De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2016

Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli 2016

ItaliëItalië - 22 September 2016


Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli - 22 September 2016


1ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:51:45
2ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
3ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
4ITAAndrea Vendrame (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior0:00
5FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
6BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale0:00
7ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
8ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
9ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data0:00
10RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
11AUTFelix Großschartner (AUT)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
12BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
13GERPaul Voss (GER)Bora - Argon 180:00
14ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
15ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
16ITAAndrea Fedi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
17ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar0:00
18ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
19ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Wilier Triestina - Southeast0:00
20BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
21ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
22ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
23ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
24ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
25ITAFabio Aru (ITA)Astana0:00
26FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
27ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
28ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
29SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini0:00
30ITADiego Rosa (ITA)Astana0:00
31GERSilvio Herklotz (GER)Bora - Argon 180:00
32COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
33RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - RusVelo0:00
34ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:00
35ITAGiovanni Carboni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani0:00
36ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
37FRAJulien Loubet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
38COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier Triestina - Southeast0:00
39ITAAlberto Nardin (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
40RUSAlexandr Kolobnev (RUS)0:00
41ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
42GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data0:00
43ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
44FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
45ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 180:24
46BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:24
47FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk0:36
48FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:36
49NORVegard Breen (NOR)Fortuneo - Vital Concept0:36
50SUIRoland Thalmann (SUI)Roth0:46
51FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:46
52RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - RusVelo0:51
53POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:51
54BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice0:51
55ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini0:51
56VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:54
57ITAUmberto Orsini (ITA)0:59
58RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo0:59
59ITAJacopo Guarnieri (ITA)Team Katusha0:59
60RWAAdrien Niyonshuti (RWA)Dimension Data1:13
61ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini1:13
62KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)Astana City1:13
63FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk1:13
64BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:13
65ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Step1:13
66ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP1:13
67ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:13
68RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - RusVelo1:13
69DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept1:13
70POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:13
71ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale1:13
72FRABenoît Cosnefroy (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:13
73ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:13
74KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana1:13
75GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Argon 181:13
76IRLSam Bennett (IRL)Bora - Argon 181:13
77ITADavide Ballerini (ITA)1:13
78KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko1:13
79RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - RusVelo1:13
80RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - RusVelo1:13
81ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:13
82ITAGianfranco Zilioli (ITA)Nippo - Vini Fantini1:13
83ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordisk1:13
84RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data1:13
85FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale1:13
86ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar1:13
87ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantini1:13
88BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:13
89BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:13
90ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk1:13
91RSARyan Gibbons (RSA)Dimension Data - Qhubeka1:13
92IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk1:13
93KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana1:13
94URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros RGA4:20
95ESPXuban Errazkin Perez (ESP)7:47
96AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk7:47
97NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk7:47
98IRLMatthew Brammeier (IRL)Dimension Data7:47
99RSANick Dougall (RSA)Dimension Data7:47
100BELKevin De Mesmaeker (BEL)Novo Nordisk7:47
101FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept7:47
102POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice7:47
103BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice7:47
104NZLShane Archbold (NZL)Bora - Argon 187:47

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden