De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Tel Aviv - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Israël

Volledige uitslagen

Tel Aviv 2022

IsraëlIsraël - 25 September 2022 - 2 Oktober 2022 - Indoor


Finale

2 Okt - 17h40Novak DjokovicverslaatMarin Cilic6-3 6-4


Halve Finale

1 Okt - 18h40Novak DjokovicverslaatRoman Safiullin6-1 7-6
1 Okt - 21h00Marin CilicverslaatConstant Lestienne7-5 6-3


Kwartfinales

30 Sep - 10h05Marin CilicverslaatLiam Broadyw.o.
30 Sep - 11h10Constant LestienneverslaatMaxime Cressy6-7 6-3 7-6
30 Sep - 13h55Roman SafiullinverslaatArthur Rinderknech6-4 6-1
30 Sep - 15h25Novak DjokovicverslaatVasek Pospisil7-6 6-3


Achtste finales

28 Sep - 13h20Roman SafiullinverslaatTomas Martin Etcheverry6-1 6-4
28 Sep - 14h55Maxime CressyverslaatSebastian Korda6-4 6-4
28 Sep - 18h10Marin CilicverslaatDominic Thiem6-7 6-2 6-4
29 Sep - 11h10Liam BroadyverslaatBotic van de Zandschulp6-4 4-6 6-3
29 Sep - 11h10Constant LestienneverslaatEmil Ruusuvuori6-4 6-2
29 Sep - 14h10Arthur RinderknechverslaatDiego Sebastian Schwartzman6-3 2-6 7-6
29 Sep - 17h05Vasek PospisilverslaatEdan Leshem6-3 6-2
29 Sep - 19h05Novak DjokovicverslaatPablo Andújar6-0 6-3


1/16de finales

Novak Djokovic Bye
28 Sep - 11h05Pablo AndújarverslaatThiago Monteiro7-6 6-1
27 Sep - 20h25Edan LeshemverslaatYshai Oliel6-3 6-2
27 Sep - 17h30Vasek PospisilverslaatTallon Griekspoor4-6 7-6 7-5
Diego Sebastian Schwartzman Bye
27 Sep - 12h50Arthur RinderknechverslaatMarius Copil6-7 6-4 6-3
26 Sep - 15h10Roman SafiullinverslaatHugo Grenier3-6 6-4 6-2
27 Sep - 12h50Tomas Martin EtcheverryverslaatAslan Karatsev6-2 6-7 6-4
28 Sep - 11h05Constant LestienneverslaatAdrian Mannarino7-6 6-4
27 Sep - 15h25Emil RuusuvuoriverslaatJeffrey John Wolf6-3 6-2
27 Sep - 15h50Sebastian KordaverslaatCem Ilkel6-4 6-4
Maxime Cressy Bye
27 Sep - 11h10Botic van de ZandschulpverslaatJoão Sousa6-2 6-3
27 Sep - 11h05Liam BroadyverslaatHamad Medjedovic7-5 6-3
26 Sep - 17h30Dominic ThiemverslaatLaslo Djere5-7 7-6 6-4
Marin Cilic Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

26 Sep - 11h10Edan LeshemverslaatLuca Nardi6-4 7-6
26 Sep - 11h10Liam BroadyverslaatNicolas Alvarez Varona7-6 6-1
26 Sep - 13h00Cem IlkelverslaatAlexander Shevchenko2-6 6-4 6-1
26 Sep - 13h10Marius CopilverslaatVasek Pospisil7-5 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

25 Sep - 09h10Liam BroadyverslaatRoberto Marcora6-3 6-2
25 Sep - 09h10Nicolas Alvarez VaronaverslaatDaniel Cukierman6-2 2-6 6-3
25 Sep - 10h50Cem IlkelverslaatZsombor Piros4-6 7-6 7-6
25 Sep - 11h05Edan LeshemverslaatLorenzo Giustino6-3 6-1
25 Sep - 12h40Vasek PospisilverslaatIllya Marchenko7-6 6-2
25 Sep - 14h00Luca NardiverslaatAndrey Chepelev6-3 6-1
25 Sep - 14h45Alexander ShevchenkoverslaatMarek Gengel6-4 6-4
25 Sep - 15h30Marius CopilverslaatNicholas David Ionel3-6 6-1 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden