De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Parma - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Volledige uitslagen

Parma 2021

ItaliëItalië - Parma - 24 Mei 2021 - 30 Mei 2021 - Gravel


Finale

29 Mei - 15h20Sebastian KordaverslaatMarco Cecchinato6-2 6-4


Halve Finale

28 Mei - 15h20Marco CecchinatoverslaatJaume Antoni Munar Clar7-6 1-6 6-1
28 Mei - 18h25Sebastian KordaverslaatTommy Paul6-3 6-3


Kwartfinales

27 Mei - 11h10Jaume Antoni Munar ClarverslaatRichard Gasquet6-1 6-1
27 Mei - 13h10Marco CecchinatoverslaatNorbert Gombos6-3 6-1
27 Mei - 14h30Tommy PaulverslaatJan-Lennard Struff6-2 6-4
27 Mei - 16h00Sebastian KordaverslaatYoshihito Nishioka6-3 6-3


Achtste finales

26 Mei - 10h10Jan-Lennard StruffverslaatFlavio Cobolli6-4 4-6 7-6
26 Mei - 11h50Norbert GombosverslaatAlbert Ramos Viñolas6-3 6-7 6-2
26 Mei - 12h45Richard GasquetverslaatPedro Martinez Portero6-3 3-6 6-3
26 Mei - 14h50Jaume Antoni Munar ClarverslaatBenoît Paire7-5 3-1 ab.
26 Mei - 15h25Marco CecchinatoverslaatAljaz Bedene7-5 6-2
26 Mei - 16h40Tommy PaulverslaatJirí Veselý6-7 7-6 6-3
26 Mei - 17h25Yoshihito NishiokaverslaatLorenzo Musetti6-3 6-2
26 Mei - 19h00Sebastian KordaverslaatLorenzo Sonego6-1 7-5


1/16de finales

Lorenzo Sonego Bye
25 Mei - 12h05Sebastian KordaverslaatAndreas Seppi6-3 6-4
25 Mei - 13h45Lorenzo MusettiverslaatGianluca Mager4-6 6-1 6-2
25 Mei - 15h05Yoshihito NishiokaverslaatSam Querrey3-6 6-3 7-6
Jan-Lennard Struff Bye
23 Mei - 15h45Flavio CobolliverslaatMarcos Giron3-6 7-6 7-6
25 Mei - 17h20Jirí VeselýverslaatSteve Johnson7-6 6-2
23 Mei - 11h00Tommy PaulverslaatStefano Travaglia7-5 6-4
25 Mei - 18h15Aljaz BedeneverslaatSalvatore Caruso6-4 7-6
25 Mei - 10h05Marco CecchinatoverslaatRaul Brancaccio6-3 7-6
25 Mei - 15h05Norbert GombosverslaatEmil Ruusuvuori7-6 5-7 6-3
Albert Ramos Viñolas Bye
25 Mei - 16h00Richard GasquetverslaatDaniel Altmaier6-3 6-3
25 Mei - 17h45Pedro Martinez PorteroverslaatGilles Simon6-0 6-4
25 Mei - 19h20Jaume Antoni Munar ClarverslaatMikael Ymer6-3 7-6
Benoît Paire Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

23 Mei - 12h10Pedro Martinez PorteroverslaatBenjamin Bonzi6-4 5-7 7-6
23 Mei - 12h10Raul BrancaccioverslaatTeimuraz Gabashvili6-3 6-3
23 Mei - 12h10Daniel AltmaierverslaatNorbert Gombos7-6 7-6
23 Mei - 15h00Mikael YmerverslaatMatteo Viola6-4 3-6 6-0


Kwalificaties - Eerste ronde

22 Mei - 12h05Pedro Martinez PorteroverslaatFrancesco Passaro6-4 6-1
22 Mei - 12h05Norbert GombosverslaatMax Purcell4-1 ab.
22 Mei - 12h05Benjamin BonziverslaatUlises Blanch6-3 7-5
22 Mei - 13h20Daniel AltmaierverslaatPavel Kotov6-3 6-1
22 Mei - 13h30Mikael YmerverslaatFacundo Mena6-1 6-4
22 Mei - 13h45Raul BrancaccioverslaatJames Duckworth7-5 6-3
22 Mei - 15h05Matteo ViolaverslaatEvgeny Karlovskiy7-5 5-7 7-5
22 Mei - 15h30Teimuraz GabashviliverslaatPhilipp Kohlschreiber1-6 7-5 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden