7-5
16 Jul - 17h50João SousaverslaatJozef Kovalík7-6 6-4
16 Jul - 12h35Juan Ignacio LonderoverslaatFacundo Argüello6-3 6-2
16 Jul - 15h05Hugo DellienverslaatErnests Gulbis6-2 2-1 ab.
16 Jul - 11h10Dennis NovakverslaatSteve Darcis6-2 7-5
Richard Gasquet Bye
16 Jul - 13h10Damir DzumhurverslaatCasper Ruud6-4 6-2
15 Jul - 13h15Roberto Carballés BaenaverslaatJaume Antoni Munar Clar6-4 3-6 6-3
16 Jul - 11h05Albert Ramos ViñolasverslaatConstant Lestienne6-1 7-5
Fernando Verdasco Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

15 Jul - 11h05Bernabe Zapata MirallesverslaatAlexey Vatutin6-2 6-1
15 Jul - 11h10Constant LestienneverslaatLaurynas Grigelis1-6 6-2 6-1
15 Jul - 11h10Pablo Carreño BustaverslaatRoberto Quiroz7-6 7-6
15 Jul - 11h10Facundo ArgüelloverslaatSteven Diez6-4 3-6 6-3


Kwalificaties - Eerste ronde

14 Jul - 10h35Laurynas GrigelisverslaatJoao Domingues7-6 2-6 6-2
14 Jul - 10h35Bernabe Zapata MirallesverslaatFilip Horansky6-3 6-4
14 Jul - 10h40Alexey VatutinverslaatJulian Ocleppo6-2 6-2
14 Jul - 10h40Constant LestienneverslaatJohn Hallquist Lithen6-0 7-6
14 Jul - 12h05Roberto QuirozverslaatYannick Mertens6-1 6-2
14 Jul - 12h05Facundo ArgüelloverslaatMarkus Eriksson7-6 6-1
14 Jul - 13h10Steven DiezverslaatMarc-Andrea Hüsler7-5 6-3
14 Jul - 13h25Pablo Carreño BustaverslaatCarl Söderlund3-6 6-4 6-3

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden