De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Parijs-Bercy - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Parijs-Bercy - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Parijs-Bercy 2019

FrankrijkFrankrijk - 26 Oktober 2019 - 3 November 2019 - Indoor


Finale

3 Nov - 15h10Novak DjokovicverslaatDenis Shapovalov6-3 6-4


Halve Finale

2 Nov - 14h15Novak DjokovicverslaatGrigor Dimitrov7-6 6-4
2 Nov - 16h40Denis ShapovalovverslaatRafael Nadalw.o.


Kwartfinales

1 Nov - 15h10Grigor DimitrovverslaatCristian Garín6-2 7-5
1 Nov - 17h05Novak DjokovicverslaatStefanos Tsitsipas6-1 6-2
1 Nov - 20h40Denis ShapovalovverslaatGaël Monfils6-2 6-2
1 Nov - 22h05Rafael NadalverslaatJo-Wilfried Tsonga7-6 6-1


Achtste finales

31 Okt - 11h10Cristian GarínverslaatJérémy Chardy6-7 6-4 7-6
31 Okt - 13h55Grigor DimitrovverslaatDominic Thiem6-3 6-2
31 Okt - 14h25Stefanos TsitsipasverslaatAlex De Minaur6-3 6-4
31 Okt - 15h30Novak DjokovicverslaatKyle Edmund7-6 6-1
31 Okt - 17h10Denis ShapovalovverslaatAlexander Zverev6-2 5-7 6-2
31 Okt - 17h15Jo-Wilfried TsongaverslaatJan-Lennard Struff2-6 6-4 7-6
31 Okt - 20h05Rafael NadalverslaatStanislas Wawrinka6-4 6-4
31 Okt - 21h50Gaël MonfilsverslaatRadu Albot4-6 6-4 6-1


1/16de finales

29 Okt - 13h15Jan-Lennard StruffverslaatKaren Khachanov7-6 3-6 7-5
29 Okt - 16h30Radu AlbotverslaatAndreas Seppi7-6 7-6
29 Okt - 19h40Jérémy ChardyverslaatDaniil Medvedev4-6 6-2 6-4
29 Okt - 22h10Alexander ZverevverslaatFernando Verdasco6-1 6-3
30 Okt - 11h10Dominic ThiemverslaatMilos Raonic7-6 5-7 6-4
30 Okt - 12h40Denis ShapovalovverslaatFabio Fognini3-6 6-3 6-3
30 Okt - 13h25Cristian GarínverslaatJohn Isner7-6 7-6
30 Okt - 14h15Stefanos TsitsipasverslaatTaylor Fritz7-6 6-3
30 Okt - 14h40Grigor DimitrovverslaatDavid Goffin7-5 6-3
30 Okt - 15h10Alex De MinaurverslaatRoberto Bautista Agut7-6 7-6
30 Okt - 15h50Gaël MonfilsverslaatBenoît Paire6-4 7-6
30 Okt - 16h25Stanislas WawrinkaverslaatMarin Cilic7-6 7-6
30 Okt - 17h30Novak DjokovicverslaatCorentin Moutet7-6 6-4
30 Okt - 18h35Kyle EdmundverslaatDiego Sebastian Schwartzman7-5 6-3
30 Okt - 19h50Rafael NadalverslaatAdrian Mannarino7-5 6-4
30 Okt - 22h05Jo-Wilfried TsongaverslaatMatteo Berrettini6-4 6-3


Eerste ronde

Novak Djokovic Bye
29 Okt - 11h10Corentin MoutetverslaatDusan Lajovic6-4 1-6 6-3
29 Okt - 14h50Kyle EdmundverslaatRicardas Berankis6-4 6-3
Diego Sebastian Schwartzman Bye
Roberto Bautista Agut Bye
29 Okt - 13h30Alex De MinaurverslaatLaslo Djere6-1 6-4
29 Okt - 11h10Taylor FritzverslaatFrances Tiafoe7-6 3-6 6-4
Stefanos Tsitsipas Bye
Daniil Medvedev Bye
28 Okt - 15h30Jérémy ChardyverslaatSam Querrey5-7 6-3 7-5
28 Okt - 16h00Cristian GarínverslaatPablo Cuevas6-4 6-3
John Isner Bye
David Goffin Bye
29 Okt - 16h40Grigor DimitrovverslaatUgo Humbert4-6 6-1 6-2
28 Okt - 14h45Milos RaonicverslaatCameron Norrie6-3 6-2
Dominic Thiem Bye
Alexander Zverev Bye
28 Okt - 13h10Fernando VerdascoverslaatBorna Coric3-6 6-4 6-3
29 Okt - 15h35Denis ShapovalovverslaatGilles Simon2-2 ab.
Fabio Fognini Bye
Gaël Monfils Bye
28 Okt - 17h55Benoît PaireverslaatDamir Dzumhur7-5 6-4
28 Okt - 11h10Radu AlbotverslaatNikoloz Basilashvili6-3 6-2
Andreas Seppi Bye
Karen Khachanov Bye
28 Okt - 12h25Jan-Lennard StruffverslaatYoshihito Nishioka4-6 7-5 6-2
28 Okt - 19h50Jo-Wilfried TsongaverslaatAndrey Rublev4-6 7-5 6-4
Matteo Berrettini Bye
Stanislas Wawrinka Bye
28 Okt - 11h15Marin CilicverslaatHubert Hurkacz7-6 6-4
28 Okt - 22h30Adrian MannarinoverslaatCasper Ruud6-4 6-2
Rafael Nadal Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

27 Okt - 11h15Sam QuerreyverslaatRayane Roumane7-5 6-1
27 Okt - 11h15Cameron NorrieverslaatEgor Gerasimov2-6 7-5 7-6
27 Okt - 12h30Jérémy ChardyverslaatCorentin Moutet6-7 7-6 6-2
27 Okt - 13h40Yoshihito NishiokaverslaatAndreas Seppi6-3 3-6 7-5
27 Okt - 15h30Casper RuudverslaatHugo Gaston6-4 3-6 6-3
27 Okt - 15h50Ricardas BerankisverslaatDamir Dzumhur6-3 3-6 7-6


Kwalificaties - Eerste ronde

26 Okt - 10h10Rayane RoumaneverslaatMiomir Kecmanovic6-3 4-6 7-6
26 Okt - 10h10Cameron NorrieverslaatFederico Delbonis6-3 7-6
26 Okt - 12h15Egor GerasimovverslaatRoberto Carballés Baena5-7 6-3 6-4
26 Okt - 12h30Sam QuerreyverslaatElliot Benchetrit6-4 6-2
26 Okt - 13h40Jérémy ChardyverslaatAlbert Ramos Viñolas6-4 6-4
26 Okt - 14h25Yoshihito NishiokaverslaatFeliciano López6-7 6-3 6-2
26 Okt - 15h10Corentin MoutetverslaatLorenzo Sonego3-6 6-3 6-0
26 Okt - 16h45Andreas SeppiverslaatAlexander Bublik7-6 7-5
26 Okt - 17h15Hugo GastonverslaatJuan Ignacio Londero7-6 6-4
26 Okt - 18h25Casper RuudverslaatMikael Ymer6-4 3-6 6-4
26 Okt - 18h55Ricardas BerankisverslaatJohn Millman6-2 7-6
26 Okt - 20h45Damir DzumhurverslaatPablo Andújar6-3 6-0

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden