De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Moskou - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

Moskou 2021

RuslandRusland - 16 Oktober 2021 - 24 Oktober 2021 - Indoor


Finale

Marin CilictegenAslan Karatsev


Halve Finale

23 Okt - 15h00Marin CilicverslaatRicardas Berankis6-3 6-4
23 Okt - 17h00Aslan KaratsevverslaatKaren Khachanov7-6 6-1


Kwartfinales

22 Okt - 09h05Ricardas BerankisverslaatAdrian Mannarino6-2 7-6
22 Okt - 12h40Marin CilicverslaatPedro Martinez Portero6-1 6-2
22 Okt - 16h45Karen KhachanovverslaatJohn Millman7-5 7-6
22 Okt - 19h15Aslan KaratsevverslaatGilles Simon6-4 6-3


Achtste finales

20 Okt - 14h30John MillmanverslaatIllya Marchenko6-1 5-7 6-4
20 Okt - 17h20Marin CilicverslaatTommy Paul7-5 6-3
20 Okt - 19h25Karen KhachanovverslaatJames Duckworth3-6 6-3 6-1
21 Okt - 09h10Pedro Martinez PorteroverslaatFilip Krajinovic6-3 6-4
21 Okt - 11h00Ricardas BerankisverslaatFederico Coria6-2 6-1
21 Okt - 12h40Adrian MannarinoverslaatAndrey Rublev5-7 7-6 6-3
21 Okt - 15h25Aslan KaratsevverslaatEgor Gerasimov6-4 6-3
21 Okt - 19h05Gilles SimonverslaatMackenzie McDonald6-3 6-2


1/16de finales

Andrey Rublev Bye
19 Okt - 09h10Adrian MannarinoverslaatRoman Safiullin1-6 7-6 6-4
20 Okt - 09h05Federico CoriaverslaatAlibek Kachmazov6-2 5-7 6-2
19 Okt - 16h30Ricardas BerankisverslaatEvgeny Donskoy6-1 6-3
Filip Krajinovic Bye
19 Okt - 11h25Pedro Martinez PorteroverslaatGuido Pella6-2 0-0 ab.
19 Okt - 09h10Tommy PaulverslaatMikael Ymer7-6 7-5
18 Okt - 16h10Marin CilicverslaatDamir Dzumhur6-7 6-1 6-1
19 Okt - 12h00Illya MarchenkoverslaatAlexander Bublik6-4 6-3
18 Okt - 13h20John MillmanverslaatBenjamin Bonzi6-7 6-4 6-3
18 Okt - 20h00James DuckworthverslaatBorna Gojo3-6 7-5 6-2
Karen Khachanov Bye
19 Okt - 14h00Gilles SimonverslaatLaslo Djere6-7 7-5 6-3
20 Okt - 11h25Mackenzie McDonaldverslaatYoshihito Nishioka6-3 6-4
19 Okt - 12h10Egor GerasimovverslaatMiomir Kecmanovic6-3 1-6 6-4
Aslan Karatsev Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

17 Okt - 10h10Illya MarchenkoverslaatJurij Rodionov6-4 6-1
17 Okt - 11h50Damir DzumhurverslaatZdenek Kolar7-5 6-3
17 Okt - 13h10Egor GerasimovverslaatElias Ymer6-4 1-6 6-2
17 Okt - 14h05Borna GojoverslaatRicardas Berankis4-6 7-5 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

16 Okt - 08h15Illya MarchenkoverslaatRadu Albot7-6 6-3
16 Okt - 10h10Jurij RodionovverslaatDenis Istomin6-4 6-2
16 Okt - 11h40Zdenek KolarverslaatYaroslav Demin6-4 6-2
16 Okt - 13h10Damir DzumhurverslaatMaxim Zhukov6-7 6-0 6-4
16 Okt - 14h10Elias YmerverslaatPavel Kotov6-2 6-3
16 Okt - 16h05Egor GerasimovverslaatRamkumar Ramanathan6-3 6-4
16 Okt - 17h30Borna GojoverslaatMarc Polmans7-6 6-2
16 Okt - 19h50Ricardas BerankisverslaatDmitry Popko6-4 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden