De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Boucles de la Mayenne - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Boucles de la Mayenne - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Boucles de la Mayenne 2016

FrankrijkFrankrijk - 2 Juni 2016 - 5 Juni 2016


Algemeen klassement - 5 Juni 2016


1FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie13:10:18
2FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:15
3FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie0:16
4FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux0:17
5PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:22
6ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis0:23
7FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre0:23
8NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:23
9DENMads Würtz Schmidt (DEN)TreFor0:24
10GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept0:25
11BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:25
12NEDMathieu Van Der Poel (NED)BKCP - Corendon0:25
13ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)0:26
14COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:26
15NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development0:26
16FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:26
17FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:26
18GERMarcel Meisen (GER)0:27
19FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:28
20BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:28
21FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis0:30
22FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:30
23BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:30
24NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development0:31
25BELNicolas Vereecken (BEL)AN Post - Chainreaction0:31
26ITADavide Viganò (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:32
27NEDDavid Van Der Poel (NED)BKCP - Corendon0:32
28ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:34
29ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:34
30FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg0:35
31PORRicardo Augusto Vilela (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:35
32FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie0:35
33ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber930:38
34FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:39
35FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:40
36IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction0:40
37ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:41
38ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:41
39ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:42
40NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Rabobank Development0:43
41ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:44
42BELAimé De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:45
43FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:46
44FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:49
45GERChristopher Hatz (GER)Kuota - Lotto0:50
46NZLThomas Scully (NZL)Drapac Professional Cycling0:52
47FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:54
48FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux0:54
49ESPAdrián González Velasco (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:56
50RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo0:59
51FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber931:00
52NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development1:05
53FRAThierry Hupond (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:09
54RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - RusVelo1:10
55SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cofidis1:13
56RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - RusVelo1:28
57FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille1:34
58BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:36
59GERJoshua Huppertz (GER)Kuota - Lotto1:44
60FRAJulien Guay (FRA)HP BTP - Auber931:57
61ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth2:11
62HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg2:32
63GERRaphael Freienstein (GER)Kuota - Lotto2:42
64RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo2:44
65SUIDylan Page (SUI)Roth2:51
66FRANicolas Baldo (FRA)Roth3:05
67CZEMichael Boros (CZE)BKCP - Corendon3:31
68FRAGuillaume Levarlet (FRA)HP BTP - Auber933:49
69BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:56
70FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux4:08
71BELVincent Baestaens (BEL)BKCP - Corendon4:24
72FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis6:28
73ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:36
74BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise7:04
75FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre7:09
76AUSWilliam Clarke (AUS)Drapac Professional Cycling7:12
77FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre7:22
78SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg7:37
79DENThomas Nybo Riis (DEN)TreFor7:51
80ITANicola Toffali (ITA)Roth8:03
81AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg9:17
82ITADaniele Ratto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:02
83NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development10:03
84ESPImanol Estévez Salas (ESP)Euskadi Basque Country - Murias11:02
85ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros RGA11:03
86DENKasper Asgreen (DEN)TreFor11:29
87PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros RGA12:00
88BELDaan Hoeyberghs (BEL)BKCP - Corendon12:06
89NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux12:42
90AUSOliver Kent-Spark (AUS)AN Post - Chainreaction12:48
91DENAndreas Jeppesen (DEN)TreFor12:59
92GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto13:04
93FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie15:51
94ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:59
95FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM16:06
96GERRichard Weinzheimer (GER)Kuota - Lotto16:06
97FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie16:33
98ITAAndrea Zordan (ITA)Roth17:10
99ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg17:31
100FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie19:54
101RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - RusVelo20:06
102ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec20:10
103IRLJack Wilson (IRL)AN Post - Chainreaction20:42
104AUSJason Lowndes (AUS)Drapac Professional Cycling25:09
105AUSJordan Kerby (AUS)Drapac Professional Cycling27:30
106RUSRoman Kustadinchev (RUS)Gazprom - RusVelo35:44

Proloog - Laval - Laval - 4,5 km - 2 Juni 2016Individuele Tijdrit


1FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie05:45
2FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux0:05
3FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie0:10
4NZLThomas Scully (NZL)Drapac Professional Cycling0:10
5FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie0:10
6NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:11
7ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis0:13
8GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept0:13
9NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development0:14
10FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:14
11FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:14
12NEDMathieu Van Der Poel (NED)BKCP - Corendon0:14
13FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:15
14COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:15
15DENMads Würtz Schmidt (DEN)TreFor0:15
16GERMarcel Meisen (GER)0:16
17FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre0:16
18FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:16
19PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:16
20BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:16
21FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:16
22AUSWilliam Clarke (AUS)Drapac Professional Cycling0:17
23FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis0:18
24NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling0:18
25BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:18
26FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:18
27NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development0:19
28BELNicolas Vereecken (BEL)AN Post - Chainreaction0:19
29GERJoshua Huppertz (GER)Kuota - Lotto0:19
30BELAimé De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:19
31FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie0:20
32NEDDavid Van Der Poel (NED)BKCP - Corendon0:20
33FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber930:20
34ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:20
35NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux0:20
36NEDJens Mouris (NED)Drapac Professional Cycling0:21
37FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:21
38ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:22
39BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:22
40ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:22
41NEDJasper Bovenhuis (NED)AN Post - Chainreaction0:22
42BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:22
43FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg0:23
44FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:23
45PORRicardo Augusto Vilela (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:23
46AUSJordan Kerby (AUS)Drapac Professional Cycling0:23
47FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie0:23
48ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)0:24
49ITADavide Viganò (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:24
50SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cofidis0:24
51GERChristopher Hatz (GER)Kuota - Lotto0:24
52FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis0:24
53RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - RusVelo0:25
54FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:26
55ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber930:26
56BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:26
57PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:26
58BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:27
59AUSJason Lowndes (AUS)Drapac Professional Cycling0:27
60FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:27
61FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre0:28
62FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:28
63IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction0:28
64ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:29
65GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP - Corendon0:29
66ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:29
67FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre0:30
68ESPAdrián González Velasco (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:30
69GERRaphael Freienstein (GER)Kuota - Lotto0:30
70NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Rabobank Development0:31
71NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM0:31
72FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:31
73ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:31
74ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:32
75ESPImanol Estévez Salas (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:32
76CZEMichael Boros (CZE)BKCP - Corendon0:32
77DENKasper Asgreen (DEN)TreFor0:33
78DENDaniel Holm Foder (DEN)TreFor0:33
79RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo0:33
80FRANicolas Baldo (FRA)Roth0:33
81FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre0:33
82AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg0:33
83FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:34
84BELEmiel Wastyn (BEL)AN Post - Chainreaction0:34
85FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux0:34
86BELVincent Baestaens (BEL)BKCP - Corendon0:34
87ITANicola Toffali (ITA)Roth0:34
88RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - RusVelo0:35
89ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:35
90FRADavid Menut (FRA)HP BTP - Auber930:35
91DENAndreas Jeppesen (DEN)TreFor0:35
92FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:36
93SUIDylan Page (SUI)Roth0:36
94HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg0:37
95ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth0:37
96FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:37
97ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:38
98FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis0:38
99ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:39
100GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto0:40
101RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - RusVelo0:41
102FRAGuillaume Levarlet (FRA)HP BTP - Auber930:41
103FRAJulien Guay (FRA)HP BTP - Auber930:41
104ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:42
105SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg0:42
106FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:42
107FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:42
108FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux0:42
109GERRichard Weinzheimer (GER)Kuota - Lotto0:42
110FRAThierry Hupond (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:43
111FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre0:44
112RUSRoman Kustadinchev (RUS)Gazprom - RusVelo0:45
113RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo0:45
114BELDaan Hoeyberghs (BEL)BKCP - Corendon0:46
115ITADaniele Ratto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:47
116FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:48
117GERManuel Schreiber (GER)Vorarlberg0:48
118ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM0:49
119ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:52
120NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development0:53
121NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development0:53
122AUSOliver Kent-Spark (AUS)AN Post - Chainreaction0:55
123DENThomas Nybo Riis (DEN)TreFor0:56
124IRLJack Wilson (IRL)AN Post - Chainreaction0:58
125ITAAndrea Zordan (ITA)Roth1:03
126DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)TreFor1:12

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 1 - Renault Saint-Berthevin - Château de Craon - 19 km - 3 Juni 2016Sprint


1ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:32:13
2FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie0:00
3FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre0:00
4COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
5FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie0:00
6ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
7ITADavide Viganò (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
8FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:00
9FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:00
10FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
11BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
12GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept0:00
13FRADavid Menut (FRA)HP BTP - Auber930:00
14NEDMathieu Van Der Poel (NED)BKCP - Corendon0:00
15RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
16BELNicolas Vereecken (BEL)AN Post - Chainreaction0:00
17FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg0:00
18NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development0:00
19SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cofidis0:00
20DENThomas Nybo Riis (DEN)TreFor0:00
21ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
22DENMads Würtz Schmidt (DEN)TreFor0:00
23FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre0:00
24FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie0:00
25ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber930:00
26ESPAdrián González Velasco (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
27PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:00
28ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
29ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
30FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:00
31NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:00
32ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
33ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:00
34NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development0:00
35NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Rabobank Development0:00
36IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
37FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
38BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
39NEDDavid Van Der Poel (NED)BKCP - Corendon0:00
40FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
41BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
42FRAGuillaume Levarlet (FRA)HP BTP - Auber930:00
43FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
44AUSJason Lowndes (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
45HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg0:00
46BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
47ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
48GERChristopher Hatz (GER)Kuota - Lotto0:00
49BELAimé De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
50FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
51GERMarcel Meisen (GER)0:00
52ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
53PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:00
54PORRicardo Augusto Vilela (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:00
55RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
56AUSWilliam Clarke (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
57GERJoshua Huppertz (GER)Kuota - Lotto0:00
58NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development0:00
59RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
60GERRichard Weinzheimer (GER)Kuota - Lotto0:00
61FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber930:00
62NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux0:00
63FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis0:00
64RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
65BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
66FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
67ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
68FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis0:00
69FRANicolas Baldo (FRA)Roth0:00
70FRAJulien Guay (FRA)HP BTP - Auber930:00
71RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
72FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie0:00
73ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis0:00
74GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto0:00
75IRLJack Wilson (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
76BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
77BELVincent Baestaens (BEL)BKCP - Corendon0:00
78FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
79FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
80DENAndreas Jeppesen (DEN)TreFor0:00
81DENKasper Asgreen (DEN)TreFor0:00
82FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis0:00
83SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg0:00
84FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre0:00
85ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
86FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
87SUIDylan Page (SUI)Roth0:00
88FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:00
89FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux0:00
90NEDJens Mouris (NED)Drapac Professional Cycling0:00
91ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)0:00
92RUSRoman Kustadinchev (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
93GERRaphael Freienstein (GER)Kuota - Lotto0:00
94FRAThierry Hupond (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
95FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
96GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP - Corendon0:00
97ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
98FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie0:00
99DENDaniel Holm Foder (DEN)TreFor0:00
100DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)TreFor0:00
101FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux0:00
102ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM0:00
103ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth0:21
104FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:35
105FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:35
106FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
107ITAAndrea Zordan (ITA)Roth0:43
108ITANicola Toffali (ITA)Roth0:43
109NZLThomas Scully (NZL)Drapac Professional Cycling0:46
110FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre0:48
111NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development0:00
112FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:00
113GERManuel Schreiber (GER)Vorarlberg1:06
114AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg1:49
115ITADaniele Ratto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:12
116FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux2:25
117NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling2:31
118CZEMichael Boros (CZE)BKCP - Corendon2:47
119AUSOliver Kent-Spark (AUS)AN Post - Chainreaction3:01
120NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM3:01
121ESPImanol Estévez Salas (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:52
122AUSJordan Kerby (AUS)Drapac Professional Cycling3:52
123NEDJasper Bovenhuis (NED)AN Post - Chainreaction3:52
124BELDaan Hoeyberghs (BEL)BKCP - Corendon4:42
125FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre5:00
126BELEmiel Wastyn (BEL)AN Post - Chainreaction

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Laval - Villaines-la-Juhel - 4 Juni 2016Sprint


1FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie4:16:52
2BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
3ITADavide Viganò (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
4GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept0:00
5FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux0:00
6ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
7FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre0:00
8FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
9FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:00
10PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:00
11GERMarcel Meisen (GER)0:00
12BELNicolas Vereecken (BEL)AN Post - Chainreaction0:00
13RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
14FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:00
15BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
16FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
17BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
18ESTAlo Jakin (EST)HP BTP - Auber930:00
19FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
20NEDStan Godrie (NED)Rabobank Development0:00
21FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
22DENMads Würtz Schmidt (DEN)TreFor0:00
23FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:00
24ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
25ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
26FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
27FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
28FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis0:00
29BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
30FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
31FRAYannis Yssaad (FRA)Armée de Terre0:00
32FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux0:00
33ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
34FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie0:00
35ESPAdrián González Velasco (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
36COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
37FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg0:00
38NZLThomas Scully (NZL)Drapac Professional Cycling0:00
39ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)0:00
40FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie0:00
41NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:00
42ESPImanol Estévez Salas (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
43BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
44ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:00
45FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux0:00
46PORRicardo Augusto Vilela (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:00
47FRAJulien Guay (FRA)HP BTP - Auber930:00
48FRAFlorent Pereira (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille0:00
49ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis0:00
50FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
51NEDMathieu Van Der Poel (NED)BKCP - Corendon0:00
52HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg0:00
53SUIDylan Page (SUI)Roth0:00
54GERChristopher Hatz (GER)Kuota - Lotto0:00
55FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis0:00
56FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:00
57BELDaan Hoeyberghs (BEL)BKCP - Corendon0:00
58ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth0:00
59FRAGuillaume Levarlet (FRA)HP BTP - Auber930:00
60NEDDavy Gunst (NED)Rabobank Development0:00
61FRAThierry Hupond (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
62BELAimé De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
63NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Rabobank Development0:00
64IRLConnor McConvey (IRL)AN Post - Chainreaction0:00
65NEDDavid Van Der Poel (NED)BKCP - Corendon0:00
66FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:00
67ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
68NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development0:00
69CZEMichael Boros (CZE)BKCP - Corendon0:00
70BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:17
71FRANicolas Baldo (FRA)Roth0:17
72FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre0:17
73GERRaphael Freienstein (GER)Kuota - Lotto0:17
74SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg0:17
75NEDJasper Bovenhuis (NED)AN Post - Chainreaction0:17
76AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg0:17
77DENThomas Nybo Riis (DEN)TreFor0:17
78AUSWilliam Clarke (AUS)Drapac Professional Cycling0:17
79RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - RusVelo0:17
80RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - RusVelo0:17
81ITADaniele Ratto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:25
82RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo0:32
83SWEJonas Ahlstrand (SWE)Cofidis0:37
84FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis0:37
85GERJoshua Huppertz (GER)Kuota - Lotto0:59
86NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling1:32
87AUSOliver Kent-Spark (AUS)AN Post - Chainreaction2:14
88NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development2:32
89ITANicola Toffali (ITA)Roth3:33
90ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros RGA3:33
91BELVincent Baestaens (BEL)BKCP - Corendon3:38
92DENKasper Asgreen (DEN)TreFor4:19
93GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto5:46
94ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:46
95DENAndreas Jeppesen (DEN)TreFor5:46
96NORDaniel Hoelgaard (NOR)La Française des Jeux5:46
97ITALuca Pacioni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8:46
98GERRichard Weinzheimer (GER)Kuota - Lotto8:46
99FRADavid Menut (FRA)HP BTP - Auber938:46
100ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA8:46
101PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros RGA8:46
102FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM8:46
103ITAAndrea Zordan (ITA)Roth8:46
104FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie8:50
105FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie8:51
106IRLJack Wilson (IRL)AN Post - Chainreaction11:41
107FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie13:03
108ITAFrancesco Chicchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec13:03
109DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)TreFor13:03
110RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - RusVelo13:03
111AUSJordan Kerby (AUS)Drapac Professional Cycling16:37
112ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg16:37
113AUSJason Lowndes (AUS)Drapac Professional Cycling18:04
114NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM18:04
115RUSRoman Kustadinchev (RUS)Gazprom - RusVelo28:21
116NEDJens Mouris (NED)Drapac Professional Cycling
117GERManuel Schreiber (GER)Vorarlberg
118FRAFlavien Dassonville (FRA)HP BTP - Auber93
119FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille
120ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM
121GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP - Corendon
122FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre
123FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre
124FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM
125DENDaniel Holm Foder (DEN)TreFor

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Juvigné - Laval - 5 Juni 2016Ontsnapping


1NZLThomas Scully (NZL)Drapac Professional Cycling4:15:34
2FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
3ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)0:00
4BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:03
5FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:06
6BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille0:06
7NEDMathieu Van Der Poel (NED)BKCP - Corendon0:06
8FRAAnthony Maldonado (FRA)HP BTP - Auber930:06
9ITADavide Viganò (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:06
10FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:06
11ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:06
12NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:06
13FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie0:06
14PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros RGA0:06
15ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:06
16FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:06
17DENMads Würtz Schmidt (DEN)TreFor0:06
18FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg0:06
19FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux0:06
20FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:06
21RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - RusVelo0:06
22ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:06
23COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:06
24NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development0:06
25FRAFlorian Senechal (FRA)Cofidis0:06

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden